Atlantis: Milo se vrací

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Akční

USA, 2003, 70 min

Tad Stones
  • berg.12

Tři epizody neralizovaného seriálu sešumlané nějak v jeden celek a s trapným závěrem stylu "aby to nějak skončilo". Animace a vůbec vše o dvě třídy horší než původní film, veškeré kouzlo je pryč, za snad jediný klad můžu považovat určité rozvíjení charakterů jednotlivých postav, které v prvním díle hodně chybělo. V porovnání s ním jasný průšvih, ale protože znám mnohem horší věci, ty dvě hvězdičky daruju. Holt každý se nějak snaží vydělat na živobytí.(17.10.2005)

Direct-to-video sa podpísalo aj na Atlantíde, no nie je to až taký prešľap ako pri iných filmoch. Tri poviedky zlepené do jedného 70 minútového mixu. Našťastie sú poviedky celkom nápadité a výrazne nenudia. A ak ste si obľúbili postavy z predchádzajúceho filmu to si ich užijete až až.(20.1.2011)

• Fingon

Už první díl nebyl žádný zázrak, ale tohle je těžká, těžká nuda...(4.2.2008)

Já si nemůžu pomoct mě se tohle libilo zajímavé příběhy, vtipné postavy. Každá ztěch částí příběhu měla něco do sebe a chvílema to vypadalo i hororově rád jsem se na to vždycky podíval a original VHS této pohádky co jsem dostal si hodlám nechat.(31.3.2012)

Sama za sebe říkám, že o žádný průšvih nejde. Tenhle animák mi sednul akorát. Samozřejmě, že by neuškodilo více humoru a více akce.(28.2.2011)