Jaký byl váš život, než se náhle všechno zastavilo? Filip je od dětství rozený vítěz. Navštěvuje poslední ročník medicíny a užívá si života, ať už jde o sport, nebo dívky. Po studiích by rád nastoupil do hradecké nemocnice. Jenže toto přání se mu splní dřív a jinak, než plánoval. (Česká televize)

milos.bradik

Je velmi poznat, že to není původní český námět a to, že je humor a děj nahrazen častým sexem a z hlavního hrdiny se tady dělá krasavec, po kterém touží každá žena a který to také využívá, tím se tedy u mne ČT moc nepředvedla. ()

Fahrenheit odpad!

Příšerná rádoby moderní forma, prudké střihy, úplně zbytečné titulky, chabé herecké výkony. Podívaná pro puberťáky, jenže ti na ČT moc nekoukají. ()

JenTR

Je to trošku náhoda (nebo spíš trapné kliché?), že kluk, co studuje neurochirurgii zrovna dostane mozkový tumor. Vždyť klidně mohl studovat animaci medvídka Pú a dostat nádor, vyšlo by to nastejno. Trochu mi to připomíná Basníky, asi tím, že se jedná o mladé ambiciózní felčary...celkově docela smutné a depresivní, ale rozhodně koukatelné. ()