Strašpytlík

Chicken Little

Udatné kuriatko

Animovaný / Rodinný / Komedie / Akční

USA, 2005, 77 min

Vtipné to nebylo. Je to spíš jen hodina a půl kreslené blbosti. Ale je to nenáročné, člověk se u toho netrápí takže za to velké plus. Ovšem studio Walt Disney umí udělat mnohem lepší filmy. Slabší 3*.(18.4.2012)

Začátek byl slibný, ovšem to co následovalo potom, už bylo vcelku o ničem. Neříkám, bylo to něco jakžtakž nového a nápaditého - hodně se mi líbil ten malý prcek mimozemšťan - ale prostě takový ten průměr mezi kreslenými filmy pro děti. Nehledě na tu strašnou animaci.(7.9.2011)

Rozpočet $150miliónovTržby USA $135,386,665Tržby Celosvetovo $314,432,837Tržby za predaj DVD v USA $146,247,412 //počet predaných kusov 6,395,589║ V kine ma to moc pobavilo ale o druhom pozretí už na DVD to už neplatí, prišlo mi to o hodne slabšie ale radšej ponechám v hodnotení dojem z kina aj keď sa jedná len priemernú CGI rozprávku po všetkých smeroch. /videl v kine: 75%/(13.1.2006)

Film o kuřátku které je totální smolař ale přesto chce být hrdinou. Pro mě to byl velice milý film s pěknou úvodní písničkou.(23.4.2006)

Puvodne jsem zvazoval dve hvezdicky, ale pak jsem si to rozmyslel, kdyz jsem to videl podruhe...ta jedna hvezda navic je za Rybize, nejvtipnejsi postavicku v celem animaku :)(21.9.2007)