43. MFF KV .. Scénář: Irena Hejdová .. Nejslabší složkou filmu je překvapivě scénář filmové redaktorky Ireny Hejdové. Protože jsem si po půlhodině zlehka načrtnutého děje a slibně vykreslených postav říkal, kdy se tedy bude něco dít, nějaký konflikt, nějaký nový směr.. Prostě chybí cokoliv překvapivého, nějaké odpoutání se od klišé, něco čím by snímek vybočil z osvědčených, přesto až příliš standardně zajetých kolejí o hledání sebe sama, vztahových pnutí a vůbec svého místa v tomhle divném světě. Zato herecky je film zvládnutý přesvědčivě až až (Issová i Mádl na palec nahoru) a také režijní podání má své kouzlo a atmosféra převážně nočního Karlína svou sílu. 50%.(8.7.2008)

Spíše povrchní film o symptomech v chování generace Y, což je ale na oceněný snímek celkem málo, jelikož jako divák z jiné generace bych potřeboval na plátně vidět i nějaké příčiny. Přesto velmi dobré herecké výkony a vjem autenticity. Generační výpovědí se tenhle snímek určitě nestane...(16.10.2013)

Jestli by se mi mělo něco vyplnit z filmů, které jsem viděl, tak ať potkám Mádla vybírajícího popelnice...problém Dětí noci je stejný jako Křik Ofky v tunelu - ničemu z toho nevěřite...tedy až na toho Mádla vybírajícího popelnice(14.10.2008)

Karlínská Amélie Ofka se nerozhodla pomáhat ostatním lidem kolem sebe ba co víc ani sama sobě. Rezignovala na svůj život a budoucnost nevidí nikterak růžově. Stejně jako Ofka, rezignovali zřejmě i tvůrci scénáře, který rozehrává několik příběhových linií z nichž dokončí jen jednu jedinou, a to zrovna tu nejméně podstatnou a zajímavou ústící do opravdu nesmyslného konce. 6/10(19.9.2008)

• charlosina

Martha Issová je talentovanou herečkou. To však nic nemění na tom, že tenhle film byl křečovitý, nudný a (i když měl "jen" 81 minut) neskutečně dlouhý. // Michaela Pavlátová se zřejmě snažila natočit duchaplný snímek ze života mladé slečny, která hledá sama sebe, ale vyšel jí z toho příběh o značně vyšinuté osobě, která by měla dostat pár facek. // No, zkouknout se to ale dalo. Jednou.(13.1.2010)