poster

Město duchů

 • USA

  Ghost Town

 • Slovensko

  Mesto duchov

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2008, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ***

  Najprv som chvíľu sondovala terén a hneď potom sa začala skvele baviť nielen na dialógoch. Situačný humor, suché odpisy, bizarné vedľajšie postavičky, ale aj samotný zubár "Pinkass" Pincus na mňa pôsobili veľmi osviežujúco :-) A čo ešte zopár skutočne geniálnych nápadíkov! To som sa nahlas smiala! Lenže keď sa to asi v polovici začalo zvrhávať na legendárneho Ducha, spadli mi kútiky úst. Ale nejako som to už doklepala, aj keď s pocitom, že originalitu spracovania i suchý humor v dialógoch utopila po tisíci raz omletá romantická kaša :-( Prvá polovica za 4*, druhá za 2*.(15.6.2009)

 • juta
  ****

  No vida, další film, kde jeden člověk získá možnost vidět duchy a pomoct jim s tím, co nestihli dořešit, když ještě byli naživu. Podobnost s jinými filmy je jen velmi malá, především to je téma a malinko ta romantika, ale jinak to ostatní je tak trochu originálně pojato a to se mě moc líbilo. Romantická část se mě také PŘEKVAPIVĚ hodně líbila, takže další hezký film.(25.4.2013)

 • ladko
  ****

  Celkom príjemná romantická komédia s jemným inteligentným humorom(ala David Brent). Nič svetoborné, klišé tradične dosť, ale i tak sa na to veľmi dobre pozeralo. "When did you get your horse?" :)(26.12.2008)

 • HoneyBunny
  ***

  Na opravdu dobrou romantickou komedii je Město duchů málo vtipné (navzdory přítomnosti "komparzisty" Rickyho Gervaise) i málo romantické (navzdory kráse Téy Leoni). A jako by to tvůrci tušili, o nějaký doják se ani nesnaží a citové vydírání ucítíte jen v závěru, kdy se neřeší láska, ale duchové. Tím se dostávám s největšímu plusu filmu: Greg Kinnear je tu opravdu okouzlující a vy mu budete přát víc prostoru a zajímavější role. Promiň Ricky, ale zrovna od tebe jsem čekala více geniální trapnosti a ujetých vtipů.(17.4.2009)

 • Handle
  **

  Nic extra, moc mě to nebavilo..(15.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace