Strážní andělé

Guardian Angels

Akční / Komedie

Francie, 1995, 110 min

• gudaulin

Tehle druh expresívního humoru s prvky burlesky, na kterém postavil svou kariéru především Christian Clavier, mi jednoduše nesedí. Humor vychází také z parodování hongkongské akční školy, jenže to je opět něco, co nemusím. Ono zkušet parodovat s nadsázkou něco, co samo o sobě už fraškou je, je obtížné. Celá řada komických situací není dobře vypointovaná a ve filmu se najde spousta hluchých míst. Kladem je hvězdné obsazení a lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se vůbec nezasmál, ale těch situací bylo pomálu. Nevyrovnaný film, který ztroskotal na slabším scénáři. Celkový dojem: 40 %.(19.5.2008)

• Diamant

Film nebezpečne zľahčuje veľmi závažné veci, napríklad spovedné tajomstvo, cudnosť.(12.8.2008)

• Wendy

Tak tohle mi přišlo jako hrozná pitomost, která mě ale, nutno uznat, vážně pobavila. Otázka je, zda to pokaždé bylo zásluhou filmu. Kdo se chce smát...(2.11.2008)

• Kamca_

Další film z Francie. Od dvojky Gérarda a Christiana bych opět čekala mnohem víc. Upoutávky na film byly supr. První hodina flmu mě docela bavila, ale jakmile se v ději objevily andělé, tak to nabralo všechno divný a na mě moc střeštěný děj. 45%.(12.2.2016)

další z mnoha francouzkých komedií,které neurazí,pobaví ale nenadchnou.chvilkami trošku zamotané ale ústřední dvojice funguje jako vždy.(22.11.2008)