Město duchů

Ghost Town

Mesto duchov

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2008, 102 min

Budu asi jeden z mála, ale Rickyho Gervaise a jeho pitvořící se humor nemám (moc) rád. Nicméně mě Ghost Town vcelku potěšil. Řekněme si to na rovinu, ten film se snaží být tak moc originálním, že mu to přejete, ale pak vidíte, jak upadá do stejných šablon jako tisíce filmů před ním a je po srandě. Na druhou stranu pár slušných vtípků se tu najde a Téa Leoni je pěkná ženská. Na takových 60 % to vidím bez problémů, proč taky ne, na jedno zhlédnutí to je super…(2.1.2011)

Každý umře. Obvykle na konci života. A jen jednou….. New York je plný duchů. Jsou všude a je to hlučná, vlezlá, panovačná sebranka co spoustu věcí před smrtí nedořešila. No a jen on ji může pomoct. Ale nechce. Duchařská romantická komedie – to už tady bylo. Nepřináší nic nového, oprašuje duchařské vtípky a jen konverzace vede občas k pobavení. Hlavní hrdina není žádný playboy a se sympatiemi k němu jsem na vážkách. Trošku to zachraňuje T.Leoni. Prostě taková normální komedie bez zvrhlostí, s normálním humorem a příběhem o lásce, která je slepá a štěstí občas sedne i na vola – vlastně protivnýho zubaře. Když se změní, samozřejmě. PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(15.9.2009)

Celkom príjemná romantická komédia s jemným inteligentným humorom(ala David Brent). Nič svetoborné, klišé tradične dosť, ale i tak sa na to veľmi dobre pozeralo. "When did you get your horse?" :)(26.12.2008)

Námetom nič nové na filmovom nebi, no tvorcom to tak nádherne vychádza, že ako odpočinková záležitosť na ozajstné zasmiate počas sledovania až odzbrojujúco milé, hlavne čo sa obsadenia hlavných predstaviteľov týka a veselého prevedenia, ktoré miestami aj príjemne prekvapí, je GHOST TOWN ideálnou voľbou. Proste čistý cit =).(12.3.2009)

3,5*/5...Suchý humor- to je moje!!! Ricky Gervais je síce suchší ako to najlepšie martiny, len nie vždy dobre a vhodne pretrepané...Nápad to má vynikajúci, prevedenie sa vymotalo z počiatočného kŕča a postupne pridáva na sile. Je to naozaj fajn filmík, ale zvlásť v komediálnej rovine sa to snaží dostať do územia, kde bezkonkurenčne kraľuje Woody (aspoň na mnohých miestach som si spomenul na neho). A btw už som to písal, no nemení sa to - Téa Leoni je mi fest nesympatická..sorry Téa:)(11.4.2009)