Epizody(10)

Akčný komediálny seriál podľa predlohy Rhetta Reesea a Paula Wernicka a scenára Michaela Jonathana Smitha rozpráva o outsiderovi, čo dostane šancu na lepší život. K tomu však musí úspešne doručiť záhadný balíček naprieč postapokalyptickou pustatinou. (HBO Max)

figgo jr.

Celkem fajn akční komedie, která má ale s herní předlohou pramálo společného i když je tu spousta easter eggů a je cítit, že tvůrci herní předlohu dobře znají. Nejvíc hry připomíná Sweet Tooth, který je velmi věrný předloze a je tu nejzábavnější postava seriálu. Nejvíc mě zklamalo jak málo je v celém seriálu těch soubojů v autech, na kterých stojí celý gameplay her ale tady je prakticky jen jeden pořádný v posledním díle. Z konce to ale vypadá, že se druhá série bude věnovat onomu turnaji, který je stěžejní záležitostí pro příběh her a hlavně na scénu nastoupí hlavní záporák série Calypso. I přes některé výhrady se tak na druhou sérii celkem těším. ()

M.i.k.e

hru neznám a její seriálové adaptaci se da vytknout spousta věcí počínaje nevyužitým a lacině vypadajícím postapo světem a slabými efekty konče, ale já se slušně bavil prakticky celou dobu. Televizní a hlavně nízkorozpočtový původ Twisted metal sice nezapře a Anthony Mackie opravdu není tím kdo by měl táhnout show (navíc komediálně laděnou), ale celkem pochybuji, že tahle série měla nějaké vyšší ambice. Nejlepší postava jednoznačně Sweet Tooth a je docela škoda, že tu nemá víc prostoru...70% ()

Fr

„MLÍKAŘI NEUMÍRAJÍ STÁŘÍM… ALE KDYŽ DORUČÍM TUHLE ZÁSILKU… “  Tak mohl to bejt lepší „twist“. Né, že né… Občas je to trochu přepálený (jakože cool…), naštěstí brzy poznaj, že jen tohle by nefungovalo. Příběh odsejpá, jde o akci a krev. Takovej „Ash vs. Evil Dead“, jen z Mad Maxovskýho světa. Je to fajn, - taková píčovina... ale nevím, jestli ty 4*… Ale co, seru na to, páč se na pokračování těším!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na stejnojmenné videoherní sérii pro Playstation. 2.) „Klauna“ Sweet Tootha ztvárnil wrestler Joe Seanoa a namluvi – stejně jako ve videohrách, Will Arnett. 3.) Série měla 400 mil. zhlédnutí za první víkend. 4.) Thx za titule „Jan Váňa“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Soweek

Kombinace Mad Maxe a Borderlands dělaná čistě pro generaci, která vyrostla na PlayStationu 1. Na Twisted metal se hodně šetřilo, přesto z toho tvůrci vyždímali maximum a podle mě do toho hodně lidí dalo srdíčko. Výsledkem je více než uspokojivý popkorňák, který všem fanouškům post apo zkrátí čekání na dubnový Fallout. ()

majo0007

Všetci grázli a svine v seriáli sú beloši. Agent Stone, starostka Raven, sekta s Kazateľom, dokonca aj Sweet Tooth nie je žiadny anjelik... kurz súčasnej doby. S prižmúreným okom má niečo s PS hrou spoločné akurát E10, ináč je to priemerné postapo s odfláknutou story a CGI. Taký deravý Twisted Ementál. ()

• „Kamarád“ Sweet Tootha (Samoa Joe), Harold, je odkazem na Šíleného Harolda, obědovou krabici ze hry „Twisted Metal“ (1995). Byl to kamarád, kterého si Sweet Tooth přál, kdyby vyhrál turnaj. (mikki089)
  • Sweet Tooth (Samoa Joe) vypadá stejně jako ve hře „Twisted Metal: Black“, ale v jednu chvíli nosí oblek podobný svému charakterovému profilu ze hry „Twisted Metal 3“. (mikki089)
  • Hra vychází z videohry „Twisted Metal“ pro Playstation, která obsahuje souboje silničních vozidel a klauna, který řídí zmrzlinářský vůz. (mikki089)