poster

Město duchů

 • USA

  Ghost Town

 • Slovensko

  Mesto duchov

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2008, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  No vida, další film, kde jeden člověk získá možnost vidět duchy a pomoct jim s tím, co nestihli dořešit, když ještě byli naživu. Podobnost s jinými filmy je jen velmi malá, především to je téma a malinko ta romantika, ale jinak to ostatní je tak trochu originálně pojato a to se mě moc líbilo. Romantická část se mě také PŘEKVAPIVĚ hodně líbila, takže další hezký film.(25.4.2013)

 • balone
  *

  Už ta neměnost v těch snímcích začíná být trapná, abych věděl u těch filmů co mě čeká... 10%(21.3.2010)

 • hrona
  ****

  Vynikající anglický komik ve službách USA. První hodinka filmu, jako by jste koukali na typického Gervaise, trapné situace, trapná ticha, trapné fory, zkrátka jak to má být. Pak začínáme plakat a romantit, tak jak jsme u klasických zamilovaných filmů zvyklý. Už už čekáme, kdy se všichni obejmeme ve velkolepém závěru, kdy si nakonec hlavní představitele zpočinou v náručí, podkresleném podmanivou hudbou. A hle konec sic emoční, za to celkem nestandartní, a tak to má být.(3.10.2010)

 • Arkos
  ****

  Velice dobrá romantická komedie, která je však chvílemi i dost vážná, což však v tomto případě zcela určitě není na škodu. K tomu vynikající Ricky Gervais a slušná Téa Leoni, což vše dohromady znamená velice příjemně strávený čas u Vaší televize.(27.3.2009)

 • genetique
  ****

  Dôkaz, že aj klišéovitá téma sa dá natočiť s trpkou ľahkosťou, ktorá vzbudzuje dojem nezávislého filmu. Romantická komédia s jemnou, ale aj tak znamenite horkou príchuťou drámy, a v ktorej najmä herci sú tvorcovia výsledného, príjemného dojmu. Originálne a nenásilne spracovanému klišé dopomáhajú jeden-dva zvraty a úprimne dojemný záver. Samozrejmosťou sú vtipné scény, ktoré dokážu pohnúť bránicou natoľko, aby opadol aj mierny filmový sentiment. 80%.(30.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace