Show se uskutečnila 17. února 2019 v Toyota Center (Houston, Texas). Na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) Kickoff: Buddy Murphy vs. Akira Tozawa (Cruiserweight Championship)
2) Mandy Rose & Sonya Deville vs. Carmella & Naomi vs. Nia Jax & Tamina vs. The Boss 'N' Hug Connection vs. The IIconics vs. The Riott Squad (Women's Tag Team Championship Elimination Chamber)
3) Shane McMahon & The Miz vs. The Usos (Smackdown Tag Team Championship)
4) Bobby Lashley & Lio Rush vs. Finn Bálor (Intercontinental Championship Handicap Match)
5) Ronda Rousey vs. Ruby Riott (Raw Women's Championship)
6) Baron Corbin vs. Braun Strowman (No DQ Match)
7) Daniel Bryan vs. AJ Styles vs. Randy Orton vs. Kofi Kingston vs. Jeff Hardy vs. Samoa Joe (WWE Championship Elimination Chamber) (TheSpearCZ)

papadoce

Minulosť nám priniesla už ďaleko lukratívnejšie zápasy v eliminačných komnatách ako v roku 2019, no WWE musela variť z toho čo dnes k dispozícii má. A zas tak hnusný pokrm to rozhodne nebol. Iste, medzi mužmi rozhodne nebola v klietke zamknutá práve "veľká šestka", ale zápas ponúkli dynamický, dramatický a hodný titulu. To ženské osadenstvo prepisovalo opäť raz históriu svojim EC Tag team zápasom o tituly a nebyť odpornosti víťaziek, vyjadril by som stopercentnú spokojnosť. Už klasicky dokonalý zápas predviedli Samoánsky divosi, ktorí v kombinácii so Shane O sú proste extra trieda. Maryse krásne potancovala (skoro som bol znova ženatý), Beky trýznila koho stretla, Strawman pokračoval v trápnych prehrách a o Lasleym som sa dozvedel novinu z kuracieho sveta. No môžem byť nespokojný ? ()

Nix

Zápas v kleci jako takový byl fajn, ale nemůžu si pomoct, ale Bryan byl hodně přeceňovaný. V tomto zápase opravdu nic moc nepředvedl, v jiných zápasech se mi líbil více a vše si ukradl pro sebe Kofi kterej to měl prostě vyhrát. Ale zápas fakt dobrý. Usos vs Shane a Miz byla zase paráda, tam prostě není co dodat, Shane je borec a Usos taky. Ženský byly taky super. Jinak Lashley vs Finn byl spíš sranda match a jsem rád, že Finn vyhrál. A Corbin býval dobrej, ale tento match nevyhrál čistě, tyhle zápasy Strowmana moc nechápu, ten chlap má na víc. Jinak je to celkově fajn PPV. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Don't Stop The Devil“ od Dead Posey. (TheSpearCZ)