Police Story 3

Hong Kong, 1992, 95 min

Stanley Tong

Edward Tang

Ardy Lam

Tenhle chlapík mě svými kousky nepřestane udivovat nikdy a vždy ho budu obdivovat pro jeho neohroženost, už jen kvůli legendární scéně s helikoptérou.......(18.9.2007)

Oproti prvnímu dílu určitě akčnější ale pořád existuje mnoho lepších Chanovek. O příběh moc nejde a je opět velice jednoduchý. Největší problém filmu je v pomalém rozjezdu, kdy se na akci čeká poměrně dlouho. Později se to už sice začne rozjíždět ale pořád to není ono a mezi jednotlivými akčními scénami je jen nudná vata, ve které se nás občas pokoušejí herci rozesmát. Akční sekvence jsou povedené ale občas je vidět, že se tvůrci snaží kopírovat hollywoodské trháky (při jedné z přestřelek si nelze nevzpomenout na Predátora). Na druhou stranu konečná sekvence s helikoptérou a vlakem je dokonalou směsící skvělé choreografie a neuvěřitelných kaskadérských kousků.(24.2.2009)

70%. Film mě nebavil tolik jako předchozí dva díly, nové lokace, další změny žánru, ženské postavy zde (potkávají se tu dvě nejznámější čínské herečky devadesátých let, už by chyběla jen Gong Li) a především velkolepé finále, kdy jsem opravdu zíral, to bohatě vynahrazují.(11.10.2009)

Musím říct, že jsem ten díl dřív nesnášel. přišel mi strašně stupidní a ten humor totálně retardovanej i na styl pana JC, ale z odstupem času uznávám, že akce je asi nejlepší z celé série. Tak teda budiž.60%(24.11.2014)

Třetí díl pentalogie, tentokrát o tom jak si co nejlépe objednat smaženou kočku s nudlema. Původní Police Story to už mnoho nepřipomíná, ale hlavně první polovina až do "rambičské akce v pralese" je i tak výtečná. Byť se tady toho více vystřílí než-li vykope.(6.6.2009)

• - Při natáčení finále s helikoptérou zastupoval režisér Stanley Tong Kena Tsanga. Přivodil si při tom zlomeninu holenní kosti. Při závěrečných titulcích můžeme vidět Tonga s berlemi. (SG-1)

• - Při scéně, ve které postava Jackieho Chana visí na žebříku z helikoptéry, utrpěl protagonista zranění ramene. (Rominator)

• - Jackie Chan a Michelle Yeoh pro verzi distribuovanou v anglickém jazyce nadabovali své postavy sami. (Rominator)