Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

Knor

Super komedie se spoustou hlášek a hlavně originální příběh o plavbě na hoodně teplý lodi. Já se bavil až kam, jednoduchá a hlavně hodně vtipná komedie. ()

saluki

To jsem si tak jednou balila brka na dalsi den a zrovna zacal tenhle film, byla jsem prilis zaneprazdnena to prepnout a nakonec jsem toho nelitovala, bo jsem cumela nonstop a dokonce jsem se i smala. Po par letech v animaci a temer pokazde s gay kolegy mi to prislo fakt ftipne. Mozna taky proto ze jsem v mladi brala nake ty drogy. Svedsky opalovaci tym :D ()

Shitonit

Plnou parou do něčího zadku :-) jasně že to je strašně špatná komedie, nechutná, přihřátá.. ne, přehřátá, jojo, to určitě asi je, pokud od toho čekáte něco běžnýho, něco co vás pobaví, anebo pokud patříte k tý smutný většině.. Mě se to však stalo. Ne, že by mi vyloženě dělalo radost, když mi někdo nebo něco projíždí vjezd do čokoládovny, mě se stalo to, že mě tahle ujeťárna příjemně chytla za koule hned od začátku, a já se řehtal smíchy až do konce. Jediný co mi vadilo, že na tý lodi nejsem taky !!! ()

himor odpad!

Krásny príklad ľudskej tuposti. Bez štipky rozumu. Jediné čo tam stálo za to je Roselyn Sanchez, ostatné v tomto televíznom plátku stálo za makový prd. 5% ()

Fanak

Tak tohle to je typický představitel komediální odrůdy nazvané "tak blbé, až je to vtipné". Trapná slátanina, u které jsem se však, přiznávám, občas i zasmál. Vtipný je například štěk Willa Ferrella, Roger Moore je slizský až běda, několik nechutností se zde taky najde, ale nejvíc ze všeho zde razí "poučení o tom, že i gayové jsou vlastně fajn chlapi". ()

ramislav

Jedna z mých oblíbených komedií. Od začátku až do konce filmu jsem se náramně bavil, nebyla snad ani minutka, při které jsem se nezasmál. Po dějové stránce to zlehka pokulhává, ale o zábavu je zčistajasna postaráno. Musím zde pochválit herce C. Goodinga Jr., protože ním ztvárněná postava nemá chybu a dost si to užíval. Vynikající komedie plná luxusních scén, vtípků, překrásné samotné ženské na lodi atd. Musím tomuhle skvostu dát 90%! ()

CRYPT

Jedna z nejůžasnějších komedií co jsem kdy viděl. Jsem velice vybíravý co se týče komedií, asi proto, že jsem nějak ztratil smysl pro humor :-) Každopádně toto jsem viděl už tolikrát, že jsem to přestal počítat. Nádherný nádech exotiky, rekreace, slunce a žen (i když žen xD ). Připočtěte si sexuální symbol Roselyn Sanchez + její názornou ukázku jak udělat chlapa :-)) + sympatickou Vivica A. Fox + celé Švédské opalovací družstvo a film u kterého se nudit nebudete je na světě. Pro mne jedna z TOP komedií. ()

Mr.nachos

Docela se divím kolik odpadů! tenhle film dostal, protože podle mě je to povedená komedie. Velikým překvapením pro mě byl Roger Moore. Jeho postava mě moc bavila, už proto, že asi málokdo by si ho dovedl v takové roli představit. Takový lepší průměr to je a mých 60% si to rozhodně zaslouží. ()

Sarcasmgirl

Musím se přiznat, že tohle byl první film, který sem vlastnila na nosiči. Omlouvá mě snad jen to, že mi bylo 11. Dnes toho trpce lituji. Jistou dávku humoru to nepostrádá, ale je to tak křečovitě kýčovitý a hnaný do absurdího extrému, až je to uboze trapný od začátku až do hetero happy endu. ()

Johniii

Je to úchylný, ale jak tak koukám tak mi to lezlo na nervy méně než většině zdejších uživatelů. Myslím si, že to není zas takovej průser ()

Brano

Možno dve, tri naozaj vtipné scény je za celý film dosť bieda. Začiatok bol celkom slušný aj originálny a po zostrelený švédskeho opaľovacieho mužstva žien som očakával, že sa tá zábava rozbehne. Ale nič také neprišlo a bolo to ešte horšie a nudnejšie ako prvá polovica. Takže s tým popisom "komédia" by som bol opatrnejší. ()

bohhous22 odpad!

Udivuje mne,jak herec Cuba Gooding Jr. pendluje od těch největších sraček,k velkým režisérům(viz. např. Ridley Scott-American Gangster).Prachy jsou holt prachy. ()

pekas

Po dalším shlédnutí této slaboduché komedie musím konstatovat: Ano je to slabé, ale prostě to baví. Je zbytečné pitvat zápory, když je to kus, co se dá vidět víckrát. Chápu i ty, co se pohoršují a odpadují. Ale i ty, co to ohromně baví, protože já se blížím spíš k té druhé skupině. 70% ()