Helicops

• Německo HeliCops - Einsatz über Berlin (více)
Německo, 1998, 34x45 min

Christoph M. Ohrt, Doreen Jacobi, Iris Junik, Dietrich Hollinderbäumer, Juraj Kukura, Joachim Paul Assböck, Valeria Cavalli, Alexander Held, Erwin Leder (více)

Astro-Komando AK1 je šesťčlenný špeciálny policajný útvar. Je to skutočne výborne zostavený tím. Tvoria ho veliteľ Hagen Dahlberg, atraktívna žena inšpektorka Jenny Harland, odvážny pilot Charly Schumann, navigátor Stephan Rubelli, mechanik Thorwald a Dr. Jokostra - ženský génius. Prácou AK1 nie je iba boj s berlínskym organizovaným zločinom. Pravidelne zasahuje v problémových oblastiach, ktoré sa vymykajú spod kontroly. Medzi najväčšie zbrane tímu patrí nepriestrelná high - tech helikoptéra, veľa odvahy a veľký zmysel pre humor. Jeden z najnákladnejších a zároveň najobľúbenejších projektov nemeckej televízie s množstvom dynamických scén plných špeciálnych efektov. (oficiální text distributora)

Kessler

Za efekty, akční scény a skoro komiksovou stylizaci některých epizod (hodnotím jenom první sérii, ostatní jsem neviděl). A úvodní znělku. ()

Cortesz odpad!

Kdyby to byla komedie nebo parodie tak dám možná plný počet, protože jsem se smál docela často, ale ono to komedie není, takže odpad. ()

bobin

Je to sice mnohdy gulášový eintopf , ale občas se tu objeví zajímavá zápletka . Až tak bych to neodsuzoval. Němci mívají mnohem horší splašky . ()

viruscrack odpad!

Němcům se zase něco nepovedlo, tak to vysílali i v ČR, aby se o tom globálně vědělo. Naprostá ztráta času. Nevíce dílu se odehrávalo v helikoptéře, kde se ale žádná zajímavá situace neobjevila a která by se pak všechny další díly neopakovala. ()

brasek odpad!

Priznávam tento seriál nemôžem pozerať, je to stupídne a vždy mi príde zle ak sa na chvíľu zadívam do deja. Pôvodne som chcel dať jednu hviezdičku, ale kedže Cobru 11 hodnotím ako odpad nemôžem inak učiniť ako odpadom hodnotiť aj tento seriál, predsa len Cobra 11 nie sú až také muka. ()

IsaacClarke

Zas tak hrozné mi to opravdu nepřišlo. Hezký vrtulník, celkem sympatičtí hrdinové, cool intro. Prostě toco chcete vydět když zapnete televizi po návratu ze školy. A navíc v době když už se Airwolf dávno nevysílal, takže fajn alternativa. Zasloužené tři. ()