Strašpytlík

Chicken Little

Udatné kuriatko

Animovaný / Rodinný / Komedie / Akční

USA, 2005, 77 min

Napadlo by vás, že Disney, kterého prakticky položily CGI animáky, natočí letošní nejzábavnější film v tomto žánru? Ne? Mě také. Jenomže tahle Válka světů ala Disney je hodně nabitá záležitost, chrlící jeden nápad za druhým a nebýt těch pár písniček(ale co bych chtěl, je to Disneyovka, že) a jednoho či dvou typických klišovitých rozhovorů(já vim, DISNEY), tak se čtvrtou hvězdičkou neváhám. Takže za 3,5 a začínám si říkat, že by třetí Toy story nemuselo být zas až takový průšvih.(14.10.2005)

Velmi nedocenený animák. Mňa a moje potomstvo pobavil nespočetne veľakrát a prekvapivo ani tí najmenší diváci nemajú hokej z tej mimozemskej vložky a užívajú si ju nemenej ako ostatné príhody Kurovej partie. Postava malého smoliarskeho kurčaťa, ktoré sa stane hrdinom je neodolateľná a rozprávkovo pekne napísaná. Na protest proti 55% na databáze dávam 5*, inak za štyri.(15.4.2008)

• Tuxedo

Válka světů pro nejmenší. Nechybí akční a dramatické scény, ani morální poselství o tom, že rodinné hodnoty jsou nade vše. Škoda, že celý film není natočen jako jeho poslední scéna. To bych byl nadšen.(7.12.2005)

• Aleee89

Je to film leda pro malé děti, krátký, animace tak akorát, žádná, kvůli které bych musela padnout na kolena. Příběh mě moc nebavil, ale uznávám, že pro malé děti film může být dobrý. Jenže já dítě nejsem a tudíž mě tento film prostě nezaujal... Ač pravda je, chvílemi mi Strašpytlíka bylo líto, ale že soucítíte s hlavním hrdinou, ještě neznamená, že film u vás boduje, takže bohužel...(9.6.2014)

Film o kuřátku které je totální smolař ale přesto chce být hrdinou. Pro mě to byl velice milý film s pěknou úvodní písničkou.(23.4.2006)