Stárnoucí Nick Wells žije dvojím životem. V jednom je spořádaným občanem, majitelem vyhlášeného jazzového klubu NYC v Montrealu, v druhém zkušeným kasařem, který se po úspěšné a dlouhé kariéře chystá pověsit lupičské řemeslo na hřebík. Dávný přítel, překupník Max, mu nabídne kšeft za čtyři miliony dolarů. Přestože si s Jackem Tellerem, mladíkem, který akci vymyslel, Nick příliš do oka nepadne, rozhodne se do toho jít. Mají proniknout do montrealské celnice, kde je Jack nočním uklízečem. V trezoru je tam ukryto vzácné zlaté žezlo, které bylo v roce 1661 vyrobeno pro francouzskou královnu. Společně se pustí do příprav. Přítel Burt Nicka varuje, že se Max zapletl s obávaným bossem Salidou, kterému dluží peníze. Mladík se přizná, že za žezlo dostane třicet milionů. Nick chce akci zrušit, ale pak si to právě kvůli Maxovi rozmyslí. Přestože celníci zjistí skutečnou hodnotu starožitnosti a posílí bezpečnostní opatření, rozhodne se dvojice v akci pokračovat. Zatímco Jack likviduje pomocí laptopu bezpečnostní zajištění včetně kamer, Nick otevře trezor a žezla se zmocní. Jack je však odhalen starým hlídačem, který ho zavře v jedné z místností a pak se vydá za Nickem. Donutí ho, aby mu ukradenou věc dal a sundal si kuklu, aby se jeho obličej ocitl na nahrávce bezpečnostních kamer. Vypukne poplach a Jack se hravě jako retardovaný Brian dostává z budovy. I Nick má v rukávu pár překvapení, které mu pomohou uniknout, a Jackovi způsobí řadu nepříjemností... (TV Nova)

fefee

De Niro a Norton zahrali skvelo ako tradične, no čo na tom keď scénar je slabý a záver tak suchý že to robí z filmu iba priemerné krimi. ()

cross

Mám velmi rád Ozovi komedie a tak jsem se bál, že krimi nebude to pravé. Chyba lávky! Herci jsou skvělí, atmosféra výborná a přestože film není příliš akční, rozhodně ani chvilinku nenudí. Je to prostě pohled na klasickou plánovanou loupež s vychytanou pointou. Ne, že by to tu již mnohokrát nebylo, ale už dlouho jsem nic podobného neviděl a Norton, De Niro a Oz tomu každý dali to své - takže jsem maximálně spokojen. ()

JohnSmith

Při pohledu na skvělé obsazení mé srdce plesalo. Přestalo plesat když jsem viděl podprůměrné herecké výkony a slabý scénář. ()

Pipes

Tento film je pro mne překvapením roku. Těžko zde najít nějaké hluché místo. Celý film je napínavý a závěr, ač někomu může přijít jako klišé, je opravdu parádní. Pro napínavý oddech ideální film. ()

ssfan

Velmi pěkný krimifilm, který mě příjemně překvapil svou kvalitou. Již od úvodu je ve filmu velmi pěkná hudba a kamera. Skvělý byl DeNiro v hlavní roli a perfektní byla hlavně druhá část fulmi, kdy to bylo velmi napínavé. Potěšil mě i konec. 80% ()

widla

Film sice nic moc, za film pouze *** ale za sqvěle zahraného Briana alias Jacka dávám 5*!!! Miluju když Norton hraje takový slaboduchý role.....:-)))) ()

sedm.1

Přes geniální obsazení velmi nudně rozehraný snímek,bez jakékoliv špetky napětí a dynamiky.Velká nuda,neoriginální až to bolí,velké nevyužití obou hvězd.Zklamání! ()

ZkuKol

film, scénář i obsazení měliurčitě navíc, ale vylezl z toho pěkně nudný a rozvláčný film o zlodějích. ()

ArdathBay

Tři herecké generace a rovnou tři špičky. Max (Brando) je starý šéfík, který přináší nápady, Nick (De Niro) vlastní jazzový klub a je profesionální zloděj a k nim přibude Jack (Norton), který při vybrané loupeži bude zařizovat technickou stránku věci. Scénář patří k těm průměrnějším, ovšem díky výborným hereckým výkonům patří mezi ty průměrně lepší. Z filmu čiší pohoda a nenucené tempo vytváří příjemný thriller, který se výborně hodí na sobotní večer. Poctivé filmařské řemeslo. ()

ranp

Rozhodně nadprůměrný film. Tak kdo s koho? De Niro nebo Norton? Norton nebo De Niro? :-D no De Niro!! :-) ()

slovan1

Kdo s koho na mě působil takovou mdlou, utáhanou atmosférou. Druhá půlka, kdy se konečně šlo na věc, už příjemnější. Edward Norton opět ukázal, že zahraje opravdu i dementa. Robert De Niro chce jít ve filmu do důchodu, buď to tak dobře zahrál, nebo chce skončit i s hraním. Celkově si myslím, že vykrást trezor jde i za hoďku a půl. Konec povedený. ()

herr_carter

Škoda, že mi tenhle film unikal tak dlouho, parádní práce. Byť hodně předvídatelné, tak si drží napětí od začátku do konce a herci jsou dobře vybraní. 100 a první variace na téma "když mě ojedeš,ojedu tě dvakrát tolik"....................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

PALINO

Máme tu ďalší zlodejský film, k tomu vynikajúcich hercov a Franka Oza na režisérskej stoličke a taký priemerný výsledok. A priemerný je pre KDO Z KOHO miestami naozaj lichotivé pomenovanie, lebo nebyť napínavého a vzhľadom na predchádzajúce minúty vynikajúceho záveru, tiahlo by ma to skôr k dvom hviezdičkam. ()

jondoe

Podla mojho nazoru dost predvidavy zlodejsky film. Zaver som presne cakal. Vdaka hereckemu obsadenie a vybornemu hraniu ide o piemernu krimu ktora neuraza ale ani nenadchne. ()

Cracker

Hodina a pol príšernej nudy po ktorej prišiel 60-ročný De Niro aka Ethan Hunt a podarilo sa mu vykradnúť "najstráženejšie" miesto v KANADE.... Tu to však nekončí, retardovaný Norton dal tiež celkom zabrať a veľmi, veľmi, veľmi predvídateľný koniec filmu, tiež nepridal na kvalite. ()

cachina

Bohužel lehké zklamání. Od takového hvězdného hereckého tria - Brando, De Niro, Norton, jsem čekal víc. Scenáristicky velmi slabé. Poměrně delší stopáž místy nudí. Nejedná se o žádný akční film, ale krimi o třech zlodějích. Celou dobu sledujeme přípravy na loupež, do toho se stále De Niro rozhoduje, jestli má do toho jít nebo ne. Žádná akce (kromě poslední části) se nekoná. A závěrečné zvraty nechávají diváka chladným. Plusem snímku je výkon Edwarda Nortona. Jinak film může ještě přilákat na tlustého Marlona Branda. Velmi nezáživné. ()

Devadesát Dva

'The Score' sice nenabízí scénář, co vás svou promyšleností odstřelí, svým způsobem je i dost předvídatelný. Ale je to solidní heist movie s třemi generacemi nejlepších herců. Je zvláštní vidět film tak "moderního ražení" a v něm Marlona Branda (pro nějž tohle byl de facto poslední film) spolu s De Nirem a Edwardem Nortonem. Ale já si to užíval, i když to ani žánrově nic extra nepřináší. Možná pro ten feeling těch starších snímků z 90's a early 2000's. ()