Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

divak84

další oddychovka z továrny sandler inc. já myslím že je to rozhodně dobře stravený čas. intelektuální věci zde nečekejte ale oddychovka famozní ()

cab

Film naprosto bez debaty slouzi jako vyborna kulisa, protoze naprava nezodpovedneho dospeleho chlapa (dokonale noumovity nesympatak Adam Sandler) ve starostliveho otce je moralitkou ciste na objednavku bez jakekoliv snahy o neco navic. Stab dela co ma a co umi, publikum se adekvatne bavi, coz vlastne staci na 55% ()

Paity

Adam Sandler si v této komedii zahrál na nechtěného tátu. Kluk je sice v jedné a tisíci věcech naprosto opožděný až retardovaný, ale v Americe to asi berou jinak, když mají tu nenásilnou výchovu "dělej si co chceš, jen mě nezabij". Každopádně špunt mu přiroste k srdci a najendou se z něj stane ten pan spolehlivý. Nic víc, nic mň. ()

HArna odpad!

Podobné filmy nikdy nebyly můj šálek čaje a tohle je důkaz.Sandlera určitě nevyhledávám a nic se nezmění ani po dlouhých 93minutách této "komedie".Patetické a velmi předvídatelné. ()

Hanys_

Ikdyž v tom '99 takové sousloví neexistovalo, tak typický Sandler, kde nechybí prvky jeho pozdějších komedií ani jeho věrní sidekickové. 6.5/10 ()

Shimitz

Dennis Dugan, jeden z nejlepších režisérů této doby, stvořil nezapomenutelný filmový skvost. Dokonale vybroušený scénář se snoubí s nezapomenutelným minimalistickým herectvím Adama Sandlera. Velký táta nemá jedinou trhlinu. Prozřeme a pohleďme na nejlepší komedii, kterou člověk kdy stvoříl! 100% ()

Haymar

Ač to není nijak extra supr-čupr pecka, mám na to spoustu krásných/nostalgických vzpomínek. A dvojčata Sprousovi + camea Buscemiho a Schneidera to zvedají ještě o laťku víš! ()

adelina8

Klasické předvídatelné schéma, což mi většinou nevadí, ale musí tam být něco navíc, co by film pozvedlo. Tady mi to "něco" prostě chybělo. Sandlera mám ráda, nevadí mi, ale tentokrát jsem bohužel nezaznamenala ani náznak typického humoru a celkově morální ponaučení bylo na mě až moc americké. ()

Jaroslaf

Mno, když to srovnám s českými "velkofilmy" typu Ruce v Záruce nebo Bourák, které navíc vznikly o 20 let později, pořád je to kvalitně natočené cosi s dobrými herci a scénářem (který sice vykrádá kolju a x dalších podobných námětů) ale je to prostě dívatelné, téměř výhradně bez trapných či hluchých míst, a s klasickým složením všech kámošů Sandlera, (jmenovitě Steve Buscemi a spol,) a nemůžu zapomenout na skvělý soundtrack. Jen ty hlavní kočky po kterých hlavní Lůzr hrdina šilhá, mohly být trochu víc brunetní a ne výhradně blond :) Ale stále - Adam Sandler forever. ()

Olík

První, rovnou dodávám celkem povedený, Sandlerův pokus skloubit močení na zeď s vážnějším tématem a zároveň je ho první randíčko s režisérem Dennisem Dugananem. Sandler močí, podráží bruslaře, vychovává, baví, moralizuje i ulétává, ale hlavně Sandler vysílá do světa zprávu, že je tady a nějaký ten pátek tady ještě bude. ()