Stárnoucí Nick Wells žije dvojím životem. V jednom je spořádaným občanem, majitelem vyhlášeného jazzového klubu NYC v Montrealu, v druhém zkušeným kasařem, který se po úspěšné a dlouhé kariéře chystá pověsit lupičské řemeslo na hřebík. Dávný přítel, překupník Max, mu nabídne kšeft za čtyři miliony dolarů. Přestože si s Jackem Tellerem, mladíkem, který akci vymyslel, Nick příliš do oka nepadne, rozhodne se do toho jít. Mají proniknout do montrealské celnice, kde je Jack nočním uklízečem. V trezoru je tam ukryto vzácné zlaté žezlo, které bylo v roce 1661 vyrobeno pro francouzskou královnu. Společně se pustí do příprav. Přítel Burt Nicka varuje, že se Max zapletl s obávaným bossem Salidou, kterému dluží peníze. Mladík se přizná, že za žezlo dostane třicet milionů. Nick chce akci zrušit, ale pak si to právě kvůli Maxovi rozmyslí. Přestože celníci zjistí skutečnou hodnotu starožitnosti a posílí bezpečnostní opatření, rozhodne se dvojice v akci pokračovat. Zatímco Jack likviduje pomocí laptopu bezpečnostní zajištění včetně kamer, Nick otevře trezor a žezla se zmocní. Jack je však odhalen starým hlídačem, který ho zavře v jedné z místností a pak se vydá za Nickem. Donutí ho, aby mu ukradenou věc dal a sundal si kuklu, aby se jeho obličej ocitl na nahrávce bezpečnostních kamer. Vypukne poplach a Jack se hravě jako retardovaný Brian dostává z budovy. I Nick má v rukávu pár překvapení, které mu pomohou uniknout, a Jackovi způsobí řadu nepříjemností... (TV Nova)

kubilov

Jak by asi tak mohl dopadnout střet Edwarda Nortona v nejlepší formě, Roberta De Nira v novém tisíciletí a Marlona Branda ve své poslední roli? K mému nemilému překvapení jen lehce nad průměrem, ze kterého pak celý film tahá zejména dokonalý Norton, bez kterého by se ani nebylo na proč na film koukat. V rámci žánru má Score až příliš kvalitní soupeře. ()

Brano

Filmy o zlodejoch veľmi nemusím a tento veľmi nevybočoval zo slabého podpriemeru. Začiatok ešte sľubný. Dával som tomu šancu, lenže nič sa po celú tu dobu nedialo. Klasický miliónkrát prehratý scenár. Malá skupina sa pripravuje na lúpež. Pár minút pred koncom ukradnú svoj poklad, stane sa "nečakaný" zvrat v deji a tým to hasne. Celkovo je film strašne nudný, klíšovitý a aj dosť nezáživný. Ani hviezdne herecké obsadenie to nezachráni. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 73%, Audience Score - 67% | FDb.cz - 70.7% | Tak kupodivu se nakonec jedná o dost nadprůměrnou heist oddychovku se skvělým Edem Nortnem, též velmi dobrým sympaťákem Bobem, ale Brando........hrůza! Samozřejmě to má své chyby (a ne úplně málo), ale Frank Oz měl na režisérském postu vždy pro komedie nesmírný cit a my si tento film též užili (třeba obchodování v parku je dokonalé! :), byli jsme i trochu napjatí a několikrát jsme se od srdce zasmáli, k tomu ještě na poslech dost dobrý hudební motiv od Howarda Shora a vyjde z toho tak 75%. ()

Bilky

Škoda zbytočne predlžovaných záberov, stačilo možno o 10min. skrátiť dobu snímky a hneď by bol tento film na čsfd v "červenom poli" Slušne rozohratá zlodejina sa takto aj vďaka šablonovitému scénaru s dvoma "prekvapivými" zvratmi zaradí len k tuctom podobných filmov s menej hviezdnym obsadením. Naozaj bolo vidno že FRANK ma viac skúseností s točením komédií ako s thrilermi. ˇUstredná 3jica to dvíha až k 70-tim % ale kedže film je inak len priemer tak za 3* ()

muti

nechapem ako moze oficialny text distributora naspoilovat 95% filmu. "Ale pani Marpleova este netusila, ze ju o chvilu zabije jej zahradnik". film sa inak pozerat da, ale neprinasa nic nove. snad len pre fanuskov De Nira, Marlona a Edwarda alebo ako random film na dajto tv :) ()

maverick080

Edward Norton je fajn ako vždy, Robert de Niro tiež robí svoje no títo dvaja sa k sebe (takmer) vôbec nehodia. The Score je skôr taký priemer - neurazí, nenadchne. Pár dobrých scén, no to je asi tak všetko. Scénar je nezáživný, postavy nezaujímavé a dlhá stopáž filmu si ide tiež svoje. No, škoda, viac ako 60% to nebude.. ()

Ruadek

Výborná záležitost, na které jsem nenašel žádné mouchy, kupu nelogičností ani přihlouplé zpracování, ba naopak. Zda lze tímto způsobem vyloupit nepřístupný prostor, zda lze otevřít trezor zevnitř tlakem vody - nevím. Vím ale, že to bylo promyšlené ( nemuselo se to " jen tvářit " promyšleně ), výborně natočené a dokonale zahrané . Takže rozhodně líbilo a to i podruhé, po mnoha letech, kdy jsem si film musel pořídit do sbírky protože se mi ani po nějakých osmi letech nevykouřil z hlavy. A to se mi často nestává. **** 4.5.2010 ()

kishi_SO

nenachadzam nejak zvlast uspokojenie v tych zlodejskych krimi. Chlapik sa rozhodne prestat so zlodejinou, dostane ponuku na posledny velky kseft, mladeho machra partaka, planuju, lupia ..... atd atd. Pozeratelny filmik, ktory uz asi nepociti teplo mojej DVD mechaniky, ale nenudil a drzal si ma do konca. A na zaver pripomienka, ze Edwardovi hrat retarda sa dari. Zeby mal male tajomstvo? :D ()

veverysiak

Napriek priaznivo nakloneným okolnostiam sa tento kúsok nezapíše výraznejším písmom do kapitoly banková lúpež, nie je podmienkou, aby boli takéto filmy nabité akciou alebo geniálnymi ťahmi majstrov od fachu, lenže toto je až príliš pokľudné a statické a Robert s Edwardom to štandardnými výkonmi nemôžu patrične oživiť, dosť ma zarazil ochotnícky výkon prestarnutého Branda, starnúce hviezdy to majú ťažké, ale mali by vedieť odhadnúť bod zlomu, a keď to nevedia, netreba ich ľutovať, zarobili si dosť toliarov na to, aby podobné detaily s nadhľadom odignorovali, takže 60%. ()

aannemer

Filmy o rafinovaných loupežích mám moc rád a tento film není výjimkou. Naprosto bezchybný výkon Edwarda Nortona a skvělý Robert De Niro. ()

PeteBuck

Ak by tam nebol Robert De Niro, Marlon Brando, Edward Norton, tak dám 3 hviezdičky. Priemerný film. Koniec som predpokladal. Buď sa z Eda vykľuje policajt, alebo podrazí De Nira. A De Niro nie je debil a nenechá si to. Aj to tak dopadlo. Spád slabší, trochu napätie, nemôžem si pomôcť, ale bolo to trochu nezáživné. Myslím, že zo scenára a zápletky sa dalo vytrieskať oveľa viac. Ale inak pohodový film. ()

Sublog

Celkem slušně natočený, ale příliš zdlouhavý snímek. Hlavní devízou tu jsou především herecké výkony. ()

MasterFil

Vyborny De Niro,Vyborny Norton a výborný konec,který mně dostal.Když to shrnu tak film nikterak originální není,průměrně natočený,průměrný scénář.Podle mého trochu postrádá věčí podstatu,něco navíc-prostě větší zápletku a oživení.Potom by to byl teprve skvost-oba herce bezpochyby řadím mezi nejlepší,tudíž škoda že to "ono" film postádal.Je to napínavý,dobře zahraný a já jsem se nenudil-75%. ()

shinlove

Velice povedený film! Mockrát už bylo natočeno, jak zloději kradou, ukradnou a pak se stane něco, co jste opravdu nečekali...Ale že Norton bude parchant jsem začal tušit tak v půlce filmu, že vítězně tím pádem vyjde ze "souboje" deNiro už bylo jasné, ale co především sráží mé hodnocení na 4* je fakt, že je nesmysl, aby s sebou deNiro tahal na loupež železné náhradní žezlo! :( Ale jinak mě film bavil, neusnul jsem u něj, jak jsem prve předpokládal, takže slušné 4* ()