Strašpytlík

Chicken Little

Udatné kuriatko

Animovaný / Rodinný / Komedie / Akční

USA, 2005, 77 min

Pohodovka, ktorá neuškodí, ale nič nové neprináša. Hlavne pre deti (aj keď narážky na King Konga, Schreka, Levieho Krála či Indyho asi nepochopia :-))(10.1.2006)

Téma o UFO, dobrá, ale ostatní byla velká slabota.(25.3.2009)

Ze začátku to vypadalo nadějně ,ale pak už to bylo nudné a přeplácané.Perfektní úvodní hudba.Jediný co bylo originální byly mimozemštani.(4.10.2006)

Milé, roztomilé a až překvapivě akční :D Navíc to bylo proložené dobrými písničkami, které byli povětšinou k mému velkému zklamání předabované do češtiny. 3*(18.12.2010)

Napadlo by vás, že Disney, kterého prakticky položily CGI animáky, natočí letošní nejzábavnější film v tomto žánru? Ne? Mě také. Jenomže tahle Válka světů ala Disney je hodně nabitá záležitost, chrlící jeden nápad za druhým a nebýt těch pár písniček(ale co bych chtěl, je to Disneyovka, že) a jednoho či dvou typických klišovitých rozhovorů(já vim, DISNEY), tak se čtvrtou hvězdičkou neváhám. Takže za 3,5 a začínám si říkat, že by třetí Toy story nemuselo být zas až takový průšvih.(14.10.2005)

• - Výroba animáku zhltla průměrně 60 mil. dolarů a během prvních třech dnů (4. – 6. 11. 2007) promítání snímek vydělal 40 milionů. (imro)

• - V tejto snímke je môžeme nájsť odkazy na filmy ako Votrelec (1979), Leví kráľ (1994), Vojna svetov (2005), King Kong alebo sériu Indiana Jones. (RomanBond007)

• - Postava Strašpytlíka měla být původně určena dívce. (Pumiiix)