• Wendy
  *

  Tak tohle mi přišlo jako hrozná pitomost, která mě ale, nutno uznat, vážně pobavila. Otázka je, zda to pokaždé bylo zásluhou filmu. Kdo se chce smát...(2.11.2008)

 • korbitch22
  ***

  další z mnoha francouzkých komedií,které neurazí,pobaví ale nenadchnou.chvilkami trošku zamotané ale ústřední dvojice funguje jako vždy.(22.11.2008)

 • gudaulin
  **

  Tehle druh expresívního humoru s prvky burlesky, na kterém postavil svou kariéru především Christian Clavier, mi jednoduše nesedí. Humor vychází také z parodování hongkongské akční školy, jenže to je opět něco, co nemusím. Ono zkušet parodovat s nadsázkou něco, co samo o sobě už fraškou je, je obtížné. Celá řada komických situací není dobře vypointovaná a ve filmu se najde spousta hluchých míst. Kladem je hvězdné obsazení a lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se vůbec nezasmál, ale těch situací bylo pomálu. Nevyrovnaný film, který ztroskotal na slabším scénáři. Celkový dojem: 40 %.(19.5.2008)

 • gouryella
  ***

  I na francouzske pomery nadprumernejsi komedie. Osvedcena dvojice Depardieu + Clavier opet nedavaji divakovi oddechnout.(30.7.2002)

 • Tommassi3
  ***

  "To byl teda cirkus !! Prej osobní prohlídka !! Ty debilové mi málem svítili baterkou do zadku.." ;)(3.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace