Rok 3000. Záchranná kosmická loď náhodou objeví vrak rakety Demeter, která zmizela před sto lety. Radost z nečekaného nálezu se brzy začne měnit v hrůzu. Průzkum lodi totiž odhalí děsivé tajemství. 50 dlouhých černých rakví, uložených v nákladním prostoru, postupné mizení členů posádky - to vše nasvědčuje tomu, že se Demeter stala vražednou pastí, která pohltí každého, kdo se na ni odváží vstoupit. Tam, kam sluneční paprsky nemají šanci proniknout, stávají se upíři nezničitelnými monstry. Dokáže jim aspoň někdo uniknout? (oficiální text distributora)

AcHeRoN odpad!

Tak toto je perla nízkorozpočtovej kinematografie. Hrozné herecké výkony, otrasné kulisy vrátane všetkých „troch“ rekvizít a efektov, a to som fanúšik béčkovych hororov. Všetko vyzerá ako inscenácia natáčaná v košickom štúdiu, do ktorého si požičali „kulisy“ (všetky 2, ktoré boli vo filme použité) z pôvodného seriálu Star Trek. O scenári ani nemožno hovoriť a najmä nie v súvislosti s naozaj nečakaným koncom, z ktorého mám pocit, že sa na posledných 50 strán scenára vyliala káva a tak to dopísala upratovačka. Celým filmom nás sprevádzajú úplne zbytočné vulgárne a sprosté reči, ktoré vyznejú trápne, najmä ak sa ich v hlave pokúšame spojiť s dejom (nemuselo byť, pán Coolio). Niekedy to naozaj vyzerá, že herci na tom placi improvizujú! Čerešničkou na torte je herečka vo výslužbe, Erika Eleniak so svojím nekompromisným (ne)hereckým „umením“ a jej najlepšia hláška na konci filmu (ktorá je vlastne najlepší “štek” filmu, a ktorá spôsobila, že som ešte asi hodinu rozdýchaval záchvat smiechu), ale tú si naozaj musíte vypočuť sami. Ďakujem páni tvorcovia, tak dobre som sa už VELMI dlho nezasmial. Vidieť a zomrieť (kde to “zomrieť” skutočne priamo nadväzuje na to “vidieť”). PS: sokuje ma katastrofalna kvalita tohto Z-koveho filmu, hlavne koli dvom reziserovym predchadzajucim dramam, ktore zozali aky taky uspech. ()

kajo48 odpad!

odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad nic viac sa k tomuto neda napisat ()

dynamyt1

Vetřelec na palubě Červeného trpaslíka, jen místo vetřelce se nachází na lodi upírek hrabě Orlok, který vypadá jako herec z německého fetiš porna. Ale nemyslím si, že by tento hrabě nějak kazil reputaci filmům o upírech (Twilight je u mne na tom o dost a dost mizernějc!). ()

AArrxen odpad!

Na tento film jsem se moc těšil. Po zhlédnutí hodnocení a některých komentářů jsem to prostě musel vidět. I přihlouplý torrent s pěti seedery za to stál. A nebyl jsem zklamán. Už od první scény mi bylo jasné, na jakou pecku se budu dívat. Takže...zkusím být na chvilku objektivní. Vynikající herecké obsazení s králem šiťáckých filmů Casperem van Dienem, legendárním Tommy Listerem a samozřejmě Udo Kierem. Jak je mohli překecat do tohoto filmu, nevím. Naprosto hrozné herecké výkony, příběh...jaký příběh? Scénář musela vymyslet tlupa orangutanů po pěti čárách perníku. Měl bych tomuto filmu okamžitě dát odpad! A taky dám, protože jsme přeci objektivní, že? Nicméně tento film u mě má blikajících ***** , protože jsem se takhle dlouho u ničeho nebavil. Tuhle perlu nemůže nikdo brát vážně, nebo snad ano? Co scéna, to hláška, všichni jsou hustodémonský a krutopřísný, holky jsou ještě hustější než chlapi, a sci-fi upírský film je prostě nápad za všechny prachy :D A Coolio jako upír...neskutečné :D ()

mikruu odpad!

No... Jsou kasovní trháky. Jsou méně kasovní trháky. Jsou béčkové filmy, ale tohle bych osobně zařadil někam do druhé poloviny abecedy. To už ani té "Béčko" není. A nezachránila to ani kozatá Erika. ()

meatfly odpad!

Já jsem k filmům o upírech hodně tolerantní, ale tohle už je i na mě moc. Ten film nebyl stvořen k ničemu jinému, než aby mi vzal 86 minut mého života. ()

zsh3

Jedna hvězdička za RR (robot rozkoš). Co jiného čekat od filmu, kde převáží kosmická loď rakve s upíry? ()

debuggercz odpad!

Asi nejhorší film co jsem kdy měl tu smůlu vidět. Příběh postavený na upírech v kosmické lodi nemohl mít ani jiný výsledek než neúspěch. Z důvodu malého rozpočtu nejsou ani efekty na rozumné úrovni, a tak nikomu nedoporučuji koukat na tento film. ()

Chromec odpad!

Větší brak jsem asi neviděl. Je to laciný a nesmyslný od začátku do konce, akční scény jsou na epileptický záchvat a celý je to dost k smíchu. Pokud rádi občas koukáte na vtipná béčka, tak to určitě stojí za to. Z hlediska kvality filmu je to ale čistá hrůza. ()