Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

GOREGASM

Along Came Polly je velmi nevyrovnaná, přesto velmi zábavná komedie, ve které je jako jsme v rámci uvadající kariéry Bena Stillera nejslabší právě její hlavní protagonista, který víceméně jen přihrává mnohem výraznějším kolegům, kde alespoň za mně ruluje P. Seymour H., který si každou scénu urve pro sebe a samozřejmě nelze zapomenout na bestiální francouzský přízvuk vysekaného Hanka Azarii a jeho instruktora potápění. Jennifer Aniston je taky kouzelná jako nebyla dohromady v celých Přátelích a já mám díky všemu již řečenému pro tuto komedii slabost. 80% ()

Rathalos

Prijemna romantika v spojeni s komediou a sympaticka dvojica Jennifer Aniston a Ben Stiller,nemam vyhrady,mne sa to lubi...:-) ()

helloween93

Průměrná romantika, kde Stiller hraje nudného puntíčkáře a Anistonka alternativní ženu. Pár zábavných momentů v tomto filmu lze najít, například když jde Stiller u Anistonky na záchod nebo scéna kde narazí na břicho chlupatému pánovi během hraní basketbalu. 3* ()

MickeyStuma

Romantický příběh, avšak poněkud osudově jiný. Je naprosto popřena klasická romantická šablona, tudíž se svatbou nekončí, ale naopak začíná. A tak by se vlastně mohl napsat dovětek, a jak to bylo dál. Pro muže nemůže být větší noční můra, než když se jeho novomanželka na líbánkách vyspí s někým jiným. Reubenovi se to stalo, ale i tak se snaží žít dál. Osud je však mrška zákeřná, a tak mu náhoda postaví do životní cesty Polly. Ben Stiller a Jennifer Aniston jako pár v naprosto odlišných charakterových vlastností. Mohla by to být komedie, ale John Hamburg, coby režisér a scenárista v jedné osobě, se striktně držel svěží romantické atmosféry, která svým jemným humorem a danými vlastnostmi překvapivě potěší. Ben Stiller je ve své roli prostě takový jaký je, zatímco Jennifer Aniston se naopak snaží ve své, v uvozovkách, rebelské postavě se smyslem proto sounáležitosti vlastní zábavy a svobodné životní vůle až moc zbytečně netlačit na pilu. Její skromnost a zároveň přísnost dodržování svých zásad je až úctyhodná. Jejich vzájemná osudová linka samozřejmě není bez zádrhelů, avšak poklidný nadhled a řešení komplikací snad může být i pro mnohé inspiraci. Je to krásný příběh, který hlavně divačky příjemně pohladí. ()

GrgaPitic

Takovému filmu se říká průměr, ale vzhledem k tomu že jsou tu buď dvě hvězdy nebo tři, tak se přikláním ke dvěma za naprosto nevtipnou (čti trapnou) salsu v podání Stillera. Nejvtipnější na celém filmu byl zřejmě nudista a instruktor akvalungu v jedné osobě s neuvěřitelným francouzský přízvukem. ()

Torgal

Typická romantická komédia upečená z klasických ingrediencii ktorá tú hodinku a pol pobaví, ale rýchlo na ňu zabudnete. Fakt neviem čo by som na tomto filme vyzdvihol, alebo naopak čo by som skritizoval. 6+/10 ()

Lucas87

Proč by to Ben Stiler neriskl s Jennifer Aniston a tou její pěknou prdelkou ? Nevím průměrnou komedii si představuji jinak, nejlepší byla ta fretka. Tuhle hereckou dvojici mám prostě rád, a není to film ke kterému bych se v blízké budoucnosti neznal. Tak sem to hodil do RiskMasteru a vyšly mi 4 hvězdy :) ()

tranquill

Bena Stillera mám rád, Jennifer Annistonová je zde opravdu krásná, ale myslím, že s kvalitnější režií mohl být výsledek lepší. Takže průměr. ()

Pekisan

"Prijemne" je to slovo. Urcite omielane milion krat v miestnych komentaroch. Ale kto by to cital. Anistonka a Stiller prijemne sprevadzaju dejom od jednej "vedlajsej" postave k druhej, vsetky skvelo obsadene a zaujmavejsie nez vacsina dejovej linky. Romanticky vsak priznavam, ze aj im to velmi svedci a casto je to vtipne. Tak prijemne. A nakonci sa dockame aj tradicneho "za 2 hodky odlieta" behu. Tiekol som jak juniorky pred Bobor koncertom. Biebrom. Brumbrum ci ako? ()

PEZ

Standardna "dnesna" komedia, kde si trulo razi svoju cestu nepristojnym svetom, aby nakoniec s pomocou veskereho usilia a stastia dosiahol svoje. A k tomu zopar prasackych vtipkov. Mne osobne Ben Stiller nevadi, vcelku mam rad jeho filmy, takze Along Came Polly nevytrca z jeho filmografie ziadnym smerom. Par scen vtipnych, ostatok klise. Ale kuknut sa to da. Philip Seymour Hoffman zas o dve triedy vyssie - kazdu scenu, v ktorej sa objavil si ukradol pre seba. 6/10 ()

Patrik200s

Ničím nevyčíňajúca priemerná romantická komédia to je presná definícia. Škoda že Jenifer lepšie nevyužívala čas svojho produktívneho veku. ()

Martin79

Velice pohodová komedie, která má i velmi příjemné obsazení, jemuž podle mého vévodí postava, jejíž jméno je v názvu filmu. Jennifer hraje skvěle a Ben Stiller ji dobře sekunduje. Přesto jsou to podle mého jen 3 a půl hvězdy, ale i tak pohodový snímek. ()

Withree

Klasická romantika na jedno shlédnutí. Stiller a Aniston tvoří příjemný pár. Hodně zajímavé role pro Aleca "plác po zadku" Baldwina a Hanka "holý zadek" Azarii. ()

Ceberus

Ugh... tolik fekálního humoru v romantické komedii se jen tak nevidí. Už jsem jen čekal na scénku na toaletě, kde dojde papír a co se nestalo - tradá a Stiller trhá z rolky poslední kousek a řeší, do čeho se utře. Lahoda. :-| ()