Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiální text distributora)

Jello Biafra odpad!

Pokiaľ bola dvojka hrozná, tak toto je shit prvej kategórie a kydnutie špiny na prvý diel. Zmätený a trapácky film plný potvoriek ktoré máte chuť zastreliť. A keď sa tu kameňožrút preháňa na svojej motorke a spieva si "born to be wild" tak už je vám fakt zle. Po kultovej a nezabudnuteľnej jednotke nemali radšej žiadne ďalšie filmy točiť pretože to je jedna katastrofa za druhou. Jediné čo tu ako tak zaujme je prítomnosť mladého Jacka Blacka. ()

Smileface odpad!

Nekonečný příběh 1 je klasika, u které jsem jako kluk seděl hodiny, dvojka byla docela ucházející,ale tohle je filmová katastrofa,která má s Endeho knihou společný opravdu jen název.Doufám,že nikoho-a zejména ne tohoto režiséra nenapadne natočit další díl. ()

Cejny

Všichni sice dávají odpad, ale třetí díl mi přišel lepší a koukatelnější, než druhý. Zlepšil se příběh, přidalo se trochu víc komických situací a hned je vidět, že je to o něco lepší. S originálem samozřejmě nesrovnatelné. ()

iXtr3m3

Tu dávam jednu hviezdu čisto len z útechy, aby som ešte viac tomuto snímku nepohoršil. Takto doj.bať skvelú klasiku, to sa len tak nevidí. To snáď musel byť aj zámer, to sa nedá len tak náhodou. Škoda. Nehodné ani jedného pozretia. ()

1860 odpad!

Tohle už je moc.. Zbytečné nastavování zajímavého příběhu a jeho dehonestace.. Tohle nemělo nikdy vzniknout.. ()

wosho

Jeden z důvodů proč nenávidět americkou mentalitu. Hrůza. Zatímco jednička byla o fantasyi a jejím boji s prázdnotou konzumního světa. Je třetí díl oslavou oné prázdnoty (princezna a její užívání si nákupů a VISA karty a mnoho jiného). Děsivá režie, příšrené triky co pokulhávají i oproti deset let stašímu prvnímu dílu. Scénář asi napsalo totálni hovado a herci-o nich raději nemluvit. Co taky chtít?? ()

Paity odpad!

Co jiného než děs/běs čekat od filmu, ve kterém se v hlavní roli objeví Jason James Richte, tedy kluk co už má za sebou Zachraňte V/Williho (Tu pitomou savco-rybu). A co jsme čekali, toho jsme se také dočkali. ()

peetriss odpad!

Katastrofa nejhrubšího zrna, urážka a plivnutí do tváře všem fanouškům původního Nekonečného příběhu. Přesně ta Fantazie, za kterou se bojovalo v prvním díle, dostala v tomto braku tak na frak, že Nicota pohltila vše, co ji stálo v cestě, ale především tvůrce této "perly" a potažmo nervovou vyrovnanost diváka, protože kdyby diváci měli tvůrce po shlédnutí filmu po ruce, rozbili by jim, s prominutím, hubu! Nekonečný příběh 3 není odpad, to je přímo zločin! ()

PetkaW.

Výsměch původnímu filmu. Jen z úcty k prvnímu dílů dávám 1 hvězdičku. Co mohli, to pokazili. Falco vypadá jak po 3 liposukcích a botoxových injekcích. Jason James Richter taky nepodává zrovna nejlepší výkon. Asi si onoho chudáka Falca spletl s kosatkou, že se zjevil zrovna tady. Prostě všechno špatně... ()

Paldiny odpad!

Až také zlo som nečakal, predsa len režisér už jednu trojku obstojne zvládol. Pokojné úvodné minúty rovnako vôbec nepripravili na to peklo čo malo nasledovať. Prvé náznaky prichádzajú výletom do fantázie aká pripomína skôr príbytok Flinstonovcov. Do toho zajačik z Alicinej krajiny zázrakov, Kameňožrút z Teletabbies a najsmutnejší pohľad je na Falca, ktorý počas natáčania prechádzal chemoterapiou. Ta pravá hrôza prichádza, keď sa knihy zmocňuje banda chuligánov a po tom čo sa rozprávkové bytosti dostávajú do sveta živých už nedokážem vzdorovať slzám. A síce sú pod filmom podpísaní hlavne Nemci, ale ja tomu neverím, iba americká propaganda mohla do scenáru vtesnať narážky na všetky hollywoodske celebrity a výdobytky doby. Kameňžrút sleduje televíziu, trpaslík sníva o Vegas! Toto absolvovať bolelo ako už dlho nič. ()