Třaslavec

(festivalový název)
  • USA The Tingler (více)

Vedec Dr. Warren Chapin (Vincent Price) a jeho asistent David Morris (Darryl Hickman) skúmajú efekt chvenia zo strachu. Doktor má doma neutešenú situáciu, žije so svojou nevernou a zlou manželkou Isabel Stevens Chapin (Patricia Cutts) a jej sladkou sestrou Lucy Stevens (Pamela Lincoln). Warren je naštvaný a tak použije svoju manželku ako predmet experimentu... (matriosa)

Kenneth

V první polovině nudné teorie, v té druhé křečovité pokusy o vtažení diváka co nejvíce do děje. Výsledkem je nějaký nesmysl s přerostlou stonožkou. Jediná zajímavá věc byla barva v černobílém filmu. Priceův výkon sice velmi dobrý, ale tím klady filmu končí. ()

sibskyn

Věřím, že na projekci v kině to musela být opravdu zábava, ale samotné mi to působilo úplně stejně jako bych sledoval 5D film doma na gauči. Samotný film, už bohužel není až tak moc zajímavý. ()

Traktorista

Děkuji Aeru za snahu napodobit původní promítání, ačkoliv prostředky byly jistě omezené a na dnešní dobu film dosti úsměvný. Každopádně pro mě skvělý film doplnění skvělým zážitkem. Škoda jen, že člověk nemůže zažít onu původní atmosférku a novátorský přístup režiséra, který jistě vytáhla už z tak zajímavého zážitku ještě dvě tři kapky potu navíc. ()