Jen počkej...!

• Československo Jen počkej, zajíci! (více)

Epizody(20)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

Perfo

Vlk se žvárem co neúnavně pronásleduje vychytralého zajíčka, kterého by nejradši viděl ve svém žaludku. Taková pěkná ruská variace na Toma a Jerryho... ()

crozet

Vrchol kresleného seriálu mého dětství a snad nejoblíbenější a moje (NAŠE!) nejžádanější látka na plátnech (nebo látkách) kinosálů, kam jsme v té době chodili každý pátek s družinou, ne-li o víkendu nebo v týdnu se zákonnými zástupci, jinými členy rodiny či jinými členy svého bezprostředního socialistického životního prostředí. Nejen při vzpomínkách na iniciační masívní útok na svou capartskou bránici nemohu v žádném případě hodnotit objektivně - činím tak ale s o to větším osobním přesvědčením. ()

dawe787

Klasická ruská pohádka na díly. V té šedi a nicotě za komančů to bylo příjemné dílo. Takový východní Tom a Jerry. Nelze opravdu nic vytknout. Snad jen, že mi bylo občas vlka líto a někdy jsem mu fandil. ()

Jeremiah

Ve své době Tom a Jerry "východního bloku". Ale musí se přiznat, že velmi zdařilý - výborná animace, děj, jenom člověk někdy nevěděl, jestli fandit vlkovi, nebo zajíci. Výborně jsem se bavil dříve i nyní, a mám informace, že když se nějaké dítě na západě k tomuto dílu dostalo, byl tento seriál i u něho jako jeden z nejlepších. ()

Jera

Pamatuji, jak jsem se jako malý díval na na VHS, když jsem simuloval nemoc a nešel jsem do školy. Podkreslující hudba mi ještě teď zní v uších. Tohle snad musel vidět každý. ()

Vilg

Vlk pálící dřevomorku, fízlounští medvědi. Nu, pogodi! bylo mé dětství a závan doznívajícího sovětského programu na bůhvíčem. Anebo jsem to znal z VHSek? Už si nevzpomenu. ()

Druury

na tomhle jsem vyrůstal.. pohádka pro děti kde hlavní aktér kouří je styl. V USA by se z toho všichni posrali:D ()

Amplifier

Výborný seriál, jeho velkou předností je jednoduchost, prostě jen sednete a v pohodě koukáte. A další velký plus je muzika. krasných 90% ()

gombarix

V dětství se mi to normálně líbilo, ale po opětovném zhlédnutí po letech mě zaujalo, jak je tento seriál bizarní a plný šáhlého humoru. ()

Rokle

Pamatuju, jak jsem jako prcek vždycky hlásil "režie - Kotěnočkin". Hm... tak tam už se rodila láska k filmu :) ()