Onion Stark bojuje na Divokém západě s majiteli ropné společnosti o záchranu svého cibulového pole. Jako zbraň nepoužívá tradiční pistoli, ale právě pouze cibuli... Cibule, nebo pistole? Pistole, nebo cibule? Franco Nero jako hlavní hrdina, živící se především syrovou cibulí a samozřejmě chránící právo a spravedlnost, prokazuje v tomto spaghetti westernu obdivuhodný smysl pro sebeironii. Film se naváží do osvědčených westernových schémat - nehrdinský hlavní hrdina, homosexuální šerif a jeho zženštilí pomocníci, mechanik připomínající svým obličejem Adolfa Hitlera... To vše dokreslené hudbou Quida a Maurizia de Angelis. (TV Prima)

cachanell

Vždy jako dítě jsem přemýšlela, jak ten chlap dokáže být ve voze plném cibule. A panejo, jak dokáže vypít skleničku cibulové šťávy. No taková klasika z doby mého dětství. ()

IceZero

pro mě příjemný odpočinek a vzpomínka na dobu kdy jsem jej viděl prvně ještě na videu. Pamatuju si pořád, občas se střílet ani nemusí a přitom vznikne westernová klasika ()

laco176

cibule cibule, pistole pistole -- kto by sa na tejto šialenosti nebavil. Snáď jediná úloha Franca Nera kde hrá takéhoto šialenca, ale podarilo sa to dokonale, klobúk dolu šéfe. ()

Awesomer

Nejlepší westernová komedie, jakou jsem měl zatím možnost zhlédnout. Franco Nero v laclácích, originálním účesem a všudypřítomnou cibulí dělají z Vůně cibule nezapomenutelnou taškařici.. ()

Choucas

Cibule je má nejoblíbenější zelenina a tenhle film mně v tom pouze utvrdil. Hodí se do guláše, do polévky, do filmu, do všeho. Možná to nemá přespříliš objevnej námět a téma, nebo je to pro vás jen špageti western, ale je nutné uznat že tenhle film je výborný a originální. ()

Job29

Film by mohl být klidně poloviční. Je tam hodně honiček, zrychlených záběrů a rádoby mlácení jako filmy s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Ale mě to přišlo až moc monotoní a nudné. Nápad dobrý, ale znáte to jak čekáte že se něco stane a čekáte a čekáte a najednou je konec filmu? To je ve zkratce tento film. Vícekrát se na to jistě nepodívám. Nerad kazím filmům hodnocení, ale tohle si 3 hvězdy nezaslouží. ()

TomKey

Kdo chce pochopit a užít si tenhle film, musí se vrátit ne do dob jeho vzniku, ale do třicátých let, kdy vznikaly grotesky s Chaplinem, Frigem a Busterem Keatonem. Právě těm tento film skládá hold, a kdyby byly některé honičky černobílé, klidně by se mohly vydávat za tyhle staré perly. Když k tomu přidáme výborného Nera, i Balsama (odvaha, že to vzal), spoustu vedlejších gagů ("dospělí" kluci Fosterovic, mechanik se zjevem Hitlera, ragbyoví motorkáři...) a hlavně dokonalou hudbu králů filmové hudby bratří de Angelisů, nejde jinak, než považovat toto dílko za kultovní záležitost. V tom pravém slova smyslu. ()

Ebleble

Groteska podle 10. let, western a spaghetti western let 60., to vše výborně zparodované. Grandiosní konina. A Franco Nero a cibule k tomu. ()