• IQ Tiqe

Na film to je trochu nuda, ale koukat se na to dá, protože příběh má hlavu a patu - snaží se ukázat život holky, která se nechce z dětství přehoupnout do role dospělé, je trochu rozpolcená a neá jasno, co chce. ...což je mi blízké, takže těch 81 minut nebyl úplně ztracený čas a aspoň mě donutily trochu přemýšlet(18.5.2009)

Jestli by se mi mělo něco vyplnit z filmů, které jsem viděl, tak ať potkám Mádla vybírajícího popelnice...problém Dětí noci je stejný jako Křik Ofky v tunelu - ničemu z toho nevěřite...tedy až na toho Mádla vybírajícího popelnice(14.10.2008)

Tak tohle je přesně to, jak bych nechtěl dopadnout...(5.4.2009)

• Psema

Nejdražší reklama v dějinách české porevoluční kinematografie, ve které se dějová nicota čechrá výbornými výkony herců a režií západního střihu? Jednou se to dá, ale i tak jsem se děsně nudil a neustále pokukoval po všech čertech, protože mě dění na plátně vůbec neoslovilo. Znát Ofku osobně, řeknu jí na rovinu, že je zamindrákovaná "kráva", Ubra bych se zeptal, jestli toho mentála jenom hraje a zbytek... ten bych snad radši poznat nechtěl. Mimochem, asi ve třech scénách mi to připomínalo profiltrovanější VKVéčka. Jo jo, ve Varech by se mělo hulení trávy omezit.(27.9.2008)

Po dlouhé době český film s dialogy, se kterými jsem se mohl sžít. Martha Issová mi zde vadila snad nejméně ze všech dosavadních filmů a seriálů, kde jsem jí viděl (budete se divit, ale to je pochvala :-) a Mádla mám film od filmu radši. Na plný počet to sice není ani náhodou, ale na slušných 70% určitě.(29.3.2010)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

• - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)

• - Ve filmovém bytě Ofčiny rodiny žila donedávna rodina režisérky Pavlátové. (Elisebah)