• Botič
  ***

  Karlínská Amélie Ofka se nerozhodla pomáhat ostatním lidem kolem sebe ba co víc ani sama sobě. Rezignovala na svůj život a budoucnost nevidí nikterak růžově. Stejně jako Ofka, rezignovali zřejmě i tvůrci scénáře, který rozehrává několik příběhových linií z nichž dokončí jen jednu jedinou, a to zrovna tu nejméně podstatnou a zajímavou ústící do opravdu nesmyslného konce. 6/10(19.9.2008)

 • Arkos
  **

  Průměrný český film, ve kterém se toho vlastně moc neděje a asi již zítra nebudu vědět, o čem to bylo. Jediné co mně zaujalo, byly hodně dobré herecké výkony Issové a Mádla a přesto, že Mádla jinak moc nemusím, tahle role mu sedla na tělo.(9.5.2009)

 • Sarkastic
  ***

  Herecky je to zvládnuté výborně, bohužel příběh nenabízí nic extra originálního nebo zajímavého. Zvláštní je akorát postava Ofky, které jsem chvíli moc rozuměl, pak ji zase příliš nechápal, a tak to šlo na střídačku po většinu filmu. Konec, i když pěkný, nebyl moc důvěryhodný. I pár věcí k zamyšlení by se našlo, ale z průměru, ač lepšího, to už snímek nevyzvedne.(30.8.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

 • - Ve filmovém bytě Ofčiny rodiny žila donedávna rodina režisérky Pavlátové. (Elisebah)

 • - Natáčení trvalo od 30. října do 12. prosince, to zejména v pražských čtvrtích Karlín, Holešovice a Florenc. (Elisebah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace