Police Story 3

Hong Kong, 1992, 95 min

Stanley Tong

Edward Tang

Ardy Lam

Asi nejakčnější díl série. Je tu i hodně stříleček, tak to není jen o soubojích. Michelle předvádí také skvělý boj a s Jackiem se skvěle doplňují. Humorných scén je zde opět hodně. Pro mě asi nejlepší díl. Opět dávám této bláznivině 100% :)(21.6.2016)

Absolútna nádhera a ukážka, čo dokážu Číňania. Nikto nenatočí takú akčnú pecku ako šikmáči. Oproti predchádzajúcim dielom je tu viac srandy, ale je to kalenica od začiatku do konca...(25.10.2005)

Třetí díl pentalogie, tentokrát o tom jak si co nejlépe objednat smaženou kočku s nudlema. Původní Police Story to už mnoho nepřipomíná, ale hlavně první polovina až do "rambičské akce v pralese" je i tak výtečná. Byť se tady toho více vystřílí než-li vykope.(6.6.2009)

Tenhle chlapík mě svými kousky nepřestane udivovat nikdy a vždy ho budu obdivovat pro jeho neohroženost, už jen kvůli legendární scéně s helikoptérou.......(18.9.2007)

Další film Jackieho Chana u něhož se pro americké publikum zkracovalo. US verze v podání Dimension kratší o 10 minut. Jackie Chan a Michelle Yeoh pro tuto verzi nadabovali v angličtině sami sebe. Při scéně, ve které Jackie visí na žebříku z helikoptéry, utrpěl zranění ramene (mluví o něm v Jackie Chan: Fast, Funny and Furious).(18.9.2011)

• - V roce 1992 byl Jackie Chan za svůj výkon oceněnou cenou Golden Horse Award v kategorii nejlepší herec. Peter Cheung a Cheung Ka-Fai získali stejnou cenu v kategorii nejlepší střih. (Rominator)

• - Soundtrack obsahujúci alternatívny rock a hip hop sa na trhu objavil 30. júla 1992 pod hlavičkou Interscope Records a vyšplhal sa na 133. miesto v rebríčku Billboard 200. (Peter-1307)

• - Jackie Chan a Michelle Yeoh pro verzi distribuovanou v anglickém jazyce nadabovali své postavy sami. (Rominator)