foto

Gérard Depardieu

  • nar. 27.12.1948 (71 let)
    Châteauroux, Indre, Francie

Biografie

„Vzdal bych se kvůli jídlu snad všeho na světě, ale herectví bych své neuvážené všežravosti nikdy neobětoval.“
 
Francouzský milovník lidských setkávání, vybrané kuchyně, vína, rychlé jízdy na motorce, krásných žen, herectví, filmu a života. Na pomezí svých mnoha vášní leckdy balancuje jako na tenkém ledě, přesto z nich nakonec vždycky dokázal vybruslit, a co se naplnění hereckých příležitostí týče, tak dokonce s těmi nejlepšími výsledky. Desítky různorodých postav získaly jednu a tu samou tvář a přece jsou stále jedinečné. Velké a nejednoznačné postavy historie nebo literatury hnané pochybnostmi, posedlostí a svojí výjimečností. Revoluční politik Danton (Danton, 1982) se žene za svobodou Francie. Impresionistický sochař August Rodin je umělec věčně hledající dokonalou krásu (Camille Claudel, 1988). Cyrano sní o lásce (Cyrano z Bergeracu, 1990), barokní hudebník Marin Marais zase touží po vyšší dokonalosti v hudbě (Všechna jitra světa, 1991). Mořeplavec Krištof Columbus hledá ráj na Zemi (1492: Dobytí ráje) a Edmond Dantes sleduje svoji pomstu (Hrabě Monte Cristo, 1998). Spisovatel Balzac touží po dokonalosti v románu a bojuje proti ubíhajícímu času i nepochopení (Balzac, 1999). Dvorského šéfkuchaře a správce Vatela spaluje pocit zodpovědnosti za dokonalé hostiny a slavnosti (Vatel, 2000), galejník Jean Valjean touží po klidu a zadostiučinění (Bídníci, 2000). Pařížský detektiv Vidocq, sám s temnou minulostí, svůj osud nenávratně otočil směrem k pronásledování zločinu (Fantom Paříže, 2001). Gérard Depardieu dokáže vystihnout podstatu všech. Rád se jimi nechává unášet, zdá se, jako by jej strhávaly s sebou až do hlubin jejich zoufalství a radostí. Herec přitom prohlašuje, že při natáčení se nejraději jen baví.
 
Dětství v malém městečku Châteauroux ho k něčemu výjimečnému zrovna nepředurčovalo. Narodil se 27. prosince 1949, jako třetí se šesti dětí věčně nezaměstnaného, opilého kovodělníka a mladé matky, která stále jen rodila děti a zmatek okolo sebe řešila výprasky. V tomhle ovzduší se u něj nějakým zázrakem zrodil smysl pro krásu, umění i dobrodružství. Tehdejší škola mu samozřejmě nepřinášela chvíle o nic příjemnější než rodina, a tak není divu, že ji ve dvanácti navždy opustil. Obklopen dalšími mladistvými delikventy, snadno zapadl do světa špíny, násilí, barů, prostituce, krádeží aut a následujících nedobrovolných kontaktů s představiteli zákona. Opustil městečko a vydal se na cestu bez cíle, která ho vedla po celé Francii. Všelijak se živící tulák sbíral nejrůznější zkušenosti, přibližně tak nějak, jak je vypráví jeho Georges Faure v Zelené kartě. Na nádraží nedaleko Paříže narazil na mladíka, který náhodou studoval herectví. Na základě studentovy rady to tulák z venkova zkusil v hereckém kursu u Théâtre National Populaire. Prý už tenkrát geniálně vystupoval v klasických hrách, ačkoli jim snad ani nemohl úplně rozumět. Tenkrát poznal o osm let starší Elisabeth Guignot a v devatenácti se s ní oženil. Navzdory všem pověstným Francouzovým aférám se rozvedli až v roce 1996.
 
Sedmdesátá léta zahájil v drobné divadelní společnosti Le Café de la Gare, společně se začínajícím Patrickem Dewaerem, Miou-Miou a pravidelně se objevoval ve filmu. Zlomovou roli všem třem budoucím hvězdám přinesl až provokující režisér Bertrand Blier. Do té doby nezobrazený nevázaný sex, krádeže, vražda, vztah dvou mladíků a kadeřnice (Depardieu, Dawaere, Miou-Miou) ve filmu Buzíci z roku 1974 skončil pohoršením jedněch, nadšením druhých. Natáčel kolem pěti filmů ročně a v osmdesátých letech už byl bezkonkurenční hvězdou francouzského, v devadesátých mezinárodního filmu. Od konce sedmdesátých let je téměř každý rok mezi nominovanými na Césara a jeho majitelem za Poslední metro a Cyrana z Bergeracu, za romantického Cyrana s velkým nosem byl též nominován na Oscara.
 
Šarmantní bouřlivák zůstává Francouzem
 
Bývá označován za nejpřitažlivějšího ošklivého muže. Depardieu jako pravý Francouz a Cyranův představitel nad důvodem své atraktivnosti polemizuje zamyšleními „myslím, že ženy mají rády krásná slova“. Takové životní přístupy jej předurčovaly k předním hrdinům romantických komedií. Dobrodruh, hudebník a francouzský gurmán, Georges Faure v jeho podání je právě takovým příkladem atraktivního romantického hrdiny ve filmu Zelená karta. Ta byla jeho vstupní kartou do světa hollywoodských produkcí. Až po této úspěšné komedii s Andie MacDowell se stal mezinárodní hvězdou, což potvrdil 1492: Dobytím ráje. Mnoho jiných by zůstalo v Beverly Hills, ve vile s bazénem a leštili svá auta. Ne však Gérard Depardieu, který se nejlépe cítí na svých vinicích na Loiře nebo na motorce v pařížských ulicích. Je majitelem rozsáhlých vinic a vinařského podniku, jehož nekonečné náklady většinou musejí pokrývat zisky z filmů.
 
O co pokulhává prosperita, o to je rozvinutější Gérardova teorie, podle níž lze vínem léčit prakticky všechno od chřipky až po stres. Na každý neduh doporučuje jinou odrůdu, která musí být hlavně kvalitní, přičemž červené je pro tělo, bílé pro duši a množství podle něj v žádném případě nemá přesáhnout jednu sedmičku denně. K vínu patří i dobré jídlo a proto není překvapením, že Depardieu má v centru Paříže, nedaleko Opery několik restaurací se zaměřeními na nejrůznější speciality. Interiéry gastronomických podniků navrhla jeho současná partnerka, herečka Carole Bouquet, dříve modelka u Chanelu. Asi mu mohla být docela blízká role šéfkuchaře Vatela ve stejnojmenném filmu i jeho další šéfkuchař z filmu Poslední dovolená, který natáčel v letošním lednu v Karlových Varech. A co se jeho dalšího věčného zájmu – tedy motocyklů týče, mluví asi za vše pověstné nehody, které nekončí vždy jen pokutou za rychlou jízdu, ale občas taky zlomenou nohou. V roce 2000 si na motorce přijel až do nemocnice, kde mu voperovali srdeční bypass a za pár měsíců už stál znovu před kamerou. Mimo to všechno nazpíval několik gramofonových desek, produkuje filmy a dvakrát si vyzkoušel režii. Prvním pokusem byl Tartuffe, druhým romantické drama Most mezi dvoma brehmi (1999) s Carole Bouquet a jím samým v hlavních rolích.
 
Od samého počátku ztvárňuje postavy založené současně na brutálních a něžných projevech, s nemilosrdným a upřímným jednáním. Chybějící vzdělání a drsný původ vyvážil obrovskou touhou pochopit celý svět. Tato kombinace z něj činí právoplatného člena z rodu těch jedinečných a přirozených životních myslitelů. Prostými slovy dokáže popsat největší životní moudra, mluvit o nich tak, že ještě získají na osobité poetičnosti. Takové byly i jeho Ukradené dopisy, v nichž vydal soubor listů adresovaných rodině, ženě či kolegům. Osobnosti Gérarda Depardieu skvěle využil legendární režisér François Truffaut hned ve dvou svých filmech. Tyto dvě postavy francouzské kinematografie spojovala řada týchž vášní pro film, příběhy, ženy a zkušenosti z dětství. V Posledním metru tedy Depardieu jako mladý, tajemný, divadelní herec stvořil pár s Catherine Deneuve snažící se vést divadlo uprostřed okupované Paříže. V následujícím dramatu Žena od vedle byli on a Fanny Ardant sebezničující mileneckou dvojicí. Ostatně s Fanny Ardant se před kamerou sešel ještě po letech v Balzacovi. Ztvárnili další osudovou dvojici – Honoré de Balzaca, který vede vášnivou korespondenci se svoji velkou čtenářkou, polskou šlechtičnou Hanskou a před jeho smrtí se ještě vezmou.
 
Celá planeta je mu moc malá
 
Pro roli dokáže bez váhání zhubnout a zase ztloustnout, dočista změnit svůj zevnějšek, přidat typické znaky té které postavy a jako třešničku na dortu ji zahrát svým vlastním způsobem, který by se dal jen stěží napodobit. Dává jim mnoho ze sebe a vytváří slušnou sbírku postav zformovaných k obrazu svému. Existují jeho Danton, jeho Rodin, jeho dávno víc než stovka nejrůznějších postav přicházejících z přítomnosti i minulosti, ze skutečnosti, ze špatných scénářů, z komiksů i z klasické literatury, z nejvyšších vrstev i z lidské spodiny. Řada poznámek směřujících na adresu Gérarda Depardieu kousavě podotýká, že se jednou v práci utopí. Je jen přirozené, že v letošním roce šestapadesátiletý herec s bezmála sto padesáti rolemi na kontě vzbuzuje pozornost – vyvolává obdiv i záporné reakce. Práce a herectví jsou mu spíš ale záchranným kruhem, který si celý život pečlivě střeží. Tolik se mu chce hrát. Touží po roli generála de Gaullea. Svou hereckou přítomností obohacuje světovou kinematografii. V Rusku natočil Zavist Bogov (2000), v Itálii Streghe verso nord (2001), v Norsko-dánské koprodukci s Německem a Francií I Am Dina (2002).
 
Zachraňuje tak nejrůznější drobné nebo méně kvalitní snímky, americké produkce typu Muž se železnou maskou s jeho roličkami (za tuhle dostal něco přes 2 milióny $) vyzařují alespoň trochu francouzského šarmu. Získat pro natáčení zámek ve Versailles nebo Fontainebleau a Gérarda Depardieu je dnes už zárukou vytvoření francouzské atmosféry a diváckého zájmu o film. Díky jeho lehce výstřednímu univerzitnímu profesorovi to docela funguje i v drobné komedii Bimboland, Veberova Kondomedie jeho maličkou rolí šéfa z továrny na prezervativy taky získala. Krátký výstup jeho d’Artagnana mohl být kvalitní sebevíc, ale Blanche – královnu zbojníků už zachránit nedokázal. Celá řada komedií může být založena přímo na jeho komediálních hereckých způsobech. Proto mohla vzniknout rodinná komedie Táta nebo milenec (1991) a tři roky na to její americká verze Můj táta hrdina.  Dobře si to kdysi uvědomil Francis Veber, který z něj a Pierra Richarda vytvořil nezapomenutelnou dvojici popletů ve filmech Kopyto, Otec a otec a Uprchlíci. Od poloviny 80. let Veber na svého dvorního komika pozapomínal, ale v inteligentně bláznivých komediích z posledních let se k němu zase vrátil (Konodmedie, Drž hubu). Nehraje v nich už po boku Pierra Richarda, ale současných oblíbených komiků Thierry Lhermitta, Daniela Auteuila, Jeana Rena. Ačkoli poslední dva jmenovaní také bez větších problémů střídají komediální a dramatické role, je to Depardieu, koho musíme pravidelně počítat mezi nejvšestranněji použitelné herce.
 
Tak jako jeho hrdinové touží po nejrůznějších formách dokonalosti, Gérard Depardieu touží po životě naplněném milovaným herectvím. Může být kýmkoliv bude chtít a každá z postav v jeho podání ožije a rozvine se do ještě širší přehlídky tónů, než by měla sama o sobě. S takovou vášní totiž hraje Gérard Depardieu.
 
Rodinný krb Gérarda Depardieu
 
Sám příjemnou rodinu nepoznal, přesto toužil po jejím vybudování. Na své dětství se naučil vzpomínat jako na šťastné, protože bylo svobodné a mohl se stát tím, kým je – člověkem toužícím po kultivaci života prací. Člověka, který ví, že od života nikdy nedostane úplně všechno, ale bere si maximum. Hned v roce 1969 se oženil. S manželkou Elisabeth Depardieu si v osmdesátých letech zahráli v Jean de Florette a v Gérardově režijním debutu Tartuffe. Rozešli se až v roce 1992, když se narodila jeho nemanželská dcera Roxane, kterou má se senegalskou modelkou a herečkou Karine Sylla. Zatímco Gérard se ve druhé polovině devadesátých let rozváděl s Elisabeth, Karin se paradoxně provdala za Vincenta Pereze, jenž ve filmu Cyrano z Begeracu představoval roli krásného Christiana, jehož hrdinka příběhu, krásná Roxana miluje, avšak pro verše Cyrana – Gérarda Depardieu. Aktuální ženské jméno v souvislosti s Gérardem Depardieuem zní Carole Bouquet. V roce 1989 hrála jeho krásnou ženu ve filmu Příliš hezká pro tebe, dvacet let byli přátelé a posledních pár let jsou víceméně stálou dvojicí.
 
Řadou skandálů je pověstný Guillaume Depardieu (1971), syn Gérarda a Elisabeth, který po gymnáziu vystudoval hru na klavír na konzervatoři a v mezičase se vrhal do konfliktů se zákonem pro výtržnosti, drogy, kvůli zbrani namířené v baru proti fanouškům. Ve filmu Není tak zlý se ocitl už ve třech letech po otcově boku, později hrál v Jeanovi de Florette s oběma rodiči. Guillaumeovy podoby s otcem využily hned dva filmy. V biografickém snímku Všechna jitra světa, patřila role mladého Marina Maraise Guillaumovi a staršího Maraise Gérardovi. Obdobně to vypadalo při vzniku Hraběte Monte Crista, kde mladou dvojici Edmonda Dantese a krásné Mercedes ztvárnili Naike Rivelli a Guillaume Depadrieu a tutéž dvojici ve starším vydání Gérard a italská herečka Ornella Muti, matka Naike. Roli Valentine tenkrát svěřili Julii Depardieu (1973), dceři Gérarda a Elisabeth. Julie studovala filozofii a herečkou se nikdy stát nechtěla, ale v roce 1994 si poprvé zahrála ve filmu a od té doby nepřestala. O deset let později má na kontě čtyři desítky filmových titulů  jako Bůh je velký – já ne nebo Příliš dlouhé zásnuby. Guillaumeovo natáčecí tempo se poněkud zpomalilo po amputaci nohy, následku jedné z motocyklových nehod. Od roku 2000 se rodinný kruh rozšířil ještě o Louise Depardieu, dceru Guillaumea a jeho ženy, herečky Elise Ventre, s níž už ale nežije.
 
Spojnici mezi filmy, v nichž hrají Gérard, Guillaume a Julie tvoří jejich rodinná přítelkyně, režisérka Josée Dayan, podepsaná pod úspěšnými televizními sériemi Hrabě Monte Cristo, Balzac nebo Bídníci. Byla to taktéž Josée Dayan, kdo Julii Depardieu přivedl do světa filmu. Letos všichni společně natáčejí Les Rois maudits a opět s nimi spolupracuje Jeanne Moreau, v předchozích projektech se většinou počítalo i s Johnem Malkovichem a Christianem Clavierem. 

Jana "Jeanne" Krátká

Herecká filmografie

Filmy

2021 Do You Do You Saint-Tropez
Sport bez granic
2020 Creators: The Past
Des Hommes
Twins
2019 Convoi exceptionnel
Fahim
Grenouille de Cristal
Wellness
2018 Alad'2
Amoureux de ma femme
Až na konce světa
La Belle Affaire
Mon cochon et moi
Seržant Stuby - neočekávaný hrdina
2017 Karbon
Sólo se vive una vez
Trouba k pohledání
Vnitřní slunce
2016 La Dream Team
Rhapsody
Saint-Amour
Stalinova pohovka
The End
Tour de France
2015 Big House
Valley of Love
2014 Fotbalová vášeň
Sex, kofe, sigarety
Viktor
Voix des steppes, La
Vítejte v New Yorku
2013 Farewell to Fools, A
Les Invincibles
Naléhavé rytmy
Niente può fermarci
Rasputin
Turf
Znamení andělů - Miserere
2012 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
Final Cut - Dámy a pánové - a.z.
Franck-Étienne vers la béatitude
Gabin le mime
Moi greshnyy angel
Muž, který se směje
Pí a jeho život
Velký večer
2011 Grenouille d'hiver
Raspoutine (TV film)
Un baiser papillon
2010 Glenn, the Flying Robot
Je n'ai rien oublié
Jiný Dumas
Le Grand restaurant (TV film)
Má odpoledne s Margueritte
Na mamuta!
Nečekaná láska
Profesionální manželka
2009 Bellamy
Coco
Diamant 13
À l'origine
2008 Asterix a Olympijské hry
Babylon A.D.
Disco
Děti z Timpelbachu
Hello Goodbye
L'Abolition (TV film)
Poslední služba
Sans arme, ni haine, ni violence
Veřejný nepřítel č. 1
Veřejný nepřítel č. 1: Epilog
Vsjo mogut koroli
2007 Blonďáček
Edith Piaf
L'abbuffata
2006 Paříži, miluji Tě
Poslední prázdniny
Píseň pro tebe
2005 Jak moc mě miluješ?
Jak sbalit super kost
La vie de Michel Muller est plus belle que la vôtre
Olé!
Pobuda
2004 D'Artagnanova dcera (TV film)
Nová Francie
RRRrrrr!!!
San Antonio
Válka policajtů
Časy se mění
2003 Bratrstvo ticha
Drž hubu!
Střílejte na Francouze!
Volpone (TV film)
Šťastnou cestu
Žena mého muže
2002 Asterix a Obelix: Mise Kleopatra
Blanche - královna zbojníků
Dina
Mezi cizinci
Město duchů
Ruy Blas (TV film)
Únosce
2001 CQ
Fantom Paříže
KOndoMEDIE
Nekalá soutěž
Streghe verso nord
2000 102 dalmatinů
Bídníci (TV film)
Diamantové náušnice (TV film)
Herci
Tutto l'amore che c'è
Vatel
Zavist bogov
1999 Asterix a Obelix
Balzac (TV film)
Cizinec
Un pont entre deux rives
1998 Bimboland
La parola amore esiste
Muž se železnou maskou
1997 XXL
1996 Hamlet
Hvězdy na zemi
Povolání: Učitel
Přelud
Tajný agent
1995 Elisa
Husar na střeše
Le Garçu
Sto a jedna noc
Strážní andělé
1994 La Machine
Můj táta hrdina
Plukovník Chabert
Pouhá formalita
1993 Bohužel pro mě
Germinal
1992 1492: Dobytí ráje
From Time to Time
1991 Děkuji, živote
Táta nebo milenec
Všechna jitra světa
1990 Cyrano z Bergeracu
Uranus
Zelená karta
1989 Chci domů
Dva
Příliš krásná
1988 Camille Claudelová
Takové divné místo k setkání
1987 Pod sluncem Satanovým
1986 Jean od Floretty
Nenávidím herce
Rue du départ
Uprchlíci
Večerní úbor
1985 Jedna nebo dvě ženy
Policie
1984 Pevnost Saganne
Pravý břeh, levý břeh
Tartuffe
1983 Měsíc v kanálu
Otec & otec
1982 Danton
Návrat Martina Guerra
Velký bratr
1981 Kopyto
Volba zbraní
Žena od vedle
1980 Hurikán Rosy
Inspektor Popleta
Loulou
Miluji vás
Můj strýček z Ameriky
Poslední metro
1979 Psi
Silnice Řím - Neapol neprůjezdná!
Studený bufet
1978 Cukr
Připravte si kapesníky
Violanta
1977 Baxterová, Vera Baxterová
Die linkshändige Frau
Dites-lui que je l'aime
Kamion
La Nuit, tous les chats sont gris
Rêve de singe
1976 Barocco
Je t'aime moi non plus
Poslední žena
René la canne
XX. století
1975 Maîtresse
Sept morts sur ordonnance
1974 Buzíci
Krysy z temnot
Ne tak zlý
Stavisky
Vincent, François, Paul a ti druzí...
Žena od Gangy
1973 Au rendez-vous de la mort joyeuse
Dva muži ve městě
Inconnu, L' (TV film)
L'An 01
Případ Dominici
Rude journée pour la reine
1972 Doživotní důchod
Nathalie Granger
Smůla
Zabiják
1971 Un peu de soleil dans l'eau froide
Vie sentimentale de Georges Le Tueur, La
1970 Aventures de Zadig, Les (TV film)
Cyborg ou Le voyage vertical, Le (TV film)
Koňská hlava
Nausicaa (TV film)
Tango (TV film)

TV seriály

2018 Marseille (TV seriál)
Justice (S02E08)
Abandon (S02E07)
Révélation (S02E06)
další epizody (8)
2016 Marseille (TV seriál)
La Lutte Finale (S01E08)
A voté (S01E07)
Liberté, Egalité, sans Pitié (S01E06)
další epizody (8)
Mata Hari (TV seriál)
2015 Capitaine Marleau (TV seriál)
Philippe Muir (S01E01)
2013 Le tourbillon de Jeanne (TV seriál)
2011 Zajcev+1 (TV seriál)
2008 Groland magzine (TV seriál)
2005 Prokletí králové (TV seriál)
Le Roi de fer (E01)
Village départ (TV seriál)
2002 Napoleon (TV seriál)
1812–1821 (E04)
1807–1812 (E03)
1800–1807 (E02)
další epizody (4)
2000 Ubojnaja sila (TV seriál)
1998 Hrabě Monte Cristo (TV seriál)
Epizoda 4 (E04)
Epizoda 3 (E03)
Epizoda 2 (E02)
další epizody (4)
1973 Un monsieur bien rangé (TV seriál)
1970 Rendez-vous à Badenberg (TV seriál)

Dokumentární

2020 Mon rêve ouzbek
2019 Demain le feu - vyp.
Gerard Depardieu ochutnává Evropu (TV seriál)
Catalonia (S03E06)
Southern Italy (S03E05)
Northern Italy (S03E04)
další epizody (6)
2018 Gérard de par le monde : le Japon (TV seriál)
Okayama, l'atelier du Japon (E05)
Hiroshima, la cité de la paix (E04)
Tokyo, la force de la démesure (E03)
další epizody (5)
Tous au Festival (TV film)
2017 Mečiar - a.z.
Pierre Richard - tichý muž (TV film) - a.z.
2016 Gerard Depardieu ochutnává Evropu (TV seriál)
Fès (S02E05)
La Bavière (Bayern) (S02E04)
La Catalogne (S02E03)
další epizody (5)
2015 Depardieu - portrét v životní velikosti
Gerard Depardieu ochutnává Evropu (TV seriál)
Naples (S01E05)
Italie du nord (S01E04)
Pays basque (S01E03)
další epizody (5)
Gérard Depardieu - čas her a malin nezralých (TV film) - a.z.
2013 Voyage dans le Caucase
2012 Cinéphiles de notre temps
2010 Catherine Deneuve, belle et bien là (TV film)
2007 Marco Ferreri: Il regista che venne dal futuro - a.z.
Maurice Pialat, l'amour existe...
2005 Pierre Richard (TV film)
Qui veut la peau d'Olivier Marchal?
2004 Les 40 ans de la 2 (TV film) - a.z.
Nous ne sommes pas des anges (TV seriál)
2003 Il était une fois... (TV seriál) - a.z.
2002 Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre - Le Comankonafé
Jamel... en vrai!
Un jour dans la vie du cinéma français (TV film)
2001 Francis Veber artisan du rire: La saga Pignon
1998 Junket Whore
1997 Cannes... les 400 coups (TV film)
Jean Carmet, la liberté d'abord (TV film)
Pitch
1993 Francois Truffaut: Ukradené portréty
L'Huma, la lutte, l'Huma, la fête
1991 Bertrand Blier: Des valseuses à Merci la vie (TV film)
1988 P.O.V. (TV seriál)
1985 Vivement Truffaut (TV film)
1983 Plaisir du théâtre (TV seriál)
1982 Mardi cinéma (TV seriál)
1979 Avec... le charme de Carole Laure (TV film)
1975 Bertolucci secondo il cinema
1967 Beatnik et le minet, Le

Hudební videoklipy

2002 Ophélie Winter - Sache (hudební videoklip)

Režijní filmografie

Producentská filmografie

TV seriály

2002 Napoleon (TV seriál)
1812–1821 (E04)
1807–1812 (E03)
1800–1807 (E02)
další epizody (4)

Host

TV pořady

2016 Drôle d'endroit pour une rencontre (TV pořad)
2008 La grande librairie (TV pořad)
2004 Le grand journal de Canal+ (TV pořad)
Tout le monde en parle (TV pořad)
2000 L'invité (TV pořad)
1999 C'est au programme (TV pořad)
1998 Tout le monde en parle (TV pořad)
Vivement dimanche prochain (TV pořad)
1997 Stars'N Co (TV pořad)
1995 Die Harald Schmidt Show (TV pořad)
1994 Brisant (TV pořad)
1991 Bouillon de culture (TV pořad)
1990 Tonight Live with Steve Vizard (TV pořad)
1986 La nuit des 7 d'or (TV pořad)
Siskel & Ebert & the Movies (TV pořad)
1985 C'est encore mieux l'après-midi (TV pořad)
1981 20 heures le journal (TV pořad)
7 sur 7 (TV pořad)
Wetten, dass..? (TV pořad)
1979 Palmarès (TV pořad)
1976 La nuit des Césars (TV pořad)
1975 Le journal de 20 heures (TV pořad)
Les rendez-vous du dimanche (TV pořad)
Midi-Première (TV pořad)
Numéro un (TV pořad)
1967 Monsieur Cinéma (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(1 509)