Kdo přežije - Tocantins

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Benjamin Wade

Přechytračit, přelstít a přežít, toto všechno musí udělat soutěžící, aby vyhráli jeden milion dolarů. Ten, kdo nevyhraje imunitu bude vyloučen naopak, kdo získá imunitu bude mít větší šanci dostat se před závěrečnou kmenovou radu a stát se tak posledním přeživším. Poznejte krásy Jižní Ameriky, konkrétně brazilských lesů a plání. Boj o vodu, pití, místo v kmeni, s počasím a hlavně s nebezpečnými predátory to vše uvidíte v sedmnácté řadě Survivor: Tocantins - Brazilian Highlands. (reich)

blazma

J.T., Coach a Tyson... Nic jiného tady zajímavé není. Mě osobně natchla ta Sierra, první den nemocná a drobná, ale bojovala a fakt se mi líbila. Každopádně nic jiného než ta trojice tam zkrátka nezaujme. ()

unclejack

Tak a je to za nami. Z tých pár sérií, ktoré som videl - Vanuatu, Palau, Gabon a Tocantins - hodnotím Tocantins ako najlepšie. Casting nemal chybu - čistokrvný záporák Tyson, podivín Coach, dobrák J.T. ... J.T. si víťazstvo jednoznačne zaslúžil, dominoval hlavne v posledných výzvach o imunitu. Fandil som aj Stephenovi s Erinn, ale bolo by asi nespravodlivé keby vyhrali oni namiesto J.T.-ho, pretože so Stephenom riadlili hru už od vyradenia Tysona. Ten ma úprimne pobavil a bol veľkým fyzickým ohrozením v spoločnom kmeni. Coach bol skôr taký okrasný prvok a po rozpadnutí bojovníckej aliancie sa pre neho hra skončila, nevedel si totiž zaistiť nových spojencov. Sandy mi išla proti srsti najviac a ako jedinú som ju vyložene neznášal, ale vypadla skoro, takže som spokojný, najmä s final three. FAVOURITES Erinn, J.T., Stephen, Tyson ()

KanoJJ

I Love You, JT... <3 Dost dobrá řada, takhle spokojená s vítězem sem dlouho nebyla. Strategie od ostatních hráčů bych řekla celkem na hovno, ale what the fuck, když to nakonec dopadlo dobře. ()

MorraEddie

Tocantins je pro mě jedna z nejlepších sérií a to hlavně díky Coachovi,který je pro mě jedním z nejlepších pohádkářů v dějinách. Při každém jeho výstupu jsem jen nevěřícně kroutil hlavou,ale stejně mu patřili mé sympatie a doufal jsem,že se dostane co nejdále,bohužel se tak nestalo. ()

Grimaldi

Další vnitrozemská série a já na za sobě pozoruji, že ač sám velký neplavec, do survivora vodní prostředí, soutěže zkrátka patří. Uznávám že některé, zvláště nové soutěže si dokázali získat mou pozornost a jedná se o zlepšení oproti Gabonu ale i tak mě lokace Tocantins i s jejími písečnými dunami minula. O to víc jsem se upínal ke castingu. Bohužel i zde tvůrci selhávají. Nikdo tu vyloženě nevyčnívá, nemá zajímavou strategii nebo osobnost. Trochu vyzdvihnout si zaslouží alespoň z řad „záporáků“ brutálně upřímný Tyson a moralista bez morálky Coach. Vítěz série bohužel dále pokračuje na vlně započaté předešlou řadou svou matností. Celkově oproti 17 řadě mírné zlepšení a s tím se dostavila i má mírná spokojenost. ()

Lilith03

Komu jsem to přála: Erinn Oblíbenci: Coach, Sierra, Stephen Přišli mi fajn: Spencer, Sydney, Jerry Vyloženě mě srali: Sandy, Debbie Dále spojler... Vítěz: absolutně nezasloužená výhra, blbeček, buran a podrazák, ten jeho blbý výraz mu zjevně jako jedna z mála nežeru, o to víc nechápu, proč proč ve 20s byl "hrdina" Názor na epizodu: Někteří lidé hrozně fajn, hodně z těch, kteří vypadli na začátku působili velmi mile, mrzelo mě zranění Joa a bylo pro mě překvapením jak silné ženy byli v téhle sérii, aspoň některé. To co dokázala Erinn, neskutečné, od začátku byla terč, to samé Sierra, obě byli skvělé. Obrovské mínus této série je to, že symboly tu jednou byli pořád, dva, pak i jeden falešný a pak nic, ticho po pěšině. To nedává smysl, hodně věcí se tam obecně neřešilo a to mě velmi mrzí. Mohla by to totiž být ještě lepší série, než je. A že je opravdu velmi dobrá. Fun fact na závěr: Tyson má manželku a děti, není gay, tak prosím každého vypatlaného homofoba, aby si nejdříve zjistil kdo je kdo, než ho bude v komentářích urážet. A i kdyby byl gay, je vám po tom velké hovno. Lenča ♡. ()

bSaR

Když pročítám komentáře, tak tady jsou lidé, kterým se víc líbil Tocantins než Gabon a naopak. Já se řádím do milovníků Gabonu, kde jsem fandil outsiderum a každá kmenová rada tak pro mě byla velké drama. Tocantins je však také velmi povedený, z charakterů vynikal především šílenec Coach, kterého jsem si dokonce i oblíbil. Vítěz si výhru zasloužil a Reunion byl velmi zábavný. Vydařená série, 4* ()

funik

Táto séria je tá najvtipnejšia akú som videl hlavnými bavičmi sú Tyson ktorý baví naschvála Coach ktorí to naschvál nerobí ale o to lepšie taký magor tam fakt ešte nebol :D a ešte sa mi páčilo to že vyhral sympatický hráč/hráčka to sa naozaj stáva málokedy. Obľúbenci: Sierra, J.T Neobľúbenci: Tyson, bol občas dosť vtipný ale inak strašná karikatúra človeka ()

enoemis13

Prostredie úžasné ... muselo to byť extrémne náročné tieto podmienky ... hry oproti ostatným sériám priemerné ... hráči: tak ako prvé leteli veľkoúste barbieny, tak šialená baba a chorý vojačik ... bez komentu tam nebola šanca ako ani u buzíka a ďalšej barbieny takisto ako prvý odchod po zlúčení kedy vypadol ten čo vyzeral ako keby mal celý čas prst v zadku ... potom to začalo byť na 5 minút zaujímavé - najlepšie to mal rozohraté Brandon lenže ten má peniaze na háku a coacha v tíme takže obaja s coachom sa zaľúbili do primitíva z farmy ... coach ako správny coach deštruoval svoj tím keďže fandil hosťom  ... erin nepodstatná už od začiatku sa mohla iba schovávať ako robila to dobre ale nakoniec dvaja najväčší blbci sa dostali do finále a vyvrcholenie prinieslo asi fakt najhlúpejšieho víťaza možno aj celosvetovo ... Steven bol vraj taktik a stratég akože wtf? ... jediné rozhodnutie ktoré bolo pre blbcov podstatné bolo Brandon alebo Coach a to tiež nebolo až také zložité ... potom už po nich nikto nikdy nešiel takže tam ta stratégia žiadna nebola ... celú hru poznačil vlastne debilný coach ktorý aj určil víťaza ... 60% ()

nolitimere

Návrat do Brazílie len trochu inak ale pre mňa bola predsa o niečo lepšia séria pri Amazonke ... Výhra je zaslúžená a Erinn je sladkááá už len oblízať ... myslím , že doteraz som ešte asi ani v jednej sérii nemal toľko neoblúbených a tu boli hneď 4 osoby ... Kouč - do cvokhausu ,Tajson je neskutočný kretén , Debí - debilka , Táž /už len keď píšem jej meno sa mi ste vracať/ ... ()

Hidan

Tak ono to jde na výbornou i bez moře. O výsledku série jsem věděl dopředu, neodolal jsem totiž a shlédl jako první Heroes vs Villains, kde pár účástníků včetně vítěze vystupuje. Nicméně o to víc jsem se divil jejich chování, protože to je úplně někde jinde. Ale i přes to jsem si sérii užil a za mě jedna z těch lepších. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase Od začátku byla moje oblíbenkyně Sierra Reed, z části kvůli událostem v úvodní části hry, kdy byla od začátku outsider a z části protože mně přijde strašně sexy. Bohužel pro ní, jak už jednou byla mimo, byla pořád mimo, za to může hlavně Tyson, který tenhle postoj zastával celou dobu a ostatní si ho pak od něj přebrali. Tyson byl nicméně skvělej trosečník, bohužel pro něj ostatním došlo, že proti němu v pozdější fázi nemají šanci tak se ho zbavili s předstihem. Mimochodem jeho skvělej humor a sociální hra mně trochu chyběli později v HvV. Coach je tady nesnesitelnej, on je další z těch, které jsem viděl poprvé až při jejich druhé sezóně a tam byl naprosto v pohodě a jeden z mých oblíbenců ... tady? Naaah, pořád asi lepší ne obracel všechny na víru v s23, ale né o moc. Brendan - člověk so má všechno a prohraje si to sám. Taj neskutečná baba, škoda pro ní že jí nevyšla její tajná skupina čtyř. J.T. - jel si svojí roli zlatýho chlapce a vyšlo mu to, pak si mohl v HvV s milionem v kapse klidu zkoušet všechny strategie co chtěl. Asi vše ke konkrétním osobám, nicméně i kvalitě série svědčí i to, že si pamatuju i lidi mimo řekněme poslední šestky, což nemůžu zdaleka říct všude (někde mám problém i s tou šestkou). ()

Mallorca

SPOILERY Mně se tahle řada moc líbila a tím největším důvodem byl fakt, že po mnoha sezónách se zase Survivor vrátil ke scénáři se šestnácti hráči ve dvou týmech, které zůstaly stejné až do sloučení, které proběhlo v očekávanou dobu. Oproti překombinovanému Gabonu mi tenhle "normální" scénář přišel mnohem příjemnější. Našel jsem si tu několik oblíbenců v čele s Taj, Sierrou, Spencerem a J.T.. Neměl jsem rád jen dva lidi, naprostého idiota Tysona a nepopsatelného magora Coache, bohužel právě oni dostali podle mě až zbytečně moc prostoru. Musím ale uznat, že i když mě Coach štval, některé jeho promluvy a povídky mě opravdu pobavily (a celou porotu). Vítěz je zasloužený, předvedl podle mě jeden z nejlepších výkonů na finálové kmenovce, která byla vůbec jedna z těch zajímavějších. Tuhle řadu bych určitě doporučil, narozdíl od většiny sezón ani ne tak kvůli velkým strategickým tahům, ale spíš kvůli mnoha zajímavým a výrazným osobnostem, i když jsou některé otravné. Edit: po shlédnutí Heroes v Villains jsem změnil názor na Coache, který už mě v té sezóně prostě jen bavil a byl mi i sympatický. ()