Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

Tominni

Adam Sandler se na několik týdnů stará o malého kluka…..no, pár vtipných situací ve filmu je, ale jinak taky poměrně dost křečovitých chvilek, takže mi na konci vlastně bylo celkem jedno, jak to dopadne. Za mě slabé dvě hvězdičky ()

waltosin

Velký táta ani tak nepřekvapí, ale hlavně že pobaví. Jednohubkový příběh se skvělým Adamem Sandlerem, který tomu dodává šťávu. Hlavně díky jemu dávám 50% ()

Mikakel

Skvělý příklad toho,jak má vypadat táta malého klučiny:)) učit ho lumpárnám atd..Myslím si že Adam v tomto filmu byl herec na svém místě. ()

lobo87

Dugan & Sandler opäť vtipne a pútavo. Keď som sa mal smiať, smial som sa, keď som mal byť dojatý, bol som (scéna v súdnej sieni, kedy všetci volajú otcom bola veľmi vtipná a dojímavá zároveň). Na takúto prácu som od nich zvyknutý a takto sa mi to páči... 65% ()

Domas88

Velká slabota a na Sandlera trapas. Jediná výhoda je, že to rychle utíká a je krátký, tenle film, ale asi i to, že je tak krátký, dělá chybu v tom, jak moc rychle všechno vysvětlí. Zničeho nic je tam kluk, pak se začnou mít rádi "syn a táta", táta se zamiluje, bojuje o kluka a pak si ho vezme praví táta.. jak říkám nic moc.. moc rychlé na tak krátký čas.. ()

Petka92

Vím, že tady spousta lidí nemá rádo Sandlera. A já k nim nepatřím. A nestydím se za to. Na tenhle film se klidně podívám znovu a vždycky mi na konci ukápne pár slz. Tenhle film rozhodě patří k těm lepším z jeho filmografie. Sandlerovi jsem dokonce věřila, že toho kluka má skutečně rád, takže jsem spokojená. A schválně dám o jednu hvězdičku navíc kvůli těm, kteří Sandlera nemají rádi a automaticky jeho filmy hodnotí odpadem či jednou hvězdou. ()

PatrikP4

Rozhodně bych to nevidel tak strašně jak to tady někteří lidé podávají... Rozhodně stojí za to se na to podívat... Člověk se párkrát zasměje a vtipné scénky tam jistě jsou a řekl bych že celkem i slušné... ()

Heywood

Sandler nezklamal a některé hlášky byly vtipné. Jinak je to příběh, který se natočil už 100x a vždy se stejným koncem, takže ničím nepřekvapí. 55% ()

montel

Sonny (Adam Sandler) je typický povaleč, který celé dny tráví u televize. Leze na nervy všem včetně své přítelkyně i svému otci. Jednoho dne zazvoní zvonek a za dveřmi stojí pětiletý Julian (Cole Sprouse). Sonnymu tento chlapec brzy přiroste k srdci a proto se jej chystá adoptovat... Adama Sandlera mám rád. Jeho komedie jsou přesně můj styl humoru. Jenže pokaždé je to tak strašné klišé, že prostě nemůžu přidat další hvězdu i kdybych chtěl. Rob Schneider v roli rozvažeče jídla opět nezklamal. 60% ()

Mr.Hackels

Moje nejoblíbenější Sandlerovka. Opravdu se u toho náramně bavím pokaždé, když si to pustím (a to bývá tak dvakrát do roka). Sonny to má na salámu a jeho výchova malého "Frankensteina" nemá chybu. Navíc ve vedlejší roli září Rob Schneider, jak už se stalo v Sandlerových filmech zvykem. A i malá rolička Stevea Buscemi potěší. Malý Julian navíc hrál i v mých oblíbených přátelích :) ()