poster

Bělásek

 • USA

  Powder

 • Slovensko

  Púder

Fantasy / Drama

USA, 1995, 107 min

 • Lord.Jim
  ***

  Mohlo to být hódně dobré, postava Běláska byla nádherná a celý Bělásek byl nádherný, děj však vyrazil - po pár hezkých momentech - nezajímavým směrem. Na druhou stranu, co s tím? Kolik přijatelných konců přichází v úvahu? Žádný.(3.2.2011)

 • MissJ
  ****

  "Tak ještě jednou, Jeremy, tvrdíš, že ti předtím ještě nikdy neměřili IQ. Je to tak? A když tě doučovala tvoje babička, nekomentovala to nějak?" - "Říkala, že mi to jde." Citlivě, ne však přehnaně sentimentálně vyprávěný příběh muže, který se "trochu" liší. Film prodává především perfektní herecké obsazení. Kromě Běláska je velmi sympatická i postava Jessie Caldwell v podání Mary Steenburgen, a jako vždy mě potěšil Jeff :)(26.7.2010)

 • Fr
  ****

  RETRO ...a pak přijdou lidé a uvidí ho. A odvedou nejzajímavějšího chlapce s jakým se můžeš setkat.…. Mám rád filmy o nadpřirozenu, věřím na zázraky. A bohužel nedokážu pochopit, proč všechno čemu nerozumíme, musíme zničit. Asi (i) proto se na tuhle pohádku plnou melancholický hudby J.Goldsmitha a elektrizující atmosféry rád dívám. (Možná v ní vidím (malého) předchůdce Zelené míle.) Každopádně mně příběh chlapce, jenž poslouchá lidi ,,ze vnitř“a jehož vědomost překonala lidskost nenechává v klidu. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ***(4.9.2005)

 • - Natáčení probíhalo v americkém Texasu. (Terva)

 • - Poté, co byl Viktor Salva odsouzen za obtěžování mladého herce v roce 1988, chtěl Walt Disney režiséra z práce na filmu odvolat. Později jej už studio nikdy neoslovilo. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace