Solidní dabing (Soukup, Pyško), Eva Herzigová výhradně jen v průsvitném spodním prádle a k tomu celá banda svlečených tanečnic v komedii se zběsilým tempem, která vás postupem času (anebo s nástupem svědomí dvou hlavních postav) možná přestane bavit.(9.12.2011)

• Kamca_

Další film z Francie. Od dvojky Gérarda a Christiana bych opět čekala mnohem víc. Upoutávky na film byly supr. První hodina flmu mě docela bavila, ale jakmile se v ději objevily andělé, tak to nabralo všechno divný a na mě moc střeštěný děj. 45%.(12.2.2016)

Vyborna a naprosto silena francouzska komedie, ktera mi ale misty pripadala jako americka. Na uvod par kecu a pak se to rozjede nehoraznym zpusobem a nezastavi se to az do zaverecnejch titulku. Samozrejme ne vsechny fory jsou smesne, ale prevaznou cast filmu jsem se bavil. Navic dvojka Depardieu - Clavier funguje skutecne vyborne a kdyz se do toho navic pridaj dva vymasteni andele tak to nema chybu. Ale lepsi mi prisel andel-Clavier, precejen pokusitel je lepsi nez nejakej co furt rika, ze by se mel chovat Depardie slusne. Triky nijak uchvatny nejsou, to natahovani andelu je docela spatny, ale celkove zas tak strasny nejsou. Navic vsechno je to tak sileny, ze netusite co pride dalsi minutu. Prestrelky, kozy, honicky, forky - vseho je tady spousta. A dedecek je fakt hustej.(27.6.2005)

Je to naozaj jedna z najbláznivejších a najturbulentnejších komédii, aké som kedy videl. Snímok sa nezastaviteľne rúti dopredu a vôbec nemá tendenciu spomaľovať.(27.3.2011)

Prakticky se jedná jen o trošku jiné Návštěvníky. Humor a rukopis jsou totiž naprosto stejné. Těch komediálních nápadů v té době ještě Poiré několik měl. Depardieu je ve své roli milimetrově přesný. Takhle nějak jsem si ho v 80. letech zamiloval. 70%(19.7.2015)