Emil a Oleg, oba kriminálníci s bohatým trestním rejstříkem, přijíždějí do New Yorku zinkasovat svůj podíl na dávné loupeži. Když zjistí, že peníze už dávno zmizely v nenávratnu, stojí to jejich kumpána krk. I cynický newyorský detektiv Eddie Flemming je šokován brutalitou dvojnásobné vraždy a bezohledností, s níž se oba zločinci pokusili zahladit stopy obrovským požárem. Jediné, čeho se při pátrání může chytit, je informace o dívce, které se podařilo z bytu uprchnout. V nesourodé dvojici s mladým idealistickým vyšetřovatelem z hasičského sboru se pouští do hledání záhadné svědkyně. A musí postupovat rychle, protože o dívku mají z pochopitelných důvodů zájem i oba zabijáci. Jejich metody jsou oproti policejním mnohem drastičtější a záhy se tak roztáčí kolotoč hrůzných vražd, které Oleg natáčí ukradenou kamerou. V zemi, kde se televize v honbě za atraktivním materiálem nezastaví před ničím, se může stát mediální hvězdou i masový vrah. Stačí, když je efektně brutální a dostatečně inteligentní na to, aby předstíral blázna... (Magic Box)

marty96

Karel Roden naprosto smáznul všechny svoje herecké kolegy i takové jako je třeba Robert De Niro. K. Roden zahrál svoji roli dokonale, role šileného zabijáka mu sedla tak jak se patří. Ostatní kolegové no abych pravdu řekl, nic moc, ale Roden film zachránil :-). 4.Hvězdy :-) ()

prskvik odpad!

Ač jsem to nedokoukal (nebo právě proto) dávám odpad. Stupidní, hloupé, primitivní. Ani Roden mne nezaujal i když ho většina chválí. ()

Lazy87

Roden s De Nirem tento film nezachránili. Ale jejich společná scéna byla jednou ze světlejších částí filmu. ()

Indio

Jasan je to pruměrnej film ale přiznejte si-kolik pruměrnejch a horších filmečků tady má lepši hodnocení než 15 minut a to v nich naaaaš Krutor Roden nenafluše do ksichtu Panu De Nirovi a pak ho neoddělá. ()

RADX1

Příjemně překvapilo zajímavé podání psychopatického vraha a útok na západní právní systém. Možná by ještě neuškodilo větší propracování detailů, ale především se mi nelíbil konec. Ten měl skončit spolu s posledním záběrem Olega Taktarova který učinil na sebe a v povzdálí onu sochu svobody. Zde se prostě další přidaná hapyendová stopáž nehodila a spolu s dalšími drobnostmi strhla celou kvalitu díla výrazně dolů téměř až k průměru. ()

Allica

Film, který zaujme především obsazením a nás čechy především Karlem Rodenem. Jinak je to film, u kterého jsem si k žádné z postav nevybudovala žádnou citovou vazbu, nebo oblibu - zkrátka každý nějak dopadne a jde se domů. ()

Rathe

Karel Roden a Oleg Taktarov tenhle film naprosto zachránili, protože tak výborný a sympatický parchanty jsem dlouho neviděl. Za to ti detektivové mě nudili a hlavně namyšlený Robert De Niro. Ani mi nevadilo, že zemřel ačkoliv je pravda, že mě to zarazilo. ()

pornohavo

Zaujímavý scenár, hviezdne obsadenie, skvelý Roden, výborný De Niro ale predsa tomu chýba trochu "šťavy". Pre mňa dobrý film, avšak režisér nevyužil celkom potenciál príbehu. Za mňa 65% ()

gggggg

Obyčajné béčko, ktoré mi prišlo ako nepodarená paródia. Dalo sa desať minút dopredu predpokladať čo sa stane, aj tak bolo. ()