Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

lobo87

Stiller i Aniston sú zaručené komediálne tváre a hrali svoje klasické postavy. Jennifer tančiaca hriešny tanec bola fakt hot a Stiller sympaťák, ktorému nejde nefandiť. Najlepšou postavou bol však P.S.Hoffman. Pri jeho "šup do díry" a verzii Jesus Christ Superstar som sa narehotal najviac. Celý film sa zmestil do 90 minút, čo je ďalším veľkým plusom. Bodaj by sa takýchto komédií točilo viac... 70% ()

david666

Pohodová komedie se skvělou ústřední trojicí herců. Dost jsem se zasmál. Není tady moc slabších míst. Někdy mi to trochu připomělo Něco na té Mary je. ()

aichinka

Nenásilná komedie (nemluvím o tom tlusťochovi) o nesourodém páru... nejhezčí je ten závěr, jak jde po pláži nahý... hezky se poučil... mám ráda Bena Stilera a s Aniston jim to spolu sluší ()

picháček

mé hodnocení vychází z toho, že jsem to nějakou náhodou zapnul v tv. nikdy předtím jsem o tom neslyšel. mě ty fekální vtípky, na které tady většina lidí nadává, pobavily. možná to bylo mým momentálním rozpoložením a neznalostí romantických komedií, ale mně se to prostě líbilo. tak pardon .-) ()

kacudzde

Od komedie s tímhle hereckým obsazením jsem čekala trochu víc. Pár scének je opravdu vtipných, ale je jich poskrovnu. Pobavil mě P.S.Hoffman zpívající Ježíše a Hank Azaria jako sexy potápěčský instruktor. Komedie na jedno podívání. ()

giacobbe

Standartní Stillerovka. Ovšem J.Aniston si už naprosto stejnou roli na stejný scénář zahrála v epizodě Rossův seznam v seriálu Přátelé a zde ji pouze nepatrně rozvinula. Dlouhé a rozvláčné s předpokládaným koncem, dobré k usínání. ()

Svadbos

Ďalšia trápna komédia Bena Stillera. Ak hľadáte príbeh o mužovi so syndrómom precitlivelého čreva, už nehľadajte. Najlepší vo filme je Frank Azaria v úlohe Francúza, ktorý dáva lekcie potápania v st. Barts. ()

2sistem

Při tomto filmu jsem přišel na chuť Benu Stillerovi. Jinak jsem ho nikdy moc nemusel a s J. Aniston to není zas taková tragédie. Pohodová komedie. ()

Dr.dogous

Američani si libují ve flatulentích forech, záchodových scénách, které já nemusím. Některé fory zas také blbý nebyly. Fretka, jako domácí zvířátko se mi líbila. Jennifer mám taky rád. Philip Hoffman mi však vadil s přehráváním. Jinak dobrá romantika. 55% ()

Poga

Taký obyčajný lepší priemer. P.S.Hoffman má malú rolu, ale opäť dokáže strhnúť pozornosť! 55% ()

grandir

Dívala jsem se z nostalgie kvůli Philipovi a nakonec jsem brečela i smíchy. Americké (romantické) komedie jsou pro mě málokdy koukatelné, ale jakmile jsou na csfd v modrých, jdu do nich a tady to opět vyšlo. Skvělá záležitost! ()

P@\/EL

Romantická komedie, která rozhodně neurazí a celkem obstojně pobaví. Několik vtípků se zde opravdu povedlo, a to zejména díky postavě, jež hrál Philip Seymour Hoffman. Pár sprostých fóru výborně okořenilo romanticky laděný děj, takže mi ta romantika nepřišla až tak nudná, jak to obyčejně bývá. Navíc ústřední herecká dvojice měla mé sympatie. ()