Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

JesterKruger

Tenhle film je prakticky úplně to samé, jako kdyby se mi někdo vys*al do ksichtu. Tento film postrádá veškeré kouzlo předchozích dílů. Děj je strašný. A proboha, co ten kamenožrout, a všechny jiné modely tak známých vedlejších postav??? Toto nemá cenu. Vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdičku. ()

Mrazo odpad!

každý jednou byl dítě a měl své sny..takovéto třetí pokračování to ale určitě nebylo..BRAK!!! ()

dawexx odpad!

Nekonečný příběh Volume 3 je tak dementní demence, že i strčení prstu do krku a následné udělání se volna natočené na kameru po dědovi vám přinese větší filmový zážitek než tato dementní demence. A pokud vám minulá věta přišla poněkud dementní, pak vězte, že na vině je demence sledovaného film...ehm...braku. ()

LooX odpad!

Humus....celou první polovinu filmu přemýšlíte máte-li brečet nebo zvracet.U té druhé už je Vám to jednou,protože ji nevidíte.vyndali jste totiž VHS/DVD z přehrávače a vzteky rozšlapali/rozlámali.Což jste udělali jedině dobře a za tento chvályhodný čin dostanete čestnou medaili. ()

Srpenec odpad!

Katasrofální díl. Příklad toho jak fantasy nemá vypadat!!! První díl je nejlepší ty další nestojí za ztrátu času. ()

saaaky

Opravdu nechutná předělávka a pokus o obnovení vzpomínek na nepřekonatelnou jedničku. Chabá výprava, špatný děj, klišé na každém rohu. Prostě a jednoduše už to není to, co to bývalo ... ()

Tomulka odpad!

Hrůza co se dá udělat z celkem slušného námětu. První díl se jěště dal , ale co vzniklo v tomto díle je totální odpad. ()

2sistem odpad!

Příběh se opravdu nabízel, ale dopadlo to katastrofálně. Prvnímu dílu se už žádný jiný nevyrovná, snad v rukou zkušeného režiséra. ()

Honza__St.

Tohle nemělo vzniknout. To už ani není Nekonečný příběh, to je jen nějaká PG puberťácká komedie rejžující na úspěšné značce. Kolem roku 2000 bych to nemilosrdně hodil do odpadu, jediný důvod, proč to neudělám teď, je, že poté přišla celá hora mnohem horších hůz, než je tohle, včetně nejednoho remaku této ságy. ()

Holly_Molly

Falco ještě děsivější, masky ještě hnusnější a příběh ještě retardovanější než kdy dřív...Ještě že tam je aspoň ten Jack Black a jeho "zlouni" (XDDDDD), protože větší parta drsňáků/troubů/tatarů se hledá jen stěží a to jsem si říkal, už když jsem to sledoval jako děcko...Ne sorry ale prostě.."ZLOUNI" (XDDDDD) ()