• Arkos

Průměrný český film, ve kterém se toho vlastně moc neděje a asi již zítra nebudu vědět, o čem to bylo. Jediné co mně zaujalo, byly hodně dobré herecké výkony Issové a Mádla a přesto, že Mádla jinak moc nemusím, tahle role mu sedla na tělo.(9.5.2009)

Karlín atmosféricky živý, dýchajúci. Všetko, čo mi film dal, mi dá každá prechádzka do tých miest. Drobná poznámka: V záujme zachovania realistickosti mohla vzniknúť koprodukcia Čína/Vietnam/ČR. Stretnúť totiž dnes v množstvách nárožných karlínských nonstop potravín českú predavačku sa rovná malému zázraku.(4.12.2008)

• charlosina

Martha Issová je talentovanou herečkou. To však nic nemění na tom, že tenhle film byl křečovitý, nudný a (i když měl "jen" 81 minut) neskutečně dlouhý. // Michaela Pavlátová se zřejmě snažila natočit duchaplný snímek ze života mladé slečny, která hledá sama sebe, ale vyšel jí z toho příběh o značně vyšinuté osobě, která by měla dostat pár facek. // No, zkouknout se to ale dalo. Jednou.(13.1.2010)

Dlouho jsem se rozhodoval, kolik dát hvězdiček. Nemá to děj, nemá to žádnou pointu, jednotlivý scény mi připadaly k sobě tak nějak divně poskládaný, jak kdyby byly ve špatnym pořadí a nebo něco mezi nima chybělo... Přesto v tom filmu asi "něco" je, protože za sebe nemůžu říct, že bych měl chuť to vypnout a ani se nebránim podívat se na to někdy znovu. Celkem chápu, že někdo na tom nenajde nic a dá odpad, stejně jako chápu, že někdo tam toho naopak najde hodně a dá 5 hvězd. Já jsem asi tak někde uprostřed. Chválim herce, atmosféru a vlastně i ten "konec", protože já čekal, že se bude konat nějakej kýčovitej happy end, kterej by tam byl jak pěst na oko. Jo a taky se mi líbila muzika. Nejvíc ten track, co hrál při scéně, kde Issová tancovala asi jako Chris Kattan v Noci v Roxbury.(27.1.2010)

• Rogue

Ofka a Ubr. Ona je kráva, on je debil. To je tak asi celé. A co je to doprdele za jména?(3.1.2015)

• - Ve filmovém bytě Ofčiny rodiny žila donedávna rodina režisérky Pavlátové. (Elisebah)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

• - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)