Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům

(série)
  • USA Heroes vs. Villains

Hrdinové versus zloduši - přesně takový název nese 20. řada americké reality show Survivor, která se natáčela na samojském ostrově Upolu. Setkáme se zde s dvacítkou soutěžících, které jsme mohli vidět už v předešlých sériích. A jak napovídá titulek, nebudou to jen tak ledajací hráči. O jeden milión dolarů se totiž utkají oblíbení, sympatičtí "trosečníci" proti těm, jejichž pověst není zrovna nejlepší. Kdo zvolí nejlepší strategii, vydrží všech 39 dní a odnese si výhru? (Deco.20)

Aleššek

Pozor SPOILERY. Podle mě zatím nejlepší řada. Můj favorit Russel - dělá tu soutěž zajímavou a obě řady ve kterých byl, se mi velice líbily. Svým stylem vystupování a hlavně svou hrou se může pokaždé dostat až na konec, protože pro ostatní je velmi lehké ho porazit ve finále, on to prostě ani vyhrát nemůže, ale dělá tu hru divácky atraktivní, a proto si myslim, že ho ještě dotřetice v budoucnu uvidíme. Z této série mám uchovány 3 momenty - J.T. a jeho plán s imunitou, pak riskantní tah Parvati na kmenové radě a hlavně skvělý, dobře sestříhaný, neuvěřitelně dramatický a ještě lépe hudebně podkreslený poslední boj o individuální imunitu. Ve většině řad jsem měl svého super favorita kterému jsem fandil, jak jsem psal, můj oblíbený je Russel, ale hned mi bylo jasné, že on to do vítězství nedotáhne. Sandru jsem nemusel-ale dobře hláškuje, myslim ,že kdyby šla do finále Jerri, tak to vyhraje ona. Ke konci jsem si dokonce začal oblibovat i Coache, ale poté hned vypadl. Byl bych rád, kdyby se někdy zkusila i verze s Čechy, přesně podle stylu americké verze. Jen ne proboha něco jako byl Trosečník s Vašutem - na to se nedalo koukat.... ()

Pono

Reality Survivor jsou nejlepším pořadem v telce z jednoho prostého důvodu.Neslyším trapný plky alá vyvolený,kde jsou lidi zavřený v trapnej vile.Tohle je jiný-daleko jiný.Jde o přežití,sílu a manipulaci.Tahle serie je nejlepší.Russella Parvati byli vynkající. 96% ()

LordLaser

Toto je najlepší diel Survivoru, aj keď som ich veľa nevidel (pozerať 20 niekoľko sérií pointou o tom istom, je o ničom). Hlavne ide o tie zápletky a zrady medzi jednotlivými súťažiacimi a ešte tomu dodalo aj pre diváka slávny boj dobra a zla, ktorý môže byť pre americké konce filmov hororový. ()

nolitimere

Najlepší z najhorších a najhorší z najlepších + Russell .... čakal som viac s toho prívarku , ktorý bol uklohnený .... ďalej radšej nebudem pokračovať bo tých vulgarizmov čo by som sem nasypal ... bojím sa , že by mi zrušili tuna účet. ()

K4sum1

Rozhodně jedna z nejlepších sérií, tolik zvratů a napínání se jen tak nevidí. A dle mého to měla vyhrát Parvati, to jak hrála bylo brilantní. Ten tah s dvěma symboly imunity.. no seděla jsem tu s pusou dokořán. ()

Vassa91

!Spoilery! Tohle je asi nejlepší řada ze všech (v době komentáře běží 35. série).Podobně jako u první hvězdné série All Stars musím říct, že cast prostě absolutně nemohl být lepší, ikdyž samozřejmě u některých by se o příslušnosti k hrdinům/padouchům dalo polemizovat. Ale byla to jízda plná zvratů. Když to vypadalo, že hrdinové budou totálně na odpis, tak se zvedli, aby je JT pohřbil (toho týpka jsem neměl, nemám a nebudu mít rád). Překvapilo mě, že Russel samozřejmě s jistou dávkou štěstí vyprovodil Boston Roba. A co mě nejvíc překvapilo bylo finále. Tehdy jsem moc nechápal, že vítězství dali Sandře, dnes už tomu rozumím. Jediným problémem této série je v tom, že se tu sešlo asi až moc velkých hráčů, byla tu hromada velkých tahů, spousta blindesidů (to slovo miluju:)) a je velmi těžké to sestříhat do 45 minut. Divák tady prostě nemá šanci, aby mu bylo naservírováno vše zajímavé. Všem, kteří kritizují výhru Sandry - koukněte na 34. sérii (Game changers). Tam Sandra dostává na obrazovce více prostoru a je tam vidět její hra v plné parádě. Pochopíte, proč vyhrála. ()

Mallorca

Fantastická série, pro mě se dělí s Mikronésií o nejlepší řadu v historii. Už jen z příjezdu všech hvězd má člověk husí kůži a myslím, že tuhle úvodní půl hodinu už nikdy žádná série nepřekoná. SPOILERY. Taky se vůbec nedá srovnávat s prvním All Stars, kde nikdo kromě jednoho páru v podstatě vůbec nehrál, tady naopak drtivá většina hráčů přesně ví, co chce hrát. Neměl jsem oblíbený kmen, protože jsem měl oblíbence na obou stranách. Co se týče Heroes, tam mě hodně naštvalo brzké vyřazení Steph, na kterou jsem se moc těšil a rozhodně si zasloužila zůstat mnohem déle. Extrémně mě v téhle souvislosti zklamal James, který mi v předchozích sériích byl tak nějak jedno, ale tady jsem ho nesnášel, za to jak se choval ke Steph a vůbec jak až šikanoval ostatní. Drsný byl pohled na Colbyho výkony, stárneme holt všichni :) Ruperta jsem na Perlových ostrovech měl celkem rád, v All Stars mi přišel docela otravný a v téhle sérii už byl vyloženě trapný, jak si pořád hrál na Mirka Dušína (nuda!). J.T. předvedl stupidní tah, na druhou stranu kdyby se to povedlo, byl by oslavován jako jeden z nejlepších tahů. Možná doplatil na to, že nikdo neviděl Russella hrát na Samoe (Tahle řada se totiž točila ještě před odvysíláním Samoy). Ve Villains byla moje největší oblíbenkyně Parvati, která nezklamala a zase předvedla dokonalou strategickou hru, ke které tentokrát přidala i fantastický výkony ve výzvách a jen potvrdila, že už navždy zůstane jednou z absolutních legend Survivora. Kmenovka, kde rozdávala symboly imunity byla jedním z top momentů celého pořadu. Russell si sice myslel že celou hru má pod kontrolou, ale myslim, že doopravdy pod palcem to měla Parvati a rozhodně si nejvíc zasloužila vyhrát. Skvělá byla i kmenovka kde skončil Tyson. Hodně se proměnil Coach, kterého jsem v Tocantins hodně nemusel, ale tady mě neskutečně bavil. Roba jsem taky dřív nemusel a teď mi až tak nevadil (ale stejně, proč je tak oblíbený?). Hodně se změnila taky Jerri, která ze všech svých účinkování byla v téhle řadě rozhodně nejhodnější (i když ono přece jen být padouchem v Austrálii bylo něco úplně jiného, než být padouchem po desáté sérii, prostě přesně jak to řekla hned na začátku - "mezi těmahle lidma si připadám jako matka Tereza"). Z finálové trojky jsem nejvíc přál Parvati, ale i Sandra mi přišla jako uspokojivý vítěz, přece jen se většinu času musela probíjet sama bez jakékoli aliance. Byla to jednoduše fantastická sezóna plná výborné strategie, kterou jsem (spolu s Mikronésií) prožíval nejsilněji, protože většina těch hráčů mi během 20 sérií přirostla k srdci. Proto mě mrzí, že tohle úžasné vyvrcholení je asi takovou "uzávěrkou" za prvními 20 sériemi a že většina hráčů se tu objevila naposledy. Nějak se mi po téhle jízdě nechce koukat na nové hráče. ()