poster

O princezně z Rimini (TV film)

Pohádka

Česko, 1999, 61 min

 • Jinny
  ***

  Chytré, jenom trochu moc studiové. Že by to měl být problém? Ale prosím vás, Copolla si u Draculy taky nestěžoval a jak to pěkně vyšlo!(12.12.2003)

 • Radek99
  ***

  Starosvětsky se tvářící pohádka natočena v duchu a tradici předlistopadových televizních inscenací. Televizní. Pěkné...(26.12.2014)

 • Ded@M@tes
  ***

  Česká průměrná pohádka. Poslední, kterou Ludvík Ráža natočil. Navíc výše nad dnešní tvorbu nedosahuje, proto jen za tři. ( Hodnocení: 6/10 )(23.4.2012)

 • Elyssea
  ****

  Velmi přijemná pohádka, hlavně díky sympatickým hercům. Pavla Ptáčková, jinak výborná divadelní herečka by si zasloužila mnohem více příležitostí v televizi. Michal Dlouhý, jako její bratr mi sedí mnohem více, než Vladimír v roli krásného krále. Markéta Hrubešová, Jana Hlaváčová a Radoslav Brzobohatý, ti pouze završují výborné herecké obsazení. Z malé televizní Popelky se vylíhla jedna z Královen mezi dnešními pohádkami z ČT1.(1.6.2008)

 • salahadin
  ***

  Nemohl jsem se s nikým ztotožnit. Bráškům Dlouhým to nesluší, ba naopak - narcistní Vladimír vypadá strašně směšně. Princezna z Rimini je blbá a naivní jak podrážka od boty a ta druhá princezna, která by nepočala, ani kdyby žila s nosorožcem (stálá bolest hlavy) je taky žúžo. Neměli aspirin? Trochu mě nudilo stále přesvědčování á la "ty jsi krásná", "ne nejsem", "ale jsi", "ne nejsem!". Výborná je však hudba.(26.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace