poster

Demolition Man

 • USA

  Demolition Man

 • Slovensko

  Demolátor

Akční / Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 1993, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Komédie z fašizoidního San Angeles, které bude brzy navráceno na správnou cestu živočišné anarchie defrostovanými maniaky z minulého století. Jeden umí háčkovat, šít či zaplnit Sandru až po okraj tekutým transferem, druhý nosí montérky a rád oprašuje policejní kód 187 (Vražda, smrt, zabití). Zábava na jedno použití možná, kult ani omylem. Tak mě napadá, kdyby byl u nás v práci nainstalován hlásič "Porušení slovního morálního statutu", byl by slyšet jen nepřetržitý zvuk klaksonu..(8.11.2010)

 • StarsFan
  ****

  Kdo by kdy řekl, že kvůli Slyovi vydržím vzhůru až do půl jedný v noci, když už odpoledne jsem ve škole padala únavou. A to ani nehraje mýho oblíbenýho Rockyho. Demolition Man je po všech stránkách příjemná zábavička, akční nářez s prvky komedie, ale člověk se u toho nemusí chytat za hlavu. Což, jak jistě uznáte, není zas tak úplně obvyklá kombiace. A pro zastánce intelektuálních filmů nese i jisté poselství; totiž, že mnoho dobra nakonec škodí. Už hodně lidí uvažovalo o dokonalé společnosti, ale skutečně toužíme po životě, kde jste pokutováni za každé sprosté slovo, nesmíte legálně nikoho líbat a největší kriminální událostí měsíce je nasprejování několika písmen na zeď domu? Takže díky bohu za všech sedm smrtelných hříchů i ty zkurvený hajzlíky, kteří čas od času nějakou blbůstkou a postavením se proti řádu všem ostatním připomenou, co je lidem skutečně blízké.(29.3.2008)

 • Hakha
  *****

  Výborná zábava, která se jen tak nevidí, plná primitivních zbraní, vtipného herectví švadlenky Sylvestera Stalloneho, cool záporáka Wesley Snipese a se sympaticky naivní Sandrou Bullock a všech obyvatel. Celý film je natočen s tak příjemnou nadsázkou, že nemohu dát méně než 5 hvězdičkové hodnocení. Každým zhlédnutím film zraje jak víno...(20.2.2006)

 • TheMaker
  *****

  Naprosto geniální film se kterým jsem vyrůstal. Bomba ! >Buďte dobří !(11.12.2007)

 • Radyo
  ***

  Jak tady podotýká EdaS, opravdu je to spíše komedie. Pokud to člověk bere jako pokus o legraci, tak je to dobré, ale pokud by to měla být jen akční sci-fi, tak to bohužel neplatí.(31.7.2002)

 • - Ve filmu je zmíněn Jeffrey Dahmer. Jedná se o amerického sériového vraha, který v letech 1978 - 1991 zavraždil 17 lidí. (DoMoS)

 • - John Spartan (Sylvester Stallone) v jedné scéně říká Lenine Huxleyové (Sandra Bullock): "Kde ses naučila tak kopat?" a ona odpoví: "Ve filmu s Jackie Chanem". Jo ta narážka na to, že hlavní záporná role byla první nabídnuta právě Jackie Chanovi. Roli Simona Phoenixe ale Jackie Chan odmítl. (Butcher of Blaviken)

 • - Vozidlo, se kterým vyjede John Spartan (Sylvester Stallone) z podzemí, je Oldsmobile 442 V8 z roku 1970. (Saur.us)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace