Reuben Feffera (Ben Stiller), je učiněný smolař: jeho čerstvá novomanželka ho přímo na líbánkách podvede se svalnatým potápěčem, a vyhodí tak všechny jeho milostné i životní plány do povětří. Náhoda ho svede dohromady s dobrodružně založenou Polly (Jennifer Aniston), jeho dávnou kamarádkou z dětství, čímž se jeho život dostane do divoké změti extrémních sportů, kořeněného jídla, fretek a rytmů salsy... s neuvěřitelnými následky. Může se putičkář Reuben, jež chce mít vše neustále pod kontrolou, změnit a začít žít přítomností? (Magic Box)

lucijelucije

Pro mě je Polly průměrná komedie, kde B. Stiller je stále a tentýž B. Stiller. Vtipné ani moc ne, romantické spíš vůbec než málo. Navíc mi tento snímek přijde dost vynucený. Na druhou stranu, když si tento film pustíte odpoledne při zašívání, či žehlení u TV není to tak špatné. Je to hranice mezi 2 až 3 hvězdama. Avšak protože jsou mnohem větší hrůzy, přikláním se spíš k té vyšší variantě. Ale rozhodně žádná sláva. ()

Prochy38

Uprděná, sexistická, usraná fraška, která se neměla k jedinýmu rozumnýmu vtipu? Proč? Škoda!! Má to všechno! Silné herce, dobrý příběh, postavy, které to utáhnou, ale scénář stojí za nic...Je to prostě trapné a ubohé. Jediné pozitivum je právě Polly v podání zde kouzelné J. Aniston. Jakoby paradoxně, když Polly dojde na scénu, film ubral z trapáren a byl v pohodě... Nechápu to. Nesnáším takový typ komedií... Tady to ale bylo jako na houpačce... ()

KatRi

Když ji miluješ, není co řešit. Většina těch vtípků byla možná laciná, ale nevěřím, že by ani jeden nepobavil. Jiné jsou už za hranicí vkusu (či nevkusu), nicméně příběh rozhodně není hloupý, což vlastně u komedie tohoto typu mile překvapí. ()

Yardie

Komedií bych to zrovna nenazýval, spíše takový klasický romantický film. Každopádně pár momentů, kdy jsem se zasmál tam bylo. Vesměs u průpovídek Aleca Baldwina, to byl fakt pěknej ďábel. Jinak nic moc, taková klasika, kterou jsme už viděli x-krát. Chtělo to více vtipů a mohlo být lépe. Takhle opravdu jen průměr. Howgh! ()

22matelko

Jennifer Aniston sa vôbec nehodí ako herecká partnerka k Benovi Stillerovi. neviem kto vuberal tuto herecku dvojicu ale spravil vľkú chybu. asi preto dávam iba 2 hviezdy. ()

Carodej_pes

Samotný film nic moc, spíš takový průměr na tři hvězdy, avšak postavy, které hrají Philip Seymour Hoffman ("Mám bláto na hřišti."; basketbal), Bryan Brown (squash) a Alec Baldwin (scéna ze záchodu) jsou úplně úžasné a jen kvůli nim mám vždy chuť se na film podívat ještě jednou. ()

waits

Asi to nejsou čistý čtyři, ale Stiller mi k Aniston sedne víc než pozdější filmoví partneři Sandler, Butler nebo dokonce Bateman (a to v Přátelích dopadla jejich aférka docela špatně:)) Originality film moc nepobral, dva motivy jsou dokonce k vidění i u Rachel, točené dokonce v tu samou dobu, ale nevadí. Oba dva jsou roztomilost sama a Alec Baldwin a hlavně P.S.Hoffman (výtečný, jako vždy, převyšuje ostaní o třídu) jsou akvizice k pohledání. Jedině Stillerovo posedávání na záchodě bylo trocjhu přes čáru..Dobrý dabing. ()

TheSpearCZ

Dost suchá romantická komedie, kde se sice možná párkrát zasmějete, no to je tak vše. Převažují tu právě ty trapné "tradiční americké" vtípečky a nějak tomu nepomáhají ani Ben Stiller s Jennifer Aniston. Čisté 2* ()

barteca

Ani ryba ani rak, nevyvážené žánrově - od dramatu do ztřeštěné prdící komedie, prudící Stiller, skvělý byl se svým charismatickým hlasem P.S.Hoffman, chemie mezi Aniston a Stillerem bez reakcí, Jennifer byla hooodně rezervovaná. ()

Mattezs

Film, který tak trošku vykrádá (Přátelé, Blbý a blbější), ale ani mi to v celku moc nevadilo. Stiller nezklame, Aniston sice furt hraje Rachel, ale to se dá také překousnout. Prostě oddychová komedie. Fretka rulezz. ()

Darkslayer

Solídne vtipne, adekvátne predvídatelné a otrepané, celkom simpatické. Fekálny humor by som vynechal, ale inak celkom príjemne stávený čas v rámci možností. Slepá fretka rulez :)). ()

Hermi14

Klasická středoproudá romantická komedie, která je ovšem místy doplněna o pubertální fekální "humor". Nepatřím sice mezi upjaté puritány, ale každý vtip má své místo a čas a ne že se takovéhle "vtipy" budou cpát všude. Film díky tomu působí jako dost velká slátanina, takže jedno podívání je víc než dost. ()

Ydrosten

Podle shlédnutých snímků posledních dní, zřejmně nemám šťastnou ruku na to, abych vybral ten lepší kousek, který by mi alespoň spravil náladu. Na prstech jedné ruky po nehodě z pilou, bych spočítal filmy u kterých jsem se opravdu bavil a odlechčil nervovým kolapsům kterým v posledních dnech čelím ( hlavně pracovně ) Nevím, možná za to ten film ani tak nemůže, ale mně to prostě nebavilo a sposta " komických " situací mně spíš nasírala než aby pobavila. Takže za 2 háčky na ryby. Ben Stiller a Jennifer Aniston, mi k sobě vůbec nepasovaly. ()