darkreider

Je to náhoda, alebo je tu skutočná inšpirácia Julesom z Pulp Fiction? Určite to nie je dokonalé, ale má to šmrnc a tvári sa to amatérsky a aj ultra cool zároveň. Nájde sa tu veľa fajnových scén, takže pod 4* nejdem. ()

fraktal

I přes multižánrovost v popisu mi tam výrazně chybí KOMEDIE (neb právě do toho šuplíčku jsem si uložil tento zážitek) - navíc (pro mne) daleko zábavnější než většina Tarantinovsko/Ritchiovských opakovaček. Možná by to šlo udělat i lépe, ale já jsem se - i na několikáté shlédnutí - stále královsky bavil! :-) ()

Fat'Fatal

Akčňák na fuck jedno, maximálně dvě, fuck shlédnutí. Idea svatých, tedy saints, fuck kterak zabíjejí lidi nechytatelné fuck zákonem, mi připomíná seriál Dexter. fuck Oba dva pokrevní bratři fuck hráli dobře, ale vyzdvihl bych především fuck Willema Dafoea, který mě dost fuck překvapil, samozřejmě příjemně. Veritas, Aequitas a podobně. fuck O co šlo si asi nezapamatuju, na to tam bylo moc krve. Je fuck fakt nepříjemný poslouchat rozhovory, když každý druhý slovo je fuck. Doufám, že to na mně nezanechalo následky. Nejlepší hláška fuck filmu? Paul: Why don't you get me a cup of coffee? Greenly: Who the hell is this? Paul: A cafe latte. Greenly What the fu...? Paul: Twist of lemon. Greenly: Chief, what the fuck is this?! Paul: Sweet'n'Low. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Wopat

Pro mě velice překvapivý film, jelikož jsem vůbec netušil, na co se jdu vlastně dívat. A hle: vyšel z toho velmi zábavný a kvalitně strávený večer. Herecké výkony ústředního dua se mi velice líbily. Jejich modlitby a pokládání mincí na oči na mě vskutku působili očišťujícím dojmem a jejich vraždy se tak jevili nevinné. Námět filmu mě rovněž dokonale chytil. A pokud jde o závěrečnou anketu, tak se přikláním na stranu obhajoby a souhlasím s tím, že by měli být nějací svatí popravčí, kteří tady udělají pořádek. "Sign me in!" ()

maaan

"What a fucking idiot! Fucking-What the fucking fuck- Who the fuck- Fuck this fucking- How did you two fucking fucks- Fuck! ... Well, that certainly illustrates the diversity of the word." Scénáristi se vyřádili. Napočítal jsem celkem 241 slov s kořenem 'fuck'. ()

mancer

Aj keď príbeh nebol silnou stránkou tohto filmu, ja mu to s radosťou odpúšťam, pretože ostatné prvky ladili úplne dokonale. Sean Patrick Flanery a Norman Reedus sa role zhostili priam ukážkovo, David Della Rocco sa postaral vďaka scéne s mačkou a veľmi pestrým využitím slova f**k o humornú stránku filmu a Willem Dafoe by si podľa môjho názoru za fire fight scénu zaslúžil Oscara. ()

Jajar

Někde na pomezí Ritchieho, Kevina Smithe a Tarantina, jehož poslední filmy vypadají vedle tohohle nářezu jako pohádky pro děti. Hodně dobrý, nekorektní, low-budgetový snímek. ()

mi-ib

Snímku musím hned přiznat originalitu. Co mi celkově však vadí, že snaha o originalitu předčila všechno ostatní. Příběh je vyprávěn dost povrchně a je vůbec dost upozaděn. Více bych jej dokázal postrádat, pokud by byl film trochu více vtipný a jeho mírná nesmyslnost by se tím dala vysvětlit. Jde vlastně o pokus vytvořit Tarrantinovku, ve kterých se já moc nevyžívám, a tak se jim to, vzhledem k mému hodnocení, vlastně i povedlo. Velmi originální snímek, avšak jen originalita nestačí. ()

HappyDeath

Trošku míň reality než bych ve filmech chtěl, ale to bych měl asi spíš koukat na dokumenty a ne to vyhledávat ve filmech, které člověka nadchnou, že? Všecko fakt parádní a hudba vynikající. Snad dvojka nezklame jak už to bývá. ()

Kingjiri

Příběh byl vcelku fajn, ale nikomu asi dech nevyrazí a já osobně bych uvítal svižnější tempo vyprávění. Ústřední trojice nebyla příliš charismatická ani zajímavá a všechno táhnul ujetej detektiv FBI v podání Willema Dafoa (scéna, kdy byl oblečenej za šlapku byla fakt dobrá). Občas mě vytáčel hudební doprovod, kterej se zejména k akčním scénám často nehodil. Mnoha lidem zjevně ke štěstí stačí průměrná akce, pár hlášek a divný postavy (motivace postav). Nikomu nechci brát právo na vlastní názor a hodnocení, ale myslim, že jde o typickej příklad neúměrně nadhodnocenýho filmu a docela by mě zajímalo, kolik "pětihvězdičkárů" si na snímek za delší čas po projekci vzpomnělo. Slušnej průměr, nic víc. ()

FanKalEl

Film, ktorý u mňa strčil do kapsy Pulp Fiction, Podfuck a podobné "kulty". Ako to že som sa s týmto filmom len z čista náhodne stretol ?! Šiestu hviezdu by som dal ešte za tú hudbu. Bláznivá krvavá jazda ktorá dokáže byť miestami úplne vážna. (100%) ()

Razzor_82

Tarantinovka jak vyšije! Morbidní a krvavá akce se suchým humorem doplněná o střelecký koncert. Pokrevní bratři Flanery/Reedus doplnění o agenta Dafoe jedou svoji vlastní punkovou ligu proti mafii! Neskutečný anarchický nářez, který si na nic nehraje a je přímočarou touhou po spravedlnosti. 9/10 ()

Quido

Maximálně šílený a dokonalý film, náhodou jsem zabrousil do starších věcí a děkuju kamarádovi, že tento film měl ve své sbírce. Geniální film, který Vás vtáhne do děje s perfektně provedenými akčními scénami. Dávám moc hvězdiček z maxima. Doporučuji shlédnout, stojí to za to. ()

arkie

Willem Defoe je prostě dokonalý!!! Mimochodem: Norman Reedus je velmi nenápadný a velmi přesný střelec, škoda ho na ty béčka... See also: Gossip. ()

catt

vyzkoušet slovo fuck ve všech rodech, pádech i slovních druzích sice provedli už monty pythoni, ale stejně je to dost vtipné a dost brutální. něco mezi danyho par'táky a dogmatem ()

Slavomír

Dvaja pošahaní írskjy bratia, jeden taliansky pseudo gangster a teplý federál. Plno zábavných hlášok a zaujímavý nápad. ()

CliffLee

Nejsem přímo akční příznivec, ale tohle se mi hodně líbilo. Především parádní jednoduchý scénář a skvělá svižná a nápaditá (i když ne přímo originální) režie společně s Willem Dafoem, který opět zazářil. To vše dotváří přestřelky, souboje a popravy... Nezbývá než citovat: ''In Nomine Patri, Et Fili, Et Spiritus Sancti'' 9/10 ()

DarkoCohen

Zase jednou jsem nechala vybrat film kámoše a vyplatilo se. Povedené akční krimi se hledá težce, ale zde to byla trefa do černého. Bratři McManusovi jsou potrhle zábavní ,,pánbíčkařští" drsňáci, kteří pro sprosté slovo nejdou daleko (slušně je v podstatě mluvit moc neuslyšíte), ale dokážou zaujmout jako málo kdo. Na každou scénu s nimi jsem se těšila. A když se k nim později přidal i Funny Man Rocco a začala ta pravá vyvražďovačka opředená místy hodně zajímavě zpracovanými a hlavně neokoukanými záběry, bylo mi jasné, že nudit se určitě nebudu. Taky komu by se nelíbilo, že tři sympaťáci dávají na prdel odporným ruským mafiánům. Otevřeným koncem si úplně jistá nejsem. Na druhou stranu, ty názory obyčejných lidí mu hodně sluší. Mimochodem ten náboženský podtext já osobně beru jen jako trik, jak přilákat diváky hledající zajímavé a něčím originální filmy. Což je dobře. Jinak bych si The Boondock Saints pravděpodobně ani nevšimla. Velká spokojenost zabalená do silných 4 hvězdiček. 85% ()