• Frenegonda
  ****

  Film se hodně dlouho rozjíždí a tak se vlastně čeká na závěrečných 25 minut kdy to fakt nemá chybu a Clavier řádí jak černá ruka(15.10.2007)

 • choze
  ****

  Objektivně vzato to není nijak zvlášť vtipné (svůj podíl na tom bude mít jistě i špatný překlad), gagy jsou provařené, omílané a natahované a stopáž poněkud přemrštěná, ale já mám pro to překotné hongkongské tempo s brutálními časovými zkratkami (včetně HK závěrečných titulků s nepovedenými záběry), Poirého bizarní počítačové triky a fantastickou dvojku Depardieu a Clavier, slabost a tenhle guláš do sebe vždycky s chutí naházím. "PROMIŇTE MADAM, ALE TEN PÁN MĚ ROZRUŠIL TAK, ŽE UŽ NEMÁM NEJMENŠÍ CHUŤ POSLOUCHAT O VAŠICH UBOHÝCH KANCELÁŘSKÝCH PODRAZECH..."(18.5.2007)

 • tron
  **

  Otrasne hysterická akčná buddy komédie v hongkonskom duchu. Chcelo sa mi kričať. Claviera som mal chuť hodiť do nádrže s haseným vápnom a Depardieuovi som odpustil nakoniec len preto, že je to NÁŠ Gérard. Inak sa ale na to dá pozerať len s vypätím všetkých síl. Rozhodne to nie je film pre každého a Poiré je...(19.12.2004)

 • gouryella
  ***

  I na francouzske pomery nadprumernejsi komedie. Osvedcena dvojice Depardieu + Clavier opet nedavaji divakovi oddechnout.(30.7.2002)

 • MJMilan
  *****

  Vcelku průměrný rozjezd, avšak v druhé polovině už jen skvělá zábava. 90%(9.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace