Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

DruidKarel

Fajn romantická komedie s vtipnými narážkami na ženy, akorát s nevýraznými hereckými výkony. Je to jedne z těch filmů, které když uvidíte jenou za hafo jáhrů, tak se vám nic nestane a když ho neuvidíte, tak taky nic... 3* ()

Juto

Lenivý absolvent právnickej fakulty (Adam Sandler) si adoptuje dieťa, aby zapôsobil na svoju priateľku, no všetko nejde podľa plánu a on sa stane nepravdepodobným pestúnom. Prekvapivo dojímavá a konzistentná komédia, vďaka ktorej Sandler oslovuje nové publikum bez toho, aby sa vzdal priestupnej podlosti, ktorá oživila jeho najlepšie diela. 6/10 ()

dr.fish

Adam Sandler mne opět překvapil. Zahrál vcelku vážnou roli, utáhl celý film s přehledem sám a ještě je autorem scénáře. Povedlo se do filmu vrazit dobré dialogy, takže film šlape jak hodinky. Samozřejmě, máme před sebou takového amerického "Kolju", takže je třeba počítat se značnou dávkou romantiky, ale ta je spolehlivě odlehčovaná humorem a nadsázkou, takže v momentě, kdy už to začíná být nechutně sladké, tak se stane něco hnusného. Dobrá rodinná komedie. 80% ()

URBAN

Řadím se mezi ty kteří mají Sandlerovky rádi a v tom případě se mi líbí i toto, ale neni to nic čiím by se vám trhala bránice. Je to spíš taková oddychovka před spaním nebo jen tak ve volné chvíli. ()

Deyw

muj prvni sandler co sem videl..vybavuji si ztoho jenom jak uci syna chcat na zed..musim si to nekdy pripomenout ()

Jaňo

Celkom príjemná komédia s klasickým koncom. Jediné, čo mi vadilo bola scéna v súdnej sieni... Aká bola? Pozri a uvidíš : ) ()

Sfinkter

Sandler umí pobavit, to mu nikdo neupře. Některé scény jsou vtipné, některé trapné. Ale to je Sandler, který se na trapnosti baví. ()

lennyd

Sonny Koufax (Adam Sandler) je totální zmatkař. Co může, to pokazí, jeho přitelkyně se s ním chce rozejít, a jediní kdo ho akceptují jsou jeho stejně potrhlí kámoši. Jednoho dne se probudí, a má přede dveřmi malého chlapce - syna jeho spolubydlícího, který právě odcestoval do Číny. Sonny ale chce všem dokázat, že se o chlapce dokáže postarat... Používá k tomu ale svérázné praktiky ... Další potrhlá komedie Adam Sandlera, která by měla zapůsobit na rodinné vztahy (zvlášť soud ke konci, který mi ale přišel na celém filmu to nejstupidnější). Kromě Adama Sandlera se zde objevilo i několik málo dalších známých herců (např. Rob Schneider v zcela zbytečné roli ilegálního roznašeče) ale také Steve Buscemi v malé, ale skvělé roli místního bezdomovce... Jinak na filmu není zhola nic zajímavého, zvlášť pokud jste překročili věk mladého Juliana... ()

venison

Příjemná, ale vcelku neoriginální komedie na téma, kterak se velké dítě muselo starat o malé dítě a učinilo to z něj dospělého a zodpovědného chlapa.. Jedinou opravdu zajímavou osobností byla nádherná Joey Lauren Adams :-) ()

jitrnic

Zpocatku velice solidni (chtel jsem napsat slusna, ale to opravdu neni to spravne slovo) zabava blizici se poetice nezavislych flakacskych komedii, ktera se s postupujicim casem cim dal vice zvrhava v prevahu spravnych hodnot (rodina, americka justice), coz by se dalo odpustit, pokud by to nebylo znazorneno tak strasne naivnim zpusobem. Adam Sandler a Joey Lauren Adams nicmene podavaji povedene vykony, dohromady jim to spolu slusi a castecne davaji zapomenout na velkou nepravdepodobnost vzniku cehokoliv mezi jejich postavami. ()

gutshoter

Drama? To bych neřekl. Typická americká komedie, která mi ale nikdy nevadila i kvůli hereckému obsazení. Julianovo slina je legendární, ale ten kečup.. wtf? ()

figgo jr.

Asi první Sandlerovka, kterou jsem kdy viděl a možná proto má nejoblíbenější. Nejvíc na celém filmu se mi líbí malá role Steva Buscemiho, který je v roli bezdomovce naprosto skvělý. Velký táta je pro mne nejlepší Sandlerovka a už jí asi žádná jiná nikdy nepřekoná. ()