Show se uskutečnila 19. února 2022 v Jeddah Super Dome (Džidda, Saudská Arábie). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: Rey Mysterio vs. The Miz
2) Roman Reigns vs. Goldberg (Universal Championship)
3) Alexa Bliss vs. Bianca Belair vs. Doudrop vs. Liv Morgan vs. Nikki A.S.H. vs. Rhea Ripley (Elimination Chamber Match, vítězka získá zápas o Raw Women's Championship na Wrestlemanii 38)
4) Ronda Rousey & Naomi vs. Charlotte Flair & Sonya Deville (Ronda Rousey musí zápasit s jednou rukou zavázanou za zády)
5) Drew McIntyre vs. Madcap Moss (Falls Count Anywhere Match)
6) Becky Lynch vs. Lita (Raw Women's Championship)
7) Bobby Lashley vs. Brock Lesnar vs. AJ Styles vs. Austin Theory vs. Riddle vs. Seth "Freakin" Rollins (WWE Championship Elimination Chamber Match) (TheSpearCZ)

Nix

Pff no elemination chlapů bylo jasný, jak to dopadne. Dominance Brocka mi moc awesome nepřišla. Ženský elimination mne taky moc nebral, Biancu prostě nemám rád a Alexa byla skvělá, ale zbytek už moc ne. No jedinej zápas co za něco stál byl Drew vs Madcap, to fakt byla paráda až teda na ten hrůzostrašný pád, ale jinak paráda. A rád jsem viděl znovu Goldberga až teda na jasný konec z této éry.  Takový průměrný PPV s jedním fakt suprovým matchem. ()

papadoce

Kickoff The Miz vs Rey Mysterio bol predovšetkým show a atmosféra, čo viac si môžete želať na rozbeh. Inak Miz je pre mňa jeden z najväčších showmanov WWE súčasnosti. Mínus je, že kvôli prij*****m Arabom nemohla prísť najkrajšia žena WWE Maryse *****. Veľký začiatok ….. menami, Roman Reigns vs Goldberg, nečakaný koniec očakávaný víťaz ***. Women’s Elimination chamber malo zaujímavé zloženie, antisexi outfity opäť kvôli Arabom a úžasnú Alexu Bliss, no a ešte zápas asi na takých tri a pol až štyri. Dávam *** lebo zlý víťaz. Charlotte Flair & Sonya Deville vs Naomi & Ronda Rousey, celkom dobrý wrestling, ale stále nerozumiem prečo narvali toľko ženských zápasov do Arábie keď sú chúďatká poobliekané od palcov až po hrtan ****. Madcap Moss vs Drew McIntyre, výborný zápas *****. Lita vs Becky Lynch, joooo vidieť Litu opäť v ringu bola krásna pripomienka zlatých čias WWE, zápas za ****. Viking Raiders vs The Usos, to bolo čo ??? odpad. Men’s Elimination chamber, zápas úplne na výbornú ale trapošina s Lashleym no ja vám neviem, kvôli tomu dávam štyri ****. Celá showka na 3,5 poctivých ale chyby sa neodpúšťajú. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Astronaut In The Ocean“ od Masked Wolf. (TheSpearCZ)