Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

Rathe

Průměrná americká komedie s Adamem Sandlerem - filmy s ním se asi nikdy nestanou hitem, ale zase je takovou zárukou, že to nebude propadák. Film je to pěkný, ale ten konec je neoriginální, kdy se tam velký problém vyřeší pár slovy. Šlo vidět, že se to snažili zahrát na city... ()

cendacarovny

Tahle klasická Sandlerova komedie mě dokáže rozveselit, jeho klasický skvělý humor a to, jak z nejhoršího otce může být vlastně ten nejlepší mě vážně baví. ()

Oxytocin

Průměrná komedie, kdy Sandler je nezodpovědný a líný floutek. Těžce se může starat sám o sebe... Na starost bude mít malé dítě a díky němu, on sám jako velké dítě se stane konečně dospělým, kam sám patří. ()

Filmao

Nemám moc Sandlera v lásce, neříkám, že všechny jeho filmy jsou špatné, ale v tomhle případě mě film přijemně překvapil. Sympatické role. Ke konci mi ukápla slzička. Určitě si ho pozřu několikrát než jednou. 75% ()

Lukas.Hutter

Narozdíl od jiných filmových znalců, kteří se poté plácají po stehnech smíchy u Slunce seno považuji tento film za velmi povedený. Celkově mám rád filmy se Sandlerem. Neříkám, že vždy plní účely komedie. Velký táta si ani nemyslím, že se pokoušel být vtipný. Úspěch tohoto filmu chápu, protože se jedná o velmi příjemný rodinný film, kde je hezky vidět, jak ten kluk vlastně spíše pomohl svému adoptivnímu otci dospět. ()