• Rogue

Ofka a Ubr. Ona je kráva, on je debil. To je tak asi celé. A co je to doprdele za jména?(3.1.2015)

Až na drobné střípky mi přišly ty věci, odehrávající se na plátně, příliš chtěné.(16.10.2008)

• IQ Tiqe

Na film to je trochu nuda, ale koukat se na to dá, protože příběh má hlavu a patu - snaží se ukázat život holky, která se nechce z dětství přehoupnout do role dospělé, je trochu rozpolcená a neá jasno, co chce. ...což je mi blízké, takže těch 81 minut nebyl úplně ztracený čas a aspoň mě donutily trochu přemýšlet(18.5.2009)

• - Scenáristka Irena Hejdová se ve filmu mihne jako "dívka v zeleném tričku" beroucí si panáka u baru ve scéně následující po setkání Ofky (Martha Issová) a Martiny (Kristýna Nováková-Fuitová) na toaletě diskotéky. (Monte_404)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

• - Natáčení trvalo od 30. října do 12. prosince, to zejména v pražských čtvrtích Karlín, Holešovice a Florenc. (Elisebah)