Asi jsem žena, protože ten film se mi po "pocitové" stránce dost líbil. Chápu, že někomu může přijít chování hrdinky naprosto nesmyslné a nelogické, že ten film vlastně nemá ani moc vývoj, ale podle mě je právě o těch pocitech. Pro pubescentní dámy prožívající něco podobného imho výborné, ačkoliv jim to nedá žádné odpovědi. Jen si to s hrdinkou zase prožijí a zjistí, že v tom nejsou samy. Nebo tak něco. Pořádně nedokážu říct, PROČ se mi to líbilo.(11.9.2008)

Jsem asi nějakej úchylnej na nový český filmy, ale naprostá většina se mi líbí, některý extrémně (Pusinky). A do té extrémní kategorie pasuji i Děti noci. Prostě jsem těch krátkejch osmdesát minut seděl, čuměl na vynikajícího Mádla s Issovou a říkal si "JO!!!"!(7.6.2009)

Film v podstatě o ničem, když pominu oblíbenou kličku o hledání sebe sama a svého místa ve společnosti, totální znechucenost životem v podání Marthy Issové, např.... "co dokázat? a komu?"... však zabodovala na 60%(8.12.2009)

• - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)

• - Oba hlavní představitelé filmu v podání herců Marthy Issové a Jiřího Mádla získali roce 2008 v Karlových Varech ceny za své hlavní herecké výkony. (Lynette)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)