Hlas smrti

• Kanada White Noise (více)

Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou ženou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na cestě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena utonulá v řece. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny. Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály "ze záhrobí" pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho.. (oficiální text distributora)

eagle-eye

Po dlouhé době film, u kterého jsem měl bobky a po ruce jsem měl radši nočník, kdyby to na mě náhodou přišlo. Atmoška výborná, Keaton rovněž, dějově nevyvážené, ale splnilo to účel. Kdo se rád bojí u duchařin, tak směle doporučuji, nebude zklamán. ()

kwoky

Tísnivá duchařina. Nečekal jsem, že mě to tak dostane. Moc se mi líbil přerod z nevěřícího Tomáše na fanatického sledovače šumících videí. Konec je bohužel slabší, ale za to si můžu sám. Měl jsem po skvělé první polovině filmu moc vysoká očekávání. ()

Cement73

Tá štvrtá hviezda je za napätie, ktoré v tomto filme rozhodne nechýba. Trochu bláznivá myšlienka o duchoch ktoré si vyberajú obete... Micheal Keaton celkom slušne. ()

Mikeel

Nic zvláštního. Prostě duchařský film, který vystaví nějakou atmosféru a v následující scéně ji pustí. Plusem byly hrátky se zvukem, u kterých jsem se tedy lekl vždy, ale příběh mě trochu minul... ()

Zombi

Komunikace s mrtvými v thrilleru s Michaelem Keatonem? fajn. Bohužel je film trochu nevyvážený, takže nejprve je trochu zdlouhavý a pořád čekáme co se bude dít, pak příjdou celkem zajímavé a občas i mrazivé pasáže, kde se Keatonovi podaří navázat kontakt s mrtvými a oni mu předávají vzkazy, no a pak přijde naprosto dementní závěr, kterej je neuvěřitelně béčkovej a navíc postrádá veškerý smysl. Nebýt toho konce dal bych 3 hvězdy, ale takhle to budou jen 2. ()

mosnak

Musím uznat,že se mi tato duchařina líbila. A to duchařiny fakt nemusím. Michael Keaton zahrál zoufalého manžela skvěle a celkově měl film takovou zvláštní atmosféru,která mě donutila dočumět ho dokonce a uznat,že to nebylo zlé! 50% ()

Nightbreed

Obrovské sklamanie. Ukážky ma navnadili tak ,že som sa tešil na super strašidelný horor ale ani super a ani strašidelný sa nekonalo.50% ()

Pajčus

Několik momentů, které byly hodně mrazivé, ale ten příběh to zkazil - hlavně tedy ten přehnaný konec. Tento film mi odhalil existenci EVP - do teď jsem netušil, že se o něčem takovém diskutuje. ()

Berry

V celku standartní podívaná s napravidelným rozjezdem a ne zrovna moc dokončeným koncem. Ale i tak měl film štěstí, že v něm hlavní roli hrál Michael Keaton. Ne snad, že by nějak oslňoval ale připadalo mi, že byl na filmu to nejlepší. Jinak, lekačky byly taky na úrovni standartní podívané. Pokud mám ale srovnávat Whte Noise třeba se Scream (I., II.), tak vede jednoznačně White Noise, protože u toho se alespoň nenudíte, ale v podstatě, přes všechny muchy, dobře bavíte. ()

warrenur

Zaujimavy napad a miestami ozaj dobra az mraziva atmosfera. Sice uz 10 rokov stary film, ale v ramci zanru ma stale co ponuknut. Mal som vsak trochu deja vu, lebo Keatona som uz v podobnych veciach videl. Tiez to bola tusim ducharina alebo nejaky iny horror s alien abduction. Kazdopadne palec hore. Velmi potesila i Kara Unger. Vdaka tej atmosfere film celkom odporucam. A ano miestami, zvlast na sluchadlach sa mozete z tych pazvukov i zblaznit. Na druhej strane par lakaciek je v daka tomu poriadne hutnych. ()

molcan2

Hlas smrti patrí k tým nizkorozpočtovým hororom, o ktorých si myslíte, že budú naozaj hrozné, no nakoniec zistíte, že patria k tým lepším. Michael Keaton ktorý sa pokúša kontaktovať svoju mrtvu manželku podal vyborný herecký výkon. Trochu mi vadil koniec a pomalší rozjazd, ale u ducharín to už je zvykom. Hlas smrti nesadne každému ale je vždy lepší thriller než nejaký iný horor. ()

in4mator

Ze začátku průměrný a předvídatelný film plný žánrových klišé, postupem času se stává sice zajímavějším, ale nakonec dospěje do hodně podivného konce. I když teď, v průběhu psaní komentáře, jsem se dozvěděl z internetu o EVP a ITC trochu víc, takže už mně ten konec zas až tak ujetý nepřipadá... ()

mala_kea

Zdařilý duchářský kousek, který však svým koncem vyvolá další řadu otázek, než aby na ně odpověděl. Začátek a stať filmu jsou poměrně na vysoké urovni v příjemně hororovém prostředí. Jen ten nápad tolik nevyšel, přece jen mluvení s mrtvými jsme tu měli mnohokrát a bylo nám ukázano, že to jde mnohem lépe. Další tuctový americký horor, který se jako většina duchařin zařadí někam doprostřed své kinematografie, a dá-li bůh, někdy znovu spatří světlo světa podruhé. ()

Elyon

Příjemný horor se zajímavým tématem. Kdybychom skutečně mohli komunikovat pomocí EVP s mrtvými, tak by to bylo s největší pravděpodobností mojí posedlostí, ze které bych se už nedostala a věnovala bych tomu celý život. ()