Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini

  Křišťálový glóbus - výběr, .. .. Český Lev 1 : Herečka VR - Lenka Termerová + 1 nominace: Herečka HR - Martha Issová(25.6.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $334,473(26.4.2009)

 • Djoker
  ****

  Kdo zažil, ten ví. Kdo nezažil, ať drží hubu a je rád. Issová i Mádl jsou ve svých partech naprosto přesní. Ofka je dokonale otrávená životem a Ubr je zase správně ujetý. Pocit ztracenosti generace Y z toho čiší v každém záběru a už při druhé projekci jsem si uvědomil, že mnoho zásadnějších filmů tady po revoluci nevzniklo. Jelikož jsem si zde zobrazenou životní etapu už skoro celou prošel a dokonce přežil, tak k nim mám o mnoho blíže než generace notorických cinkačů klíčema, kteří, jak sami často rádi tvrdí, zažili o dost víc, než si dokážeme představit. Pravda, automaticky zaručené pracovní místo ke každému maturitnímu vysvědčení nebo výučnímu listu a k tomu jako bonus byt, to z ní jako skutečné peklo. Jak už jsem psal výše, raději držte hubu. Každá doba má svoje.(29.3.2010)

 • Aknah
  ****

  Musim říct, že mě to mile překvapilo a čekala sem něco naprosto odlišného. Martha Issová mě jen utvrdila v tom, jak dobře umí hrát a že je naprosto přirozená. Příběh hlavní hrdinky je dost pesimistický a dost psychologický a proto se mi to asi líbilo. Mádl to hrál skvěle, to musim uznat... prostě celkově to na mě působilo hodně opravdově. Protože takovej život je, ona pracuje, ale přitom má nadání, kterýho by mohla využít, ale radši plejtvá časem v nonstop potravinách. Když ji tam přepadnou a taky zjistí, že její přítel jí je nevěrnej s nejlepší kamarádkou, začne věci přehodnocovat, i když to na sobě nenechá znát. A její kamarád, kterej si jedinej o ni dělá pořádný starosti a záleží mu na ni, toho odbejvá, páč ji vadí, jak se chová a přijde ji komickej. Jenže pak si uvědomí, že on je tu pro ni a to je důležitý... Prolínají se tu opakované věci, jako dcera uprchlá z domova, nebo holka co krade... plus pár vztahů v rodine Ofky. Pocity Ofky lze pochopit a docela se vcítíte do její dušičky... přišlo mi to ze života a proto jak to bylo lehce zahraný, mě to bavilo. Chvilkama to bylo tragikomický, ale o tom život asi je. Každopádně konec byl usměvavý, změnila se jedna věc a najednou vypadaly a končily ostatní problémy lépe.(28.3.2010)

 • Tosim
  ***

  Až na drobné střípky mi přišly ty věci, odehrávající se na plátně, příliš chtěné.(16.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace