Atlantis: Milo se vrací

Atlantis: Milo's Return

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Akční

USA, 2003, 70 min

Tad Stones

Tri dobrodružstvá, ktoré by svojou témou na prvý pohľad mali vyznieť veľkolepo ale opak je pravdou a ide skôr o utrpenie v nejakom dejovom utápaní, nemá to žiadne grády, prepracovanie, je to len odbité. /35%/(10.3.2013)

Sama za sebe říkám, že o žádný průšvih nejde. Tenhle animák mi sednul akorát. Samozřejmě, že by neuškodilo více humoru a více akce.(28.2.2011)

• Fingon

Už první díl nebyl žádný zázrak, ale tohle je těžká, těžká nuda...(4.2.2008)

Já si nemůžu pomoct mě se tohle libilo zajímavé příběhy, vtipné postavy. Každá ztěch částí příběhu měla něco do sebe a chvílema to vypadalo i hororově rád jsem se na to vždycky podíval a original VHS této pohádky co jsem dostal si hodlám nechat.(31.3.2012)

• tron

Šľak aby to trafil, to som si zasa dal. Namiesto originálu, ktorý sám osebe nebol žiadnym pokladom, som si požičal jeho trápny video sequel. Hoci všetci vedia, aké je štúdio Disney posadnuté prachmi po smrti starého dobrého pána Walta, aj tak je smutné pozerať sa, ako mu ide stále len a len o peniaze (zisk je fajn vec, ale odtiaľ pokiaľ priatelia) a tak zasycuje divákov pokračovaniami pokračovaní, obaly sú takmer identické a tak už nikto nevie, čo si vlastne požičiava. O tom, aký boli majitelia štúdia úbohí, svedčí už fakt, že sa jedná o prosím pekne trojpoviedkový celovečerný film. Potešiteľné je, že sa jedná o tajomné príbehy a na rozdiel od príbehov istej partie so sušienky milujúcim psom, sú monštrá skutočnými monštrami. Keď odhliadneme od nenápaditej réžie, priemerných scenárov a podpriemernej animácie, zostane priemerný mix akcie, záhady a humoru. Len je to hrozne smutné.(15.12.2005)