Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

Kingjiri

Upřímně moc dobře nechápu, proč zrovna kvůli týhle roli dostal Sandler "ocenění" za nejhoršího herce. Žádnej hereckej koncert se nekoná, ale občas se Sandler do nějaký role hodí a na jeho komedii se dá koukat, což platí i v tomhle případě. Škoda průměrnýho scénáře - nezodpovědnej třicátník bez rodičovskejch zkušeností, starající se o pětiletý dítě, byl námět, kterej sliboval rozhodně větší zábavu. O ultra patetickym proslovu u soudu snad radši uplně pomlčim, ale aspoň, že závěr nebyl ve všech ohledech vyloženě hollywoodskej. Plus dávám ještě za herce v menších vedlejšíh rolích (Schneider, Buscemi). Průměrná komedie, která spolehlivě na jeden volnej večer zabaví. ()

dalziel

V kine som to "skouknul" celé ale v telke ma to nebavilo ani za mak a po pol hodine som to stopol. Ale skúsim to dopozerať. Po poobedňajšom venčení psa som to predsa len dotiahol. Niektoré Adamové "baliace průpovídky" boli vážne super. ()

ecis

Sandlerovka ako vysita. Hlupucka, ale stale pozeratelna. Esteze Steve Buscemi dal tomu troska originality a vtipu. ()

MELODY

Bylo nebylo, v jednom nejmenovaném městě žil mladík jménem Sonny. Pardon, oprava: se třemi křížky na krku už to vlastně žádný mladík nebyl a taky se nedá úplně říci, že by nějak dvakrát žil, on spíše "byl" ve smyslu "existoval", něco tak na způsob kusu skály. Éra dinosaurů pomalu končí, lidi ve vývoji postoupili od kola přes volský potah k Masseratti a ten kus šutru tu - stejně jako Sonny- pořád je. A tomuhle maníkovi někdo, není zcela jasné kdo, svěří dítě. Pětiletého kluka s nedokonalým potrubím, jehož matka umírá na rakovinu (jak neotřelé!) a jehož údajný otec se k němu nezná (jak původní!). No dobře. Společné soužití poněkud skřípe. Jak také jinak. Pak se Sonny chytí za nos a začne se snažit, kluk se také začne snažit a všechno vypadá růžově. Ovšem pozdě. Sonnyho odhalí co podvodníka a dítě mu odejmou. Starší z obou výše zmíněných vzpomene svého ladem ležícího právnického vzdělání a se srdcem plným lásky co korouhví vlající vytáhne do boje, v tomto případě do soudní síně. Následuje happy end. Zní to přihlouple? Ono to taky přihlouplé je. Prvoplánově dojemné, předvídatelné a těžko uvěřitelné. Adam Sandler po celých devadesát minut filmu z obličeje nesundá masku somnambula v předsmrtném tažení, klišovitost celého filmu se takřka vzpírá popisu.U mě zabodoval jen ruský emigrant- analfabet, takto dovozce pizzy a houmlesák ztracený v čase i prostoru. (Chjo, je to peklo, ale jednou jsem fanoušek Adama Sandlera, tak co se dá dělat, že jo!?) ()

Valkyria

Od Adama Sandlera jsem čekala něco víc... Každá vteřina byla naprosto předvídatelná... Patetické a přehnaně "roztomilé".... Když Sonnymu Juliana vzali, člověk by čekal, že ho to nějak sebere.... Se mnou to neudělalo absolutně nic! Jelikož už dlouho před rozhodnou scénou hraje "šíleně smutná" písnička a opět je Vám všechno jasné! Nudila jsem se po celou dobu a to jsem čekala zábavu v čistě Sandlerovském duchu! Totální a absolutní zklamání!!!! ()

Sykon

Taková malá encyklopedie klišé rodinných filmů. Ale moc to nefunguje a i když se na to koukat dá, pousmál jsem se jen asi dvakrát... ()

Nix

Ono člověk čeká, že ho Sandler nějak překvapí v těchto filmech a nestane se to. Je to prostě standartní komedie, malej chlapec hraje líp jak Sandler. ()

RajCZitko

Sice to není kdovíjaké veledílo, mě se to ale moc líbilo. Postava Sonyho mi přišla sice ze začátku jako opravdový magor, ke konci si to ale snad musel vyžehlit u každého. ()

Kukolar

Ako tu už niektopísal, typická Sandlerovka. Sandler sa vybral cestou chrlenia filmov, žiadne charaktery, blbé dialógy, plytké postavy a príbehy, príprava na rolu žiadna, klišé, trápnosť, debilita v štýle len tak niečo natočíme a uvidíme. Pre toto Sandlerove filmy nepozerávam. Okolo umenia a filmovej tvorby jeho filmy ani nešli, preto je už asi 43 krát nominovaný na malinu. Nedivím sa. No prečo jeho filmy lákajú stále toľko ľudí fakt netuším. ()

Scraffy

Absurdná rodinná komédia, kde nejde moc o rozmýšľanie, ale stačí len vypnúť a sledovať. Potom sa budete skvelo baviť. ()

pekas

A je tu další kousek samostatného žánru zvaného Sandlerovka. Nechybí všechny stálé ingredience - flákač, humor, prozření, polepšení a Rob Schneider. Tentokrát byly smíchány ucházejícím způsobem, ale už jsem zažil lepší Sandlerovky. Potěšil houmelesák Buscemi. Slabší čtyřka (70%). ()

Verunka84

I když nemusím Adama Sandlera, tak tenhle film mám ráda a je z něj několik super hlášek např. o škrábání vyrážky v obchodě nebo že tatínek je v Číně. ()

KryplXxX

Průměrnej film do průměrného dne v průměrném životě průměrného tvora. Ten malej kluk to celé zachraňuje. Adam Sandler prostě v životě nebude herec No. 1. Takže verdikt 2 * ale tu jednu navíc dávám za Joey Lauren Adamsovou, která mi připomíná mojí nejoblíbenější pornoherečku Avu Devine. Až na ty obří kozy. ()