Rok 3000. Záchranná kosmická loď náhodou objeví vrak rakety Demeter, která zmizela před sto lety. Radost z nečekaného nálezu se brzy začne měnit v hrůzu. Průzkum lodi totiž odhalí děsivé tajemství. 50 dlouhých černých rakví, uložených v nákladním prostoru, postupné mizení členů posádky - to vše nasvědčuje tomu, že se Demeter stala vražednou pastí, která pohltí každého, kdo se na ni odváží vstoupit. Tam, kam sluneční paprsky nemají šanci proniknout, stávají se upíři nezničitelnými monstry. Dokáže jim aspoň někdo uniknout? (oficiální text distributora)

Fearoth odpad!

Páni, tak to byl kousek :-D Mohla by to být parodie snad na cokoliv...ve všech směrech totální hovadina. Ale nějvětší nážez byl ten konec! Že by sám režisér nedomyslel svůj film? :-D Jednou původní kapitán na lodi spustí autodestrukční sekvenci a najednou... píp píp, ale střih, pokračujeme s novými hrdiny na stejné lodi která vybouchne až na konci, 50 let po nahrání záznamu... tak to je libovka! ()

Elegnor

Bóóže, čekal bych, že filmy podobnýho ražení se přestanou točit v 90.letech minulýho století :D A stejně.. Takhle stupidní dialogy se nevidí, jen co se mi podaří sestřihnout jednu z těch nejsměšnějších scén, hodim si jí na profil :) Každopádně loď plující do karpatský galaxie nebo kam? Omg.. ()

vieriX

O co tam vlastně šlo to jsem vůbec nezjistil naprosto zrůdný děj toto není bečko ale spíš céčko. Ta hvězda je za to že sem zase viděl Eriku Eleniak. ()

Havala

Dost smutný film, takto zprasené téma drákuly jsem dlouho neviděl. Neříkám že se musí kopírovat pořád po staru, ale tato modernizace je už trošku přes příliš. ()

Olafsson

Pokud to bylo myěleno jako vtip, tak to moc vtipný nbylo, teda až na pár Cooliovo hlášek.. Pokud to někdo myslel vážně tak to potěš pánbů.. Hrůza hrůzoucí... Megasračka kde v roce 3000 jezdí ochrnutej týpek na vozejku kterej pohání rukama (?!), na kosmický lodi visej sovětský vlajky, kapitán záchranný lodi vypadá jako metrosexuální frajírek, hlaní upír je ubohej necharismatickej slizák a Erika Eleniak (za ní ta jedna hvězda) neukáže ani jednou kozy... A ten konec? nepochopil sem... ()

petrik11

Sájenfikšn horory mám rád, odpustím im všeličo, no toto bola až príliš. Potešila úvodná minútka, potom prach a bieda. Škuľavý hromotĺk, večne sfetovaný supermudrlant, Coolio asi hral sám seba, fešanda - robotka Erika, sakra to ju asi brali na poslednúch chvíľku a ani ten sekáč z hviezdnej pechoty hviezdil ako hviezdna rota v superstár. No jednoducho slabota. ()

horor2 odpad!

Už s Drákulama typu 2000 nebo 3000 končím, je to celkem pro mě ztráta času a čas je v poslední době pro mě hodně cenný! ()

Norton. odpad!

Příšerný , naprosto zbytečný čas strávený s tímto filmem.Dracula byl dobrý film ale tohle se s tím nedá vůbec srovnat a už to ani není vůbec ono ... ()

CrazymanM

Už je to dávno,co jsem tento "skvost" viděl,ale vzpomínám si,že to byla strašná kravina.Jedna hvězda je pro mě!Za odvahu a výdrž! ()

szabi odpad!

Casper Van Dien a myslel som si ze je to novy film ktorym ma prekvapis, aspon tak ako z STARSHIP TROOPERS! HA HA HA HA HA HA. Som somar ()

Sethlans odpad!

Upřímně je mi líto Caspra, že musí hrát v těchto filmech. Určitě to prokázal ve Hvězdné pěchopě,ale do té doby to šlo jen dolů..... Film je prostě děsný, vůbec nezáživný a místama trapný. ()

Stanford

Jediné, co se mi na tomto filmu líbilo je hudba. Zbytek nic moc. Kosmická loď vypadala ze vnitř jako polorozpadlá barabyzna a animace k tomuto filmu byla udělána úplně špatně. ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Posádka vesmírnej lode, ktorú predstavuje snáď nejaká továreň, onanuje nad sústruhom, ktorý predstavuje palubný megapočítač. Tento film je samá demencia, ktorú točili samí dementi... od režiséra až po toho posledného, čo robil obložené chlebíčky. Nabudúce ak si chcú zarobiť, nech radšej dobrovoľne darujú orgány, ako keby sa mali podieľať na niečom podobnom! ()

Hnillard

najradsej by som dal 5* ale chcem byt fér voči iným filmom....proste cool film..myslím si že svojím spôsobom sa Dracula 3000 musí páčiť každému aj keď je to ultra hyper mega sračka :) ()

KKOALA

Divím se že jsem to vůbec dokoukal, ale nedivím se že jsem po té hned vyskočil z okna a ležím v nemocnici,kde píši tuhle recenzi:-) ()

Reanimator

Dracula 3000 je naprostá blbost, ale neskutečně zábavná. Drákulovské prvky zasazené do sci-fi kabátu, Casper Van Dien jako kapitán Van Helsing a k tomu Coolio jako zkouřený upír. Co chtít víc? ()