Show se uskutečnila 21. února 2021 v Tropicana Field (St. Petersburg, Florida). Na kartě se sešlo šest zápasů.
1) Kickoff: Elias vs. John Morrison vs. Mustafa Ali vs. Ricochet (Vítěz získá zápas o United States Championship na této show)
2) Cesaro vs. Daniel Bryan vs. Jey Uso vs. Kevin Owens vs. King Corbin vs. Sami Zayn (Elimination Chamber Match, vítěz získá zápas o Universal Championship na této show)
3) Roman Reigns vs. Daniel Bryan (Universal Championship)
4) Bobby Lashley vs. John Morrison vs. Riddle (United States Championship)
5) Nia Jax & Shayna Baszler vs. Bianca Belair & Sasha Banks (Women's Tag Team Championship)
6) Drew McIntyre vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Kofi Kingston vs. Randy Orton vs. Sheamus (WWE Championship Elimination Chamber Match) (TheSpearCZ)

Nix

2 chambery a oba dva jsem si hodně užil. Jen mne mrzí, že Cesaro nikdy nedostal velký push, byl fakt dříč. Drew naopak aspoň se v týto době dočkal. Oba dva jsou pěti hvězdy, jen hvězdu sráží zápas s Reignsem a woman tag team, tyhle zápasy mne nebavily. Thriple threat byl naopak super. Celkově rozhodně lepší PPV. ()

papadoce

Fatal4Way bol úplne najparádnejší kickoff roka. Je to zásluha všetkých 7 😂 účastníkov. Parádne. A prvý ECH match 10 hviezdičiek. Atmosféra, zloženie, výkony. Waw waw a wwwwwaaaaawwwww. A pridaná vložka Bryan/Reigns/Edge. Srdce mám rozjasnené po Assgard. A pokračujeme. Ak si odmyslím výsledok 🩳, tak bol triple threat špičkový. Bohužiaľ potom prišiel ženský tag team a bol jediným slabým miestom inak dokonalej Eliminačnej komnaty. Bolo to oproti kvalite ženského wrestlingu posledných dvoch rokov čisto podpriemerné. Škoda. Druhý ECH mal 4 veľké mená Drew, Sheamus, Orton a Styles a bolo načo pozerať. Bohužiaľ, už klasický kufríkový záver v podaní Miza bol bodkou za kvalitným večerom. Ešte ku tomu pridať živých divákov a bolo by to o stupeň lepšie. 4,5 hviezdy. ()

Bobik9

Cesaro vs. Daniel Bryan vs. Jey Uso vs. Kevin Owens vs. King Corbin vs. Sami Zayn - 3*, Bobby Lashley vs. John Morrison vs. Riddle - 4*, Nia Jax & Shayna Baszler vs. Bianca Belair & Sasha Banks - 1*, Drew McIntyre vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Kofi Kingston vs. Randy Orton vs. Sheamus - 5*. ()

• Oficiálnou skladbou Elimination Chamber 2021 je "And So It Wents" od The Pretty Reckles. (fabuloso)
  • Oficiální skladbou show je píseň „And So It Went“ od The Pretty Reckless. (TheSpearCZ)