poster

Strašpytlík

 • USA

  Chicken Little

 • Slovensko

  Udatné kuriatko

Animovaný / Rodinný / Komedie / Akční

USA, 2005, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ripo
  ***

  Toto bol taký "mišung" všehochute, chvíľkami dobré, chvíľkami podpriemerné. Tvorcovia vsadili na nežnučký kukuč kuriatka, ešte k tomu v okuliaroch .... Lenže nepomohlo .... Ku Pixarovkám to bolo na hony vzdialené ..... Pokrivkával hlavne príbeh(29.4.2006)

 • Tuxedo
  **

  Válka světů pro nejmenší. Nechybí akční a dramatické scény, ani morální poselství o tom, že rodinné hodnoty jsou nade vše. Škoda, že celý film není natočen jako jeho poslední scéna. To bych byl nadšen.(7.12.2005)

 • MikO_NR_1909
  **

  Nebolo to zas až také hrozné, ale keď si uvedomím, aké sa to snažilo byť vtipné... Každou ďalšou minútou to chablo stále viac a viac. Nezachránili to ani nezmysly typu : kuriatko ako odpadlík a o 10 minút už hrdina bejzbalovýh majstrovstiev... No stačilo mi.(27.7.2013)

 • Vojcl
  ****

  Příbeh je klasická disneyovka, animace průměr, ale výborně jsem se u toho nasmál.. Spousta hlášek a parodie na všechny mimozemšťanské filmy od E.T. až po Válku světů mě přinutily tu čtvrtou hvězdičku nakonec přihodit...(29.7.2006)

 • Jenda
  *

  Nehezká počítačová 3D animace (v roce 2005 asi vohromě kůl) z reklamy na cereálie (nebo z těch pořadů, které dnes vysílají dětské kanály batolatům o půlnoci, aby na ně něco blikalo), trapné písničky a nezajímavé halsové herectví. Nepochopil jsem, proč jsou obyvatelé města zvířata (to neni chyba filmu), asi aby se nalákali děcka do kina... a proč taky ne, dyť se takhle mizerně napsaný příběh mohl odehrávat kdekoli.(21.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace