Svobodomyslná Charlie na pláži zahlédne sympatického chirurga Kevina Fieldse. Vzápětí ho potká v kavárně a následně také na večírku, kde pracuje jako servírka. Cítí, že je to znamení. A opravdu, o několik měsíců později se Charlie ke Kevinovi nastěhuje, jsou šťastní a zdá se, že tvoří dokonalý pár. Jen z jediné věci má Charlie obavy - jak ji přijme Kevinova matka Viola, známá televizní moderátorka, která se před časem zhroutila, když jí sebrali pořad a nahradili ji mladou blondýnkou. Při prvním setkání se sice Viola tváří přátelsky, ale když Kevin požádá Charlie o ruku a ona řekne ano, nehodlá po práci přijít také o syna a rozhodne se Charlie zbavit. Nejdříve se ji snaží zesměšnit, a když plán nevychází, chce ji přivést k šílenství pomateným plánováním obří svatby. Charlie však její plán prohlédne a začíná hra kdo s koho. (TV Nova)

Pavlínka9

Jednou za čas takový film neuškodí :) A u mě zrovna prošel :D Bavilo mě vzájemné pošťuchování a naschvály a poté ukázka toho, že to dokáže i ten člověk, na druhé strany hřiště ;) Okouzlující a zcela výjimečná Jane Fonda, která prostě do této role skvěle sedí :) Je okouzlující a umí nosit úplně všechno :) Hlavně na ni jsem se nejvíc těšila :) Oproti ní Jennifer Lopez v jedné ze svých typických rolí, kterou pro mě osobně hraje i ve svém soukromém životě - pipinka, která zvládne vše a přitom dokáže mít vždy perfektně namalované rty a účet jako by odešla zrovna od kadeřníka :D :D Prostě pohoda, která mě vždy rozesměje, ale nesmí to být častěji než jednou za 5 let :D :D Definuji to jako typický film pro holky, které věčně sedí doma u romantických komedií a naivně čekají, že jim na dveře zaťuká "pan Božský" :D ()

Pajkenzi

Komedie jak má být nasmála jsem se celkem dost.. Jennifer Lopez a její zákeřnosti se jí povedly. Pobavila jsem se. ()

uiu

Rozhodně se z toho dalo vytřískat mnohem více - pane bože, nastávající tchýně, která je závislá na svém jediném synovi a její nastávající snacha, která není bohatá jako jejich rodina. Vtipných situací je ale ve filmu jako šafránu, v podstatě skoro nic se pořádně neděje, dokud Jennifer Lopez nezjistí, že ji tchýně nenávidí a vše na ni jen hraje. ()

dANo odpad!

Hrôza, hrôza a ešte raz hrôza!!! Lopezová je najhoršia herečka na svete a tento film to dokazuje... úplne o ničom. :o((( ()

Brandon

Tenhle film jsem viděl víceméně z donucení na cestě žluťákem (=busem). Je to odpadová hovadina, hrozný dialogy, tupej scénář, mizerná Lopezka a ty sladký řeči Vartana byli přímo k zblití (musel jsem to napsat). Ta jedna hvězdička je pro Fondovou. Škoda, že tak v hrozným filmu, ale jako milující tchýně byla famózní. Mít takovou doma, tak se jdu rovnou oběsit ;-) ()

shantim

Nejenom tchyne je zde priserna. Cely film je totiz priserny, nudny a tocici se stale dokola v zacarovanem kruhu. Jediny zvrat nastane az na konci filmu, kdy dojde ke smireni snachy s tchyni. Pekne a zabavne okamziky prinaseji pouze sceny pomsty ze strany snachy (psi v loznici, postrikane saty). Ale ani v techto scenach nejde o nic nadprumerneho nebo alespon originalniho. Od Jennifer Lopez jsem nic necekal, snad jen ze ukaze vic svych vnad, ale od Jane Fondove jsem cekal vice vyzraleho herectvi. Myslim, ze Fondova v tomto filmu odvedla zatim nejhorsi praci v jeji herecke kariere. Nemyslim si ale, ze je to jeji vina, spise je to vina "debilniho" scenare a rezisera, ktery je jen naplnovatelem tohoto scenare. 45% hvezdicek ()

davidek

Průměrná komedie. Ideální, když přijdete domů z práce, nechce se Vám vůbec přemýšlet a chcete usnout :-). ()

ABCD Marta

Ale jo, pobavil jsem se. Sice ne kdovíjak královsky, ale pobavil. Co mě však zaujalo, je scéna, kde Viola vede rozhovor s krásnou, leč absolutně blbou, zpěvačkou a při otázce, co si myslí o tom a tom prezidentovi, se pipinka zasměje a odpoví, že o box se nezajímá (pokud to bylo trochu jináč, soráč), což se dá přirovnat k dnešním mladým celebritám, které ovlivňují svou ,,tvorbou" miliony lidí, ale kdo to byl Adolf Hitler leckdy ani neví. Následně se Viola neudrží a pipinku začne mlátit. :D The end. ()

P1tr

Cítím se mírně provinile, ale u Příšerné tchýně jsem se docela bavil. Výš než nad průměr ji postavit nejde, ovšem pokud je zrovna televizní program slabší a někde běží tento snímek, rozhodně není od věci se na něj podívat. ()

spikey1

zavřete už prosím někdo Lopezovou do velký věže z který se ta čarodejnice nikdy nedostane... nudný film kterému se nedalo ani smát... hvězdička za Jane Fonda ()

jenik71

Tchýně obecně nejsou příliš populární. A jde především o vztah muž-tchýně. Zde je to naopak - vzah žena-tchýně. A právě o tom je celý film. A to je vlastně všechno ... Na jedno podívání celkem dobré, ale bez neotřelých nápadů. Herecké výkony se pohybují okolo průměru. Jane Fondová je ve svém věku stále šarmantní dáma. To se musí uznat ... ()

Specs

Hlášky: (Kevin chce Charlie seznámit se svou matkou.) Charlie: - "A teď mi řekni něco o tátovi." Kevin: - "Umřel, když mi byly dva. Ale to byl její první manžel. Tehdy byla na volné noze. No a pak si vzala ředitele jedné stanice a ten jí zařídil místo v televizi. Ale vyměnila ho za Aleca Ripleyho." Charlie: - "Toho herce? Já myslela, že to je..." Kevin: - "Jo, to byl. Trvalo to dva roky a pak ho načapala se svým dalším manželem." & Viola Fieldsová: - "Ruby! Ruby, obě víme, že si holka s chlapem bere i její matku, viď? Co kdybych ji dohnala k šílenství?" Ruby: - "Nemáš náhodou pěnu u pusy?" & (Viola podává večeři.) Viola Fieldsová: - "Je to steak s ledvinkama. Jenže steak mi nerozmrznul, takže jsou jen ledvinky." & Charlie: - "Tak už se s tím jednou smiř. Dneska si beru Kevina a ty s tím nic nenaděláš!" Viola Fieldsová: - "Ty se smiř s tím, že pro něj nikdy nebudeš dost dobrá! Gertrude: - "A tys byla dost dobrá pro mýho syna?" Viola Fieldsová: - "Proboha, to ne..." Gertrude: - "Jen se na sebe podívej. Celá v bílém. To se od tebe dalo čekat." Viola Fieldsová: - "Gertrudo, nevěděla jsem, že přijedeš." Gertrude: - "Nevěděla? Proč asi? Já už vím. Neposlala jsi mi pozvánku!" Viola Fieldsová: - "Ty už máš být mrtvá!" ()

widla

tak nějak mi nedochází proč se Lopezová stále pokouší hrát!!!! ty 2* jsou pouze za vtipnou Wandu Sykes ()

Chise

Tenhle film dokázal i přes slušný závěr i ne zas tak příšerný scénář, že Jennifer Lopez skutečně neumí hrát a Jane Fonda se neměla vracet...Barbarella je konečná, lepší už to nebude. ()

Rousse

Reklama na pleťový krém je nejspíš větší zásluhou Jane Fonda, než je tady tenhle "filmový počin". Je mi záhadou, proč své jméno propůjčila ani ne romantické, ani ne komedii, ale spíše trapné slátanině. Takže dávám hvězdu za Hvězdu J.F., ale víc ani ťuk! ()

sedm.1

Možná bych měl přiznat,že nebudu asi úplně stoprocentně objektivní,ale žánr romantické komedie mě oslovuje jako jeden z nejmíň,takže předem většina filmů má smůlu.Příšerná tchýně na tom bohužel nic nezměnila.Jde o naprostou klasiku žánru,ale neurážející.Párkrát vám cukne úsměv v koutku,hlavní představitelé docela sympatičtí,děj filmu skrznaskrz průhledný,závěr jako vždy,s prominutím,k poblití.Opakuji,klasika žánru,průměr který nepřinesl vůbec nic zajímavého,či dokonce nového,ale na večerní shlédnutí s partnerkou/partnerem stravitelný. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky