poster

Police Story 3

 • Hong Kong

  Jing cha gu shi III: Chao ji jing cha

 • Hong Kong

  警察故事 III 超級警察

 • Hong Kong

  Ging chat goo si 3: Chiu kup ging chat

 • Slovensko

  Jackie Chan: Superpoliš 3

 • Velká Británie

  Police Story 3: Supercop

Akční / Thriller / Komedie / Krimi

Hong Kong, 1992, 95 min

Režie:

Stanley Tong

Scénář:

Edward Tang

Kamera:

Ardy Lam
 • Gemini
  ***

  Přestřelená a taky podstatně víc střílející než "bojově umělecká" akční komedie, kde si s pracovním zařazením hlavního hrdiny už opravdu nikdo hlavu neláme. Divák se naštěstí může sám lámat smíchy nad pošťuchováním Jackieho Chana s Michelle Yeoh, která je ústřední postavě série zcela rovnocennou partnerkou. Nápaditost akčních scén a jejich pološílené provedení také třetí Police Story zdobí, takže asi takhle - buď přistoupíte na styl Jackieho Chana a hongkongské filmové školy, nebo ztratíte a protrpíte přes hodinu a půl života. Já patřím do té první skupiny, takže nemám problém jít do červeného. Jelikož mi ale ke zbytku docela zásadně neseděly kratičké vsuvky temného rázu (obvykle mafiánské účtování), byla by osmdesátka přece jen krapet benevolentní. Sedmdesátka to jistí.(1.6.2013)

 • Shr1nK
  *****

  Po 1.dílu nejlepší své řady. Dobrý děj. Ze všech dílů sem se zasmál nejvíce tomuhle. Nemůžu si na nic stěžovat. Prostě další z Jackieho nejlepších akčních filmů. 95%(21.5.2009)

 • DaViD´82
  ****

  Třetí díl pentalogie, tentokrát o tom jak si co nejlépe objednat smaženou kočku s nudlema. Původní Police Story to už mnoho nepřipomíná, ale hlavně první polovina až do "rambičské akce v pralese" je i tak výtečná. Byť se tady toho více vystřílí než-li vykope.(6.6.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Oproti prvnímu dílu určitě akčnější ale pořád existuje mnoho lepších Chanovek. O příběh moc nejde a je opět velice jednoduchý. Největší problém filmu je v pomalém rozjezdu, kdy se na akci čeká poměrně dlouho. Později se to už sice začne rozjíždět ale pořád to není ono a mezi jednotlivými akčními scénami je jen nudná vata, ve které se nás občas pokoušejí herci rozesmát. Akční sekvence jsou povedené ale občas je vidět, že se tvůrci snaží kopírovat hollywoodské trháky (při jedné z přestřelek si nelze nevzpomenout na Predátora). Na druhou stranu konečná sekvence s helikoptérou a vlakem je dokonalou směsící skvělé choreografie a neuvěřitelných kaskadérských kousků.(24.2.2009)

 • choze
  ****

  Ve trojce si Jackie jako Kevin udělá výlet do komunistické Číny, kde dostane rovnocennou parťačku v podaní fantastické Michelle Yeoh. Samozřejmě nechybí nikdo z původního obsazení (Maggie Cheung jako Kevinova snoubenka May, Bill Tung jako Kevinův nadřízený strýček) a po pomalejším rozjezdu člověka čeká tradiční nálož bojového chaosu a infatilního (ale ne trapného) humoru.(9.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace