Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

Lenka0064 odpad!

Strašný, strašný, strašný!!! Pro nadržené puberťáky a ty, co stále mají homosexuály za úlisné hochy s tenkým hláskem. ()

Candyman

Já se u toho smál, vy odpadi se fakt neumíte odreagovat. Znám ty typy co jsou jakože nad věcí, něco ve stylu "tohle je pod mou úroveň" , ale pak nevím jestli by se měli nějaké ulítlé komedie točit. Raději si dáme nějaké hodně složité drama a pak můžem říkat kamarádům jak jsme vzělaní, že? ()

BLADER

Tak, no, ďalšia bláznivá komédia, ktorá rozpráva príbeh dvoch bláznivých chlapíkov na neuveriteľnej ceste po mori. Tento film je podľa mňa celkovo celkom zábavný, taká srandička. Nič náročného a preto sa mi to tak veľmi páči. ()

Likan7

Celkem sympatický kousek. Přestože znám mnohem lepší komedie, tak přesto se na to v tv rád podivám. 2* za neskutečně sexy Roselyn Sanchez. ()

Alexandre

Je to tak trochu kravina, ale smál jsem se skoro pořád. ...a taková má komedie být, ne? Alespoň 60% by si to zasloužilo. ()

Ceberus

Pokud vypnete mozek, je to celkem rozumná komedie. Gooding se ksichtí velice přesvědčivě, na ostatních mužských hercích už tak moc nesejde a dámské obsazení má za úkol zaujmout něčím jiným. Roger "Bond" Moore nebyl až tak k popukání, ale dojem z filmu nijak nezkazil. ()

bono22vox

Možná ne nejhorší, ale stoprocentně ,,nejteplejší´´ film posledních let... Cuba Jr. mi tam nějak nesedí, nevím proč... :-) ()

Armin82

Kvalitativně katastrofa, ale několikrát jsem se během filmu od srdce zasmál a přítelkyně taky. Takže asi nebudem tací suchaři, jako spousta lidí zde. Prostě bláznivá jednoduchá komedie a k smíchu to občas opravdu bylo. Což je samozřejmě primární cíl komedií, rozesmát diváka. Za úroveň filmu jako takovýho víc jak 10% dát nemůžu, ale za ten občasnej smích, opalovací tým a Victorii Silvstedt musim dalších 30% přidat :-) Jenom ten bejvalej Bond mi v roli buzíka vůbec neseděl. Na jeho kariéru a zkušenosti to byla role pod jeho úroveň ()

Bukiet odpad!

Šel jsem na tento kousek z donucení přátel. Bylo nás, ubožáků, v kině sedm. Po čtvrt hodině odešli první dva a po dalších pěti minutách jsem zdrhnul i já. Přiznávám se, tenhle film jsem zbaběle nedokoukal až do konce. Snad mi někdy bude odpuštěno, že jsem nechal kolegy v kině samotné. Dobře jim tak! ()

m0lL!sS

Komedie postavená na bázi jednoduchého, ale velmi účinného humoru, který vás zaručeně rozesměje a mnody přivede až k slzám smíchu. Nečekejte žádné zázraky, pouze pohodovou zábavu, kde vám budou těmi nejlepšími společníky počítačový programátor Jerry a jeho nejlepší kamarád Nick. Nebojím se dát tři hvězdičky a osobně mě mrzí, že někdo dává filmu odpad, aniž by ho celý zhlédl. ()

hero_bk

Slovo kýč už je kýčem samo o sobě, ale právě tady je nutné ho použít, protože tento film obsahuje snad všechny existující kýče (romantických) amerických komedií. Ať už je to útěk od oltáře, zběsilý útěk (tentokrát ne na letiště, ale do přístavu), vyznání lásky strašně originálním způsobem někomu, kdo vás už dávno odmítl, výměna pokojů, domněnka o strávené noci... takhle bych mohl pokračovat donekonečna.... Na druhou stranu jsem v některých okamžicích úžasně zasmál, je to taková oddychovka, kterou se nedá brát vážně, ale spíš jako na odreagování po dlouhém dni... 4* ()

Kinpr

Viděno snad pětkrát a stále jsem se u některých scén bavil královsky. Rozhodně to není tak špatná komedie, jak by se dalo dle hodnocení usuzovat. Znám haldu mnohem horších s vyšším hodnocením. Navíc ta hlavní slečna z lodi je zatraceně sexy. Snad jedinou chybičku bych viděl v českém dabingu, ale nakonec si na to zvyknete. ()