Malá čarodějka Bibi

Bibi Blocksbergová

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2002, 102 min

• Valentin

Německá Harry Potterová... což není tak pravda, koukl jsem se na wikipedii a příběhy této čarodějky jsou už z roku 1980, jen ty filmy se asi snaží přiživit se na slávě Harryho Pottera. A je to hodně špatné... německý film pro mládež, už to samo zní děsivě.(11.1.2011)

• janulin123

tenhle film jsem viděla bohužel ve sloneštine a soudím, že kvůli tomu ještě stoupla stupidnost tohoto film. Už si nepamatuju, jak přesně zaklínali (nějaké puf-puf či co), ale vím, že jsem se u toho vždycky hrozně smála. A třešínka na dortu byli ty písničky, melodie příšerná, pěvecký výkon slovenských dabérů tomu nijak nepomohl, spíš naopak.(16.2.2011)

Tenhle díl byl horší než Tajemství modrých sov nebo jak se to jmenovalo. Průměr(22.12.2014)

• honajz2

Taková kravina to byla..(13.8.2014)

• Slarque

Levná a nudná německá fantasy moralita, která bude vaše potomky vychovávat tak urputně, až usnou. Zlo je směšně nudné, herecké výkony na nule, hudba monotónní, výprava minimální a triky na úrovni českých TV seriálů.(12.8.2006)