Krev a víno

Bonvivánský obchodník s vínem Alex Gates ukradne se svým komplicem, zkušeným kasařem Victorem, diamantový náhrdelník ze sejfu milionářské rodiny. Až sem se dokonale promyšlený plán podařilo přesně naplnit. Potíže nastanou, když se klenot, který ukryje v bytě, náhodou ocitne v kufru, s nímž ujede rozzuřená manželka Suzanne se svým synem Jasonem. Oba lupiči dvojici pronásledují, ale získat ukradený lup zpět je téměř nemožné... Americký režisér Bob Rafelson (Malé životní etudy, Král z Marvin Gardens, Černá vdova) ve svém kriminálně laděném snímku navázal na nejlepší tradice černého filmu. Příběh současně představuje jakousi sondu do špatně fungující rodiny i všechny důsledky, jež přináší nedorozumění a nepochopení mezi jejími členy. (oficiální text distributora)

Brain-D

Průměrné hodnocení...díky němu jsem se bál, že to bude nuda. Mýlil jsem se a bavil od začátku do konce. Akorát všichni jsou tu takový nevýrazní, bez citu a něčeho, co tam prostě chybí. Právě díky tomu se z toho stává průměrný film se skvělým obsazením (Michael Caine s Jackem Nicholsonem byly dvojka k pohledání). ()

mirec88

Mne tento film nič absolútne nič nedal. Celý čas som sa nudil, príbeh mi prišiel nezaujímavý a jednu hviezdičku dávam len za Jennifer Lopez. ()

ranp

Od Jacka jsem už viděl minimálně tucet lepších výkonů, ale tenhle film se dá určitě vidět a myslím si, že rozhodně neurazí. ()

Davej

To bude určitě superfilm, pomyslel jsem si když jsem zahlédl v tv programu hvězdné obsazení. To jsem ze zase jednou spletl, utrousil jsem, když jsem se probudil a vypnul televizní přijímač. ()

Prochy38

Nuda. Jak to jinak shrnout?? * za J. Nicholsona, * za J.Lo. Jinak po herecké stránce, hudební, scénáristické i všech dalších prostě o ničem. Divné.... ()

Chřástal

Slušná práce, která neurazí, ale nejspíš ani nezanechá nějaký hlubší otisk. Scény, kde se objevují Jack Nicholson, Michael Caine (hlavně ten) nebo Jennifer Lopez (všichni hrají postavy, které mají šanci chytit příležitost za pačesy, ale liší se tím, co jsou pro to schopné udělat) udržují pozornost, naopak mínusem je nanicovatý hezoun Stephen Dorff jako kladný hrdina. ()

Puol

Nudnejší thriler s mladou Lopezkou , ale hlavne s dvoma stárnucími zlodejmi v podaní Nicholsona a Caina. Tí dvaja sa k sebe náramne hodia! Sú to veľmi podobní parchanti, ktorí si absolutne nedôverujú. ()

robo7773

Nic moc, priznam sa ze som pri nom nevydrzal, proste vas neudrzi na stolicke pozerat tento film, nicim vas nezaujme a nevtiahne do deja, je to slaby film. A ked sa k tomu prida aj fakt ze Jennifer nam nic neukaze zo svojej krasy, tak sa naskytuje otazka, na co vlstne pozerat tento film??? :)) ()

boyd.

Je to celkem průměrný thriller, který doporučuji když se potřebujete na hodinku a půl odreagovat a vypnout mozek. Podle obsazení sem ale opravdu čekal mnohem víc než jen kvalitnější béčko, přece jenom Nicholson a Caine jsou světoví herci a jsou většinou zárukou dobrého filmu. Škoda no, chtělo to větší dynamiku a svižnější gradaci příběhu. Ps: Jennifer je kočka, kdyby byl film bez ní, dal bych jen dvě hvězdy ()

catt

Někdy je láska silnější než všechny hrůzy kolem. Prostě Jack Nicholson v jedné ze svých psychopatických rolí. ()

Bigfuckman

Taková plejáda prvotřídních herců (o 2 to platí určitě) a takový lehce podprůměrný film to zamrzí. Slabou útěchou může být sic neobnažená zato ale opravdu nádherně vyšpulený prdelka Jennifer Lopez v jedné krátké pátrací scénce. ()

Vráťa

průměrná zápletka se rozplizne v nadprůměrně zbabraný konec, kdy všichni jsou gauneři i klaďáci zároveň. Snaha o NEčernobílé charaktery se nezdařila. Trošku vyváženo grimasou J.N. ()

Oxytocin

Film je naprosto o ničem. Neoriginální zápletka, nudné pasáže, akce či napětí typické pro thriller žádné, ... Bída na jedno zkouknutí. ()

andy60

I přes ty slavné herecké osobnosti, jen průměr. Stále jsem čekal, že se to nějak rozjede, ale nestalo se. Vše se točí okolo náhrdelníku a rodinných vztazích, ale ne a ne se to dostat člověku pod kůži. ()