foto

Natálie Řehořová

  • nar. 30.5.1989 (26 let)
    Praha, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Rodiče jí už od jejích útlých let vodili do sokola, protože byla velmi neposedné a hyperaktivní dítě a bylo třeba jí nějak unavit, aby doma tolik nezlobila. Od malinka tak vynikala nad vrstevníky svou ohebností, mrštností a energičností. Až do svých 15 let se věnovala velmi intenzivně sportovní gymnastice (Teamgym Sokol Dejvice). Vždy byla velmi společenská a nikdy nezkazila žádnou legraci. Už od dětství velmi ráda bavila své okolí, předváděla se, vymýšlela různá vystoupení, ve kterých by účinkovala a jejím velkým životním snem bylo stát se herečkou.

Při základní škole proto navštěvovala dramatický kroužek a poté i přípravné herecké kurzy na konzervatoř, kam byla přijata na hudebně-dramatický obor. Také byla členkou dětských pěveckých sborů Prážata a Resonance.

V současnosti už má na kontě účinkování v několika nezávislých filmech - ZVONOKOSY (francouzský film, natáčel se v ČR a měla tam maličkou roli Mariánské družičky), HONZA (zahraniční režisér natáčel ve spolupráci s FAMU film o židovském chlapci podle skutečné události; hrála židovku Dášu), KAFÉ (studentský film budoucí režiserky Veroniky Nastoupilové, jehož tématem je život dívky závislé na kávě; hrála hlavní roli; tento film se na nezávislých festivalech umisťoval na předních místech a ona dostala i zvláštní cenu za herecký výkon), GRAMOFON (další krátký filmeček od Veroniky Nastoupilové; je o moci, která má chuť dělat si s naším osudem co se jí zlíbí), CARGO (film vedený britským režisérem ve spolupráci s FAMU; příběh muže, jemuž byl do opatrovnictví svěřen malý chlapec, který se pod jeho vlivem mění doslova ve zrůdu; hrála dívku unesenou z Ruska a prodanou do nevěstince). Také si zahrála v seriálech DOBRÁ ČTVRŤ II (feťačka), ČERNÁ SANITKA (dcera Dana) a KRIMINÁLKA ANDĚL (barmanka Lenka). Do světa televizních filmů vstoupila pohádkou KŘIŠŤÁLEK MEČ. V ní si zahrála jednu z hlavních rolí - Johanku. Film se natáčel v roce 2007 na zámku v Blatné pod vedením režisérky Jitky Němcové.

Jejím dosavadním největším filmovým úspěchem bylo účinkování v hlavní ženské roli francouzského dramatu UN LAC (Jezero), ve kterém hrála dívku Hege. Tento film se natáčel počátkem roku 2008 ve Francii a byl vybrán na filmový festival v Benátkách, kde získal zvláštní cenu poroty v soutěžní sekci Horizonty. Režisérem tohoto snímku byl Philippe Grandrieux.

Věnuje se také divadlu. Pravidelně účinkovala ve Vinohradském divadle v inscenaci Herkules a Augiášův chlív pod vedením režiséra J. Brabce (2007). Měla roli děvčete pro všechno. Její dalším divadelním počinem byla malá role ve hře Bouře (2007, 2008) režiséra Jakuba Korčáka v rámci Letních Shakespearovských slavností. Ztvárnila v ní vílu Iris.

Jak sama říká, hraní v divadle je pro ní obrovský zážitek. Souznění s divákem, kouzlo okamžiku - to jsou věci, které jí k němu táhnou. Rovněž natáčení filmů jí velmi nadchlo. Přejme jí, aby jí ten elán vydržel a my, diváci, se mohli těšit z jejích hereckých výkonů.

Ondřej "ostruvek" Šťastný

Herecká filmografie

2016 Den opričníka (divadelní záznam)
V.I.P. vraždy (TV seriál)
Bez hlavy (E10)
2015 Fotograf
2013 Škoda lásky (TV seriál)
2012 Příliš mladá noc
2011 Poupata
Žena, růže, píseň, kost... (studentský film)
2008 Černá sanitka (TV seriál)
Jezero
Kriminálka Anděl (TV seriál)
2007 Křišťálek meč (TV film)
2005 Dobrá čtvrť (TV seriál)

TV pořady

2013 Refreš/h/ (TV pořad)
2011 Barrandovský videostop (TV pořad)

Hudební videoklipy

2015 David Koller - Recidiva (hudební videoklip)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace