Rocky Horror Picture Show

• Polsko Rocky Horror Picture Show (více)

Mladí snoubenci Brad a Janet uvíznou za bouřlivé noci před závorou označující konec cesty. Vzpomenou si, že cestou viděli starobylý hrad a rozhodnou se tam hledat pomoc. Když dorazí, uvítá je muž s bledou tváří, prořídlou kšticí a temně rudými kruhy pod očima a požádá je, aby vešli. Tak se mladá dvojice ocitne na dekadentním večírku pána domu – Dr. Franka-N-Furtera, transvestity z transsexuální Transylvánie a zjevně nepříliš příčetného vědce. Ten jim představí svůj nejnovější výtvor, urostlého blondýna Rockyho, kterého si stvořil pro své potěšení. Začíná noc plná vášní, kdy si nikdo nemůže být ničím jistý, zejména pak svým pohlavím a sexuální orientací. (AČFK)

Kosťa

Ucházející písničky, pár úsměvných momentů, ale jinak nic. Na film je to dost málo a myslím, že bych se nudil i u muzikálu. Asi nejsem dostatečně transvestitní úchylák. ()

Ulrich

Prostě film z něhož je vidět zábava a správná ulítlost, že z něj vyzařuje pozitivní energie. Ač jsem podle toho, co jsem od filmu slyšel čekal něco víc parodického, černohumorného... burtonovského... ale takhle jsem byl alespoň překvapen. A nakonec také menší poselství svobody :-) Don´t dream it. Be it! ()

Chundys

Strašně úchylný, ale tak suprově energické písničky, že v podstatě nejde dát špatné hodnocení. Tim Curry tomu vládne a jako třešnička sexy Susan Sarandon… ()

J. T. Kirk

Naprosto a úplně šílené. Tim Curry jako transvestita? Jo! Někdy jsem opravdu čuměl co je všechno nenapadne. Susan Sarandon ještě mladá. Prostě totální úlet! ()

Elbarto08 odpad!

Na to, jak je to vychvalované, mi to nepřišlo vůbec vtipné, písničky mě jedině uspaly a potom mě to znechutilo ()

Nerd4Dreaming

Těžko uvěřit že taková úchylárna je ze sedmdesátých let... To co ze začátku vypadá na klasický lehce ulítlý muzikál se s příchodem transvesty z transexuální planety Transylvánie Franka-AFurtera v podání Timyho Curry mění v nevídanou prasárnu - v pozitivním slova smyslu. Kromě narážek na tehdejší pop-kulturu přináší taky sexuální výstřelky (chlap s chlapem) a šílené taneční a hudební kreace. Zub času se na filmu vůbec nepodepsal, nicméně muzikály prostě nejsou můj šálek kávy.. Silnější 3* ()

Heroine

Tim Curry v podvazcích skutečně vypadá dost..... zvláštně. A taky (jediný z celého filmu) docela dobře zpívá. Ale to na film nestačí! Zbytek je škvár. Není to vtipné, ani zábavné. Chybí tomu závěr, nic se tam neděje a nestane, hudba je nechytlavá a otravná, a většina "humoru" je daleko za hranicí narážek a náznaků... ()

totalySICK

když já prostě nesnáším muzikály... :D kvůli té hudbě jsem to stěží zvládla vůbec dokoukat. Tim Curry, Richard O'Brien i Patricia Quinn byli každopádně supr. ()

crudo

V životě jsou dvě cesty, buď si tenhle film zamilujete, anebo zhnusíte a na ty, kteří se do něj zbláznili budete koukat jako na šílence... vždyť je to taková kravina... ()

Yojimbo

Že to bude úchylné, to jsem čekal, ale že se mi zalíbí i hudba... Inu, neobvyklý, leč povedený muzikál, skvělé postavy, ujetá atmosféra a nejen výtvarná stylizace - to všechno tomu dodává šmrnc. Samozřejmě - moc to nedrží pohromadě, ale jakékoliv moje výtky stejně přehluší úžasně afektovaný Tim Curry. ()

bárbígrrrl

Něco jako láska na první pohled. Úchvatné a úchvatně úchylné kostýmy, psycho kulisy, barvy, barvy a barvy.... no a samozřejmě dokonalá hudba! Tim Curry je v roli Frank-A-Furtera nanejvýš přesvědčivý a ostatní postavy (v čele s Riff Raffem) jsou taktéž nezapomenutelné. Zábava, tanec, sex, rock'n'roll..... Nakonec snad už jen "Let's dance the TIME WARP!!!!" ()

deepspace101

"Don't dream it, be it..." Hold dekadenci, bohémství, svobodě a glam rocku. Tim Curry s kompletním make-upem, v síťovaných punčochách a botách na vysokém podpatku - a sekne mu to jako nikdy. :-) RHPS není obyčejný muzikál, je to způsob myšlení, životní styl. Nechá srdce zpívat o volnosti a duši vynese k nebesům, v závěru láme křídla motýlům. Martine, jak já ti rozumím! ()

Pekisan

Tak ako som si to z pociatku uzival a hovoril si, ze 70. roky je cool era pre film, tak som neskor zistil, ze mi to kazdym dalsim (rovnako znejucim) songom lezie viac na nervy. Dejove linky medzi pesnickami su hluche, ploche a hrubo vsunute len, aby co najrychlejsie posunuli dej k dalsej smutnej obdoby vlozky podotykam muzicnej. Tesil, ale nevytesil. Zbohom ()

myxomatoza

Jetej film. Doporučuju sledovat s konzumací libovolných drog. A taky chci, aby mi Susan Sarandon nazpívala audioknihu o mým životě. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf