Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiální text distributora)

Ladisec

Dementní komedie s dementními herci, co se jen trapně předvádí, komedie pro náctileté skateboardisty se zkrátka nepovedla!! Ale za tu hudbu ve filmu dávám jednu. ()

Pythonator

Filmu by slušel název Opožděná puberta na prknech. Jako komedie je to ubohé a na dvě hvězdičky dosáhnu jen stěží díky obdivu, co někteří lidé dokáží s tím prknem dělat. Jinak mi skejťáci příjdou trapní a nic mi ten životní styl neříká. Musím ovšem zmínit, že hodnocení není zaujaté, protože bych hodnotil stejně i kdyby mi doma na stěně viselo pár prken, poslouchal bych hnusnou moderní rádobyrockovou muziku, nefungoval by mi pud sebezáchovy a v hlavě bych měl nasráno. Film je to prostě slabý, ať už se věnuje čemukoliv. ()

P@\/EL

Ač nejsem nějaký vášnivý fanoušek skateboardingu, tak tenhle film se mi docela líbil. Měl jsem možnost vidět efektní triky na skateboardu a taky několik vydařených srandovních situací. Jinak děj a zápletka jsou víceméně průměrné, nic nového pod sluncem film taky nepřinese a rozhodně nemá velké ambice, ale jako oddychovka po náročném dni je naprosto ideální. A konec konců i soundtrack se povedl. ()

MichioHi odpad!

Tento film a jemu podobné teenagerské americké tupoviny by měli zakázat. Trapné, bez štipku humoru,...zkrátka všechno špatně! 101 minut ztraceného času! ()

Rathe

Normální americká teenage komedie, která pobaví, neurazí a ani nenadchne. Jako bonus je zde přidán skateboarding. A není to vůbec špatné. ()