Atlantis: Milo se vrací

Atlantis: Milo's Return

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Akční

USA, 2003, 70 min

Direct-to-video sa podpísalo aj na Atlantíde, no nie je to až taký prešľap ako pri iných filmoch. Tri poviedky zlepené do jedného 70 minútového mixu. Našťastie sú poviedky celkom nápadité a výrazne nenudia. A ak ste si obľúbili postavy z predchádzajúceho filmu to si ich užijete až až.(20.1.2011)

Možná bych dal i pět. Víc dobrodružnější než jednička a stále se něco děje. Když už máte dojem, že film končí zase se něco začne dít.(25.3.2009)

Tri dobrodružstvá, ktoré by svojou témou na prvý pohľad mali vyznieť veľkolepo ale opak je pravdou a ide skôr o utrpenie v nejakom dejovom utápaní, nemá to žiadne grády, prepracovanie, je to len odbité. /35%/(10.3.2013)

Já si nemůžu pomoct mě se tohle libilo zajímavé příběhy, vtipné postavy. Každá ztěch částí příběhu měla něco do sebe a chvílema to vypadalo i hororově rád jsem se na to vždycky podíval a original VHS této pohádky co jsem dostal si hodlám nechat.(31.3.2012)

• berg.12

Tři epizody neralizovaného seriálu sešumlané nějak v jeden celek a s trapným závěrem stylu "aby to nějak skončilo". Animace a vůbec vše o dvě třídy horší než původní film, veškeré kouzlo je pryč, za snad jediný klad můžu považovat určité rozvíjení charakterů jednotlivých postav, které v prvním díle hodně chybělo. V porovnání s ním jasný průšvih, ale protože znám mnohem horší věci, ty dvě hvězdičky daruju. Holt každý se nějak snaží vydělat na živobytí.(17.10.2005)

• - Zatímco v prvním filmu namluvil Mila Michael J. Fox, v tomto příběhu jej namluvil James Arnold Taylor. (Terva)

• - Florence Stanley, která namluvila paní Packardovou, zemřela rod po skončení produkce snímku ve věku 79 let. (Terva)

• - Původně se film měl jmenovat Atlantida: Shards of Chaos. (Terva)