poster

Atlantis: Milo se vrací

 • USA

  Atlantis: Milo's Return

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Akční

USA, 2003, 70 min

Režie:

Tad Stones
 • berg.12
  **

  Tři epizody neralizovaného seriálu sešumlané nějak v jeden celek a s trapným závěrem stylu "aby to nějak skončilo". Animace a vůbec vše o dvě třídy horší než původní film, veškeré kouzlo je pryč, za snad jediný klad můžu považovat určité rozvíjení charakterů jednotlivých postav, které v prvním díle hodně chybělo. V porovnání s ním jasný průšvih, ale protože znám mnohem horší věci, ty dvě hvězdičky daruju. Holt každý se nějak snaží vydělat na živobytí.(17.10.2005)

 • Dexter1
  ***

  Direct-to-video sa podpísalo aj na Atlantíde, no nie je to až taký prešľap ako pri iných filmoch. Tri poviedky zlepené do jedného 70 minútového mixu. Našťastie sú poviedky celkom nápadité a výrazne nenudia. A ak ste si obľúbili postavy z predchádzajúceho filmu to si ich užijete až až.(20.1.2011)

 • Fingon
  **

  Už první díl nebyl žádný zázrak, ale tohle je těžká, těžká nuda...(4.2.2008)

 • SeBig
  ****

  Já si nemůžu pomoct mě se tohle libilo zajímavé příběhy, vtipné postavy. Každá ztěch částí příběhu měla něco do sebe a chvílema to vypadalo i hororově rád jsem se na to vždycky podíval a original VHS této pohádky co jsem dostal si hodlám nechat.(31.3.2012)

 • blackrain
  ***

  Sama za sebe říkám, že o žádný průšvih nejde. Tenhle animák mi sednul akorát. Samozřejmě, že by neuškodilo více humoru a více akce.(28.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace