Byl jednou jeden... člověk (TV seriál)

• Francie

Était une fois l'homme, Il

Once Upon a Time... Man

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný

Francie, 1978, 26x25 min

Albert Barillé

Albert Barillé

Jooooooooooo, tak toto je pro mě kult. Nezapomu, jak sem to každou neděli sledovala. Vždycky sem si rychle ustlala postel, umyla zuby..to abych se mohla nerušeně dívat a máma neměla řeči..Jo a taky ste fandili těm zlým?:))(27.11.2006)

Z počátku je seriál výborný, ale jak čas postupuje a historie se zhušťuje, stává se ze seriálu časem hodně faktografický a někdy až nepřehledný komentář, hlavně pro děti. A samozřejmě s akcentem na historii z francouzského pohledu.(18.9.2005)

Nepřekonatelná edukativní klasika, ostatně jako celá série Byl Jednou Jeden...jenže nejlepší může být jen jeden, a tím je Byl Jednou Jeden Život;)(26.12.2003)

Tak z tohohle seriálu si pamatuju snad víc faktů než ze školy...no ze základky každopádně :-D(22.10.2007)

Vynikající seriálek pro děti.Seriál obsahuje spoustu pěkných scén a hlavně je pojat humorně.Myslím , že i dospělí člověk se na "Byl jednou jeden člověk " rád podívá.(22.3.2007)