Jen počkej...!

• Československo Jen počkej, zajíci! (více)

Epizody(20)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

Gamekeeper77

Pouštěli nám to u nás v kině vždycky, než jsme masově vyrazili na lampionovej průvod. Jeden z nejlepších večerníčků a z toho, co přišlo z Východu to nejlepší vůbec. 95%. .......Tak jsem skouknul po letech celej komplet a nechal bych vyhrát nostalgii nad spravedlivým úsudkem, kdybych nezměnil svoje hodnocení a to bych nerad, takže: Výbornej seriál to každopádně je, o tom není pochyb, ale jen prvních 13-14 dílů. Nevím, co se potom stalo, ale z dílu na díl to jde najednou do hoven a zbytek je sotva na dvě hvězdy. Takže chca nechca, jednu musím sundat. 82%. ()

PlayEasy

Soupeření USA a SSSR (tedy fakt, že "Nu, pogodi!" je pouhou kopií zámořského Toma a Jerryho) projednou promineme, protože těžko se mezi animovanými seriály větší klasika, u které jsme strávili mnoho krásných chvil a hodně jsme se nasmáli :) ()

kadef

Nejlepší, co kdy rusáci vymysleli. Naprostá bomba. Když jsem byl malej tak jsem si pro to každej druhej měsíc chodil do videopůjčovny. Některé díly překonávají dnes strašně přeceňovaný filmy od Disneye. ()

rafix

Je to můj nejoblíbenější animovaný film. Je to klasika a patří mezi elitu všech animovaných pohádek. Je to prostě kult. ()

masik

Nejlepší, nejzábavnější a nejkultovnější "večerníček", jaký kdy byl natočen. Skvělá hudba, skvělý starý dabing, kterého už se asi v televizi nedočkáme. Nové verze s originálním zvukem nebo čtenými nápisy se nedají poslouchat... Nevím proč, ale když byl seriál vysílán na TV Nova, veškerá hudba, kde se zpívalo, byla vždy upravena nebo změněna tak, aby se zkrátka rusky nezpívalo. Je dobře, že TV Nova disponuje tolika zarytými antikomunisty v čele s Vladimírem Železným, kteří nás chrání před drápky vystrkujícími bolševiky tím, že znehodnocují toto veledílo vystříháváním ruských písní. Zkoušel jsem hledat ve slovníku slušných slov, abych tyto lidi nějak nazval, ale vhodné slovo tam pro ně asi neexistuje... Zkrátka tohle může udělat jen opravdový pošahanec... Jsem rád, že z vlka tu neudělali blbce jako z Toma v Tom a Jerry. Vlk je frajer a každý mu musí fandit :-) Škoda, že dílů bylo natočeno tak málo, možná mimojiné i proto, že komunistický režim tvůrce Vlka a zajíce ožebračil prakticky o všechno, co seriál po světě vydělal( údajně pobíral důchod 20 dolarů, místo milionů, které si na sebe stahoval stát). P.S. NOVA KURVÍ DABING!!! ()

radimartin

Legendární sovětský animák dalece přesahující zaoceánské "profíky". Obsahuje vícero momentů, které skutečně rozkmitají bránici do neuvěřitelných poloh (jako vlkova jízda v rozpadajícím se autě). Nezapomenutelné hudební doprovody (nejlepší v díle s tematikou silnic). "Já se nebójim, já se nebójim... Jen když tu není ten vlk a sova." ()

Danulinda

Spolu s hraným Mrazíkem je tato kreslená pohádka jednoznačně to nejlepší, co Rusáci udělali. Opravdu těžká konkurence našim českým klasikám. ()

krivkin

velmi originální a zábavná groteska, např. scéna, kdy vlk létá na natlakovaný lahvi šampusu, je naprosto geniální :-) ()

infernet

Taky vám vždycky přišel králík tak trochu přiteplenej? Ale jinak paráda. Pamatuju si, jak jsme jako nezletilci kouřili cigarety "vlkovky". Vždycky jsme si upravili cigáro přesně tak, jak to měl vlk :-) ()

Milde

Na stavbě, v muzeu, v telefonní budce. Vynikající ruské pohádkové péčko, kde by vlk zajíce samou láskou nejraději sežral. 100% ()

exoomer

To, ze sa na tom rehni moj foter, chapem. Je to asi jedina vec co okrem rakuskych sprav v telke mohol vidiet, ale pre mna osobne to nejake veldielo nie je. Zajac co vyzera jak transvestita a zdrogovany vlk v ruzovej koseli. O.K., fajn. ()

megajalec

Ďalšia zo série večerníčkových klasík, ktoré som rád pozerával. Každý národ mal to svoje, niekto Tom a Jerry, niekto Vlk a zajac. Niekedy sa človek obhliadne späť a povie si, kde sú tie časy, keď sme pozerali Vlk a zajac, tieto moderné zlátaniny sa nechytajú nijako... ()

heavy66

Každý rok minimálně dvakrát, vždy po lampiónovém průvodu v letním kině, a už jsme to znali zpaměti - režie Kotěnočkin, výtvarník Rusakov, kamera Petrovová, hudba Krylov...... ()

BisiJoker

Tenhle seriál mi byl dopřáván při vstávání do školy když běžel ve Snídani s novou a po ránu to byl dobrý a příjemný zážitek. ()