poster

Bělásek

 • USA

  Powder

 • Slovensko

  Púder

Fantasy / Drama

USA, 1995, 107 min

 • eLeR
  ***

  Taký priemerný film, ktorý Vás baví a neurazí, ale akoby ste to už niekde videli. Keď som si rozklikla, kto vlastne je Sean Patrick Flanery ... no nechápala som. Od Salvu si chcem určite pozrieť ešte Pokojného bojovníka. :-)(29.10.2013)

 • Lord.Jim
  ***

  Mohlo to být hódně dobré, postava Běláska byla nádherná a celý Bělásek byl nádherný, děj však vyrazil - po pár hezkých momentech - nezajímavým směrem. Na druhou stranu, co s tím? Kolik přijatelných konců přichází v úvahu? Žádný.(3.2.2011)

 • Terva
  *****

  Jeremi Reed alias Bělásek ( Powder ) alias Sean Patrick Flanery to nemá v životě lehké. Je jako albín, matka mu umřela, táta se ho vzdal. Proto žije se svou babičkou a dědou, ani ti však nebudou žít věčně. Jejich smrtí začíná jeho příběh. Příběh albína z nejvyvinutějším mozkem v historii lidstva, příběh " člověka ", který přitahuje všechny formy elektrické energie. Příběh dojemně poukazuje na několik lidských vlastností, které bychom snad ani neměli mít. Příběh zloby a nenávisti vůči jedinci, který nezapadá do našich měřítek. V příběhu si mimo jiné zahrají Jeff Goldblum alias Donald Ripley, Lance Henriksen alias Sheriff Barnum nebo Mary Steenburgenová alias Jessie Caldwenová. Tento příběh točil kameraman Christopher Doyle a hudbu dělal Boris. ....věřím v posmrtný život, protože energie nezaniká, přenáší se, transformuje a je věčná..... ALBERT EINSTEIN.(10.7.2010)

 • - Poté, co byl Viktor Salva odsouzen za obtěžování mladého herce v roce 1988, chtěl Walt Disney režiséra z práce na filmu odvolat. Později jej už studio nikdy neoslovilo. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v americkém Texasu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace