Rok 3000. Záchranná kosmická loď náhodou objeví vrak rakety Demeter, která zmizela před sto lety. Radost z nečekaného nálezu se brzy začne měnit v hrůzu. Průzkum lodi totiž odhalí děsivé tajemství. 50 dlouhých černých rakví, uložených v nákladním prostoru, postupné mizení členů posádky - to vše nasvědčuje tomu, že se Demeter stala vražednou pastí, která pohltí každého, kdo se na ni odváží vstoupit. Tam, kam sluneční paprsky nemají šanci proniknout, stávají se upíři nezničitelnými monstry. Dokáže jim aspoň někdo uniknout? (oficiální text distributora)

Morholt

Kašpar, Jan Svěrák na vozejku, Snoop Doggy, pidlovoká briketa a blonďatý silikony. A tahle parta se postaví na sklonku třetího tisíciletí Draculovi, vyžívajícímu se v orientačních bězích po vesmírný lodi. Takže hromada neplánovanejch hlášek i situací a brutální herecký výkony. A hlavně je to neskutečná debilita, ale zároveň hrozně zábavná. Podle mě se točej mnohem větší sračky, takže tomu těch 50% s klidnym srdcem dam. ()

Lacike

Vykrádačka Aliena. Len namiesto votrelcov tu posádka full retardov bojuje s upírmi v kulisách nejakej starej továrni, ktorá má predstavovať akože vesmírnu loď. Je to proste totálny trash, ale tak blbý, že ma viackrát rozosmial. Normálne takýmto sračkám dávam jednu hviezdičku. Druhú pridávam za absolútne nádhernú Eriku Eleniak, ktorá sa tu celý čas promenáduje v čiernych kožených nohaviciach a čiernom tielku. Scény, v ktorých chodí, behá alebo len tak sedí, proste stáli za to. 3/10. ()

Johny_fork

Nažeňte 7 herců do haly nějaké plynárny, nechte 80 minut běhat po chodbách, přidejte Draculu a Van helsinga, každému do ruky céčkový scénář a de se točit scífko:). Ale i největších sračkách se dají nalézt pozivita, nebo ne pozitiva, ale místa, kde se můžete zlomyslně chcechtat. Zde jsou to fatální nelogičnosti děje, chování upírů (upíří černoch pobíhá kolem stolu, dělá dřepy a koulí oči. Skoro jako kdysi Bela Lugosi v Bride of Monster. Do kolen mě poté dostávaly prakticky všechny dialogy. ()

Expendable

Je to celkem napínavý film, i když je to nízkorozpočták, který se odehrává v nějakém skladišti ( hvězdné lodi), herectví zde neexistuje, efekty též ne, ale i tak se tu stále něco děje, nenastane chvíle, kdy se řekne jedna debilita a pak by nic nebylo, tady se řekne blbost a pak následuje nějaká akce. Hlavně mě udivuje, že lidé z 31 století neznají boha a že drogy jsou legální :D Coolio je frajer a Van Dien at se to zdá či nezdá ukazuje své charisma. Příběh je tak jednoduchý, že i dítě z pomocné školy by ho dokázalo napsat, ale zpracování je na úrovni Chebských herců. Já jsem se nenudil. Pro mě to jsou 3* ()

Her0.89

Vlastně ani nevím jestli ty dialogy byly debilní, nebo tak moc debilní, že na nich něco bylo. A ten konec ???... to jsem trochu nepobral. Jestli zemřu, bude to klasifikováno jako moje nejhorší mise. ()

Jimmi

Pozrel som si namet....horor+sci-fi+Erika Eleniak(zaspomynam si na casi ked som sledoval Baywatch)...to moze byt dobra kombinacia.....ale nebolo to az tak pdla mojich predstav... Tato jedna hviezdicka je za coolia(a za jeho totalny uces:)...inak to bol fakt strasny film:(....a dracula vyzeral ako debil...no proste hroza...Raz som pri tom zaspal...ale nakoniec som to dopozeral........s vypatim vsetkych sil....... ()

Nach odpad!

Kdysi jsem tomu byl ochoten dát hvězdičku, maximálně dvě. Ale jak šel čas a mé zkušenosti s filmy rostly, zjistil jsem o jaký odpad se jedná. Tohle už vícekrát ne! I když je to tak blbé, že se tomu musím někdy smát. ()

Martrix odpad!

Naprostý děs!!! Strašidelně blbý a nezábavný film, který si užijí leda dvanáctiletí kluci kteří nemají ponětí o existenci Draculy od F. F. Coppoly, nebo i starších kousků s CH. Lee. Vřele nedoporučuji všem kdo mají rádi horory ve stylu Vetřelec, Blade, nebo Vymítač ďábla. ()

Prometheus69 odpad!

A jako závěrečné vyvrcholení toho umělého odpadu všude kolem.... sex z umělou holkou. Tak snad zamávat tou urvanou rukou na rozloučenou? Né... umlátit s ní scénáristu, trikaře a režiséra na jednu hromadu. JAK SI VŮBEC NĚKDO MŮŽE DOVOLIT DÁT TOMU TAKOVÝ NÁZEV.... TO JE ZVĚRSTVO! HNUS plnej hnisu! Dracula kterého by přemohli i v mateřské školce. Jak může někoho něco tak debilního napadnout natočit to a chtít za to prachy! Jo kdysi jsem za to 50 dal a do dneška do toho lituji. Tohle není 107 nejhorší film.... tohle 00000000000000000000000001 nejhorší film. Rozhodně: ()

TO odpad!

děsná hovadina, příšerně natočená, jakási televizní inscenace s trapáckýma hercema sprostě mluvícíma. Příběh vychází z klasického Draculy Brama Stokera: Dracula cestuje lodí (tady vesmírnou) pryč z Transylvánie (tady planeta v Karpatském souhvězdí), na lodi se probere a bojuje s Van Helsingem (Casper Van Dien). brrrrr ()

Wade

Dracula 3000 je jako film nepoužitelný.Nuda a zas jen nuda žádná pořádná akce,žádné gore a hrozný dialogy,ale přesto má film něco co mě donutilo dát 1*.Za co teda ta hvězda?FINÁLE aneb Erika Eleniak vs Tommy 'Tiny' Lister parádně jsem se u toho zasmál a rozhodně doporučuju počkat na konec titulek. 18% ()

Kangaxx odpad!

Toto je bohužiaľ ten najhorší druh odpadu, tzv. odpad 3000, keďže je to blbosť, na ktorej sa nedá ani zasmiať. ()

Anticque

No ač jsem velkým fanouškem hororů, tak tady musím ustoupit o krok dozadu, neboť Dracua 3000 je jeden z nějhorších hororů co jsem snad kdy viděl. Ač jsem se snažil filmem bavit tak to nešlo. Od House Of The Dead to má ten rozdíl, že tam se člověk aspoň pobavil, zasmál se filmu, neboť ač jsem hodnotil film hodně dobře, tak byl po celé stránce trpaný,a le Dracula 3000 no k tomu není snad co dodat. Herecké obsazení bylo podle mě až zbytečně hvězdně obsazené, neboť ani sami herci filmu moc nepřidali. Casper Van Dien, to je týpek, který si občas zahraje v dobrém filmu, ale pak natočí dalších 20, který jsou odpadního rázu a Dracula toho není výjimkou. No Coolio, co k tobě mám dodat, snažil si se být vtipným, zhuleným černochem, ale s tim jdi domů, neboť to byl hrozný výkon a k ostatním nebudu radši nic dodávat. No a konečně k závěru, konec filmu mě opravdu dostal, neboť scénáristi asi nevěděli jak film ukončit, tak z toho udělali naprosto trapný a přímo dementní konec..No dávám jednu hvězdu jen z dobrýho pocitu, že režisér měl tu odvahu natočit tenhle film... ()

iXtr3m3 odpad!

ty vole, to fakt malo kvalitu, ako tritisíce pokračovanie draculu, kde sa už aj tá vyvarená omáčka toho istého námetu dávno vyparila... Možno keby Erika ukázala kozy ako v prvom Prepadnutí a pre istotu aj minibobra, lebo toho som vo filme ešte nevidel, tak dám jednu hviezdu, ale inak nič, ale to už bolo v Playboyi. Ak by však ukázal dokonalý zásun, tak dám možno aj dve hviezdy, to som totiž kedysi chcel vidieť :) ()