I na francouzske pomery nadprumernejsi komedie. Osvedcena dvojice Depardieu + Clavier opet nedavaji divakovi oddechnout.(30.7.2002)

další z mnoha francouzkých komedií,které neurazí,pobaví ale nenadchnou.chvilkami trošku zamotané ale ústřední dvojice funguje jako vždy.(22.11.2008)

Je zřejmě více než jasné, že Jean-Marie Poiré není schopen natočit klidnou a rozvážnou komedii:) Po Operaci Corned Beaf a Návštěvnících přihodil do svého šíleného mlýnku, kterým je vždy schopen úměrný základ svých filmů rozemlet na kousky, další naprosto bláznivé a nezastavitelné dílo. Christian Clavier oplývá neukojitelnou touhou po bláznivých eskapádách a pro tentokrát do nich zatáhl i Gérarda Depardieu. Od začátku do konce se na Vás bude valit nekonečná smršť šílených gagů a scének za doprovodu stejně laděných dialogů. Je to taková síla, že vydržet celých 110 minut se stejně nažhavenou pozorností snad ani nejde. Úderná síla tohoto filmu je tak mocná, že vás po chvíli možná zcela vyčerpá, a ke konci už nebudu mít sílu ani na to, vnímat závěrečné titulky:)(18.9.2011)

Prakticky se jedná jen o trošku jiné Návštěvníky. Humor a rukopis jsou totiž naprosto stejné. Těch komediálních nápadů v té době ještě Poiré několik měl. Depardieu je ve své roli milimetrově přesný. Takhle nějak jsem si ho v 80. letech zamiloval. 70%(19.7.2015)

Výborná komedie, které by ale jen prospělo, kdyby v ní nebyli právě ti strážní andělé. Byli do filmu vtaženi poněkud násilně až v polovině, do té doby je nikdo nepostrádal a od té doby vadili.(4.7.2008)