poster

Marvinův pokoj

 • USA

  Marvin's Room

 • Slovensko

  Marvinova izba

Drama / Komedie

USA, 1996, 98 min

Režie:

Jerry Zaks

Scénář:

Scott McPherson (divadelní hra)

Střih:

Jim Clark

Scénografie:

David Gropman

Kostýmy:

Julie Weiss
(další profese)
 • charlosina
  ***

  Přestože se zde řeší celkem dramatické události, já se díky DiCapriovi dost nasmála :-)(14.4.2008)

 • mandes

  rozpočet : ? tžby americke : $12,803,305(15.12.2006)

 • dobytek
  **

  Možná to způsobilo moje velký očekávání, ale tenhle film se mi moc nelíbil. Jednak mě zklamalo, že můj oblíbenec Robert De Niro se ve filmu jenom tak občas mihne a navíc jsem se u toho celkem dost nudil. Asi tak od půlky se ve filmu vůbec nic zajímavýho neodehrává a zhruba posledních 30 minut jsem už akorát netrpělivě čekal, kdy bude konec. Jinak já mam zkušenost s tim, jaký to je, když někdo v rodině umírá na rakovinu a tenhle film měl docela silně růžový brejle. Nemluví ze mě žádný trauma, ale sám za sebe řikám, že prostě nemá smysl o tom natáčet film. Když to budu brát bez emocí, tak sledovat člověka s rakovinou je prostě nuda a na konci jsou všichni rádi, když už to má za sebou. Stejnej dojem na mě udělal tenhle film. Co se taky dá čekat od režiséra, kterej jinak natáčel samý telenovely?(18.10.2008)

 • Dzeyna
  ***

  Trochu slabší, než jsem očekávala. Herecké výkony byly dobré, za skvělé by se daly považovat pouze výkony: Leonarda DiCapria, Diane Keaton, a "tety Ruth". I přes to vynikající námět a ozvláštnění situace rolí, kterou hraje Leo. Jen škoda, že se člověk nedozví, jak to všechno dopadne.(29.2.2012)

 • MontyBrogan
  ****

  Ďalšia klasická rodinná dráma, ktorá nemá takmer ani vlások nakrivo. Niečo ako Cena za nežnosť, len v inej rodinnej konštelácii. A keď sa pozriem na režiséra, musím sa čudovať ako vôbec zohnal takú skvelú hereckú zostavu.(11.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace