• ChewieDC
  ****

  Asi jsem žena, protože ten film se mi po "pocitové" stránce dost líbil. Chápu, že někomu může přijít chování hrdinky naprosto nesmyslné a nelogické, že ten film vlastně nemá ani moc vývoj, ale podle mě je právě o těch pocitech. Pro pubescentní dámy prožívající něco podobného imho výborné, ačkoliv jim to nedá žádné odpovědi. Jen si to s hrdinkou zase prožijí a zjistí, že v tom nejsou samy. Nebo tak něco. Pořádně nedokážu říct, PROČ se mi to líbilo.(11.9.2008)

 • Boogeyman
  *****

  Jsem asi nějakej úchylnej na nový český filmy, ale naprostá většina se mi líbí, některý extrémně (Pusinky). A do té extrémní kategorie pasuji i Děti noci. Prostě jsem těch krátkejch osmdesát minut seděl, čuměl na vynikajícího Mádla s Issovou a říkal si "JO!!!"!(7.6.2009)

 • mat.ilda
  ***

  Film v podstatě o ničem, když pominu oblíbenou kličku o hledání sebe sama a svého místa ve společnosti, totální znechucenost životem v podání Marthy Issové, např.... "co dokázat? a komu?"... však zabodovala na 60%(8.12.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)

 • - Oba hlavní představitelé filmu v podání herců Marthy Issové a Jiřího Mádla získali roce 2008 v Karlových Varech ceny za své hlavní herecké výkony. (Lynette)

 • - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace